شاید همه خبرهای حواشی ارز دیجیتال را شنیده باشید اما آیا کسی می تواند کسب سود از بیت کوین داشته باشد و از آن درآمد کسب کند؟ جواب مثبت است و ما در این پست چگونگی آن را به شما نشان خواهیم داد.

بیتکوین (BTC) دوباره خبر ساز شده و توانسته در عرض سه روز 15 درصد افزایش قیمت داشته باشد. این در حالی است که بازار ارزهای دیجیتال نسبت به تنش های ژئوپلیتیکی، انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و وضعیت نگران کننده کرونا در چین واکنش نشان می دهد.

با این حال این کوین جذاب دیجیتالی که چشم ما را به جهانی گشود که در آن پرداخت های جهانی ایمن و سریع می توانند به طور سریع و با کمترین هزینه انجام شود، بدون فراز و نشیب هم نیست. سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال مجبور شده اند با بالا و پایین رفتن سهام خود را حفظ کنند و ثروتمند شوند و برخی از آنها هم ضررهای بزرگی را متحمل شده اند.

با این وجود، زمانی که وارد یازدهمین سال از پیدایش آن می شویم ما صدها ارز دیجیتال رقیب را دنبال می کنیم، به نظر می رسد که بیت کوین برای سرمایه گذاری گزینه ای امن است. در واقع وقتی به قیمت بالای 9356 دلاری (7206 پوندی، 8485 یورویی) آن نگاه می کنیم فوق العاده به نظر می رسد این در حالی است که شما باید به خاطر داشته باشید که یک بیت کوین در سال 2010 کمتر از یک سنت ارزش داشت.

با بیت کوین کسب درآمد کنید

اما در مورد آن دسته از افرادی که برای گرفتن بیت کوین اقدامی نکرده اند چه؟ آیا برای سرمایه گذاری ارز دیجیتالی دیر شده است؟

اصلا. روش های بسیار زیادی وجود دارد که از طریق آن می توان بیت کوین و سایر ارزهای رمزنگاری شده را بدست آورد، در ادامه چند مورد از محبوب ترین روش های کسب سود از بیت کوین را به شما معرفی خواهیم کرد:

کسب سود از بیت کوین با درآمد کم

اگر از صبر و حوصله زیادی برخوردار هستید شما می توانید خیلی ساده با انجام کارهای کوچک بیت کوین کسب کنید. تعداد زیادی از سایت های بیتکوین هستند که بر اساس پرداخت به ازای هر کلیک (PTC) کار می کنند. شما به وب سایت مراجعه می کنید و کارهای کوچکی را انجام می دهید که ممکن است کلیک روی کپچیا، اجرای بازی، تماشای آگهی یا هر چیز دیگر باشد، شما به ازای انجام این کارهای مقدار کمی از بیت کوین که ساتوشی نام دارد بدست می آورید شما می توانید مرتبا به سایت ها برگردید و درآمد خود را تماشا کنید و این عالی است.

اما قبل از اینکه استعفا نامه خود را به رئیس تان تحویل دهید بخاطر داشته باشید که این کار درآمد آنچنانی ندارد. یک ساعت تماشای کامل آگهی به طور معمول می تواند بین 0.5 تا 0.40 دلار درآمد داشته باشد.

کسب سود از فاست‌ (Faucet) بیتکوین

استفاده از سایت های فاست برای بدست اوردن مقدار ناچیزی کوین بسیار عالی به نظر می رسد اما این در حالی است که شما تلاش زیادی برای افزایش سود خود داشته باشید. سایت های فاست عملیات خود را از یک شیر آب که در حال چکه کردن است تقلید می کنند. شما با بازدید از این سایت های یک درآمد بسیار ناچیز قطره مانند را دریافت می کنید. چونکه این سایت ها حد آستانه برداشت درآمد را بسیار بالا در نظر می گیرند و درآمد بدست آمده شما هم بسیار کم می باشد احتمال کمی دارد که موفق به برداشت شوید.

7 روش کسب سود از بیت کوین

شما می توانید خودتان وب سایت بسازید و شرکت ها را برای گذاشتن تبلیغات در سایت خود ترغیب کنید. با جذب مقدار کافی ترافیک می توانید درآمد خود را افزایش دهید. با این وجود ساخت سایت فاست کار چندان ساده ای نیست. برای راه اندازی و مدیریت وب سایت به سرمایه گذاری نیاز است و کاربران آن به وقت و تلاش نیاز دارند. گفته می شود که با یکبار راه اندازه یک وب سایت با ترافیک خوب می توان به درآمد حدودا بیش از 1000 دلار در ماه دست یافت.

برای کسب سود از بیت کوین به یک شرکت ملحق شوید

یکی از روش های ساده بدست آوردن مقدار قابل توجهی درآمد می تواند با عضویت در یک شرکت ارز دیجیتال میسر شود. با ثبت نام در برنامه بازاریابی وابسته به این شرکت ها، شما موافقت می کنید که به صورت رایگان برای محصول یا خدمات آنها تبلیغ کنید و برای هر مشتری که از شرکت خرید می کند کمیسیون دریافت می کنید.

پس از ورود به برنامه، یک لینک شخصی دریافت می کند و شما باید برای این لینک مشتری جذب کنید. این کار می تواند به سادگی قرار دادن آگهی شرکت در وب سایت شما؛ اضافه کردن لینک در رسانه های اجتماعی، تبلیغ شرکت در سایت های دیگر و حتی اجرای یک کمپین تبلیغاتی باشد.

تجارت کنید و از بیت کوین درآمد کسب کنید

بدیهی ترین روش برای کسب درآمد با بیتکوین، تجارت است. جذابیت معاملات ارزهای دیجیتال قابل درک است. در حالی که بورس های جهانی به طور معمول فقط از 9:30 صبح تا 4:30 بعد از ظهر باز هستند، بورس های بین المللی بیت کوین هرگز بسته نمی شوند و این بدان معناست که کوین ها را می توان در 7 روز هفته و به صورت 24 ساعته و در 365 روز سال و در هر جایی از جهان که هستید خرید و فروش کرد.

با ثبت نام در یک پلت فرم معاملاتی می توانید مبلغ پشتوانه خود را برای ارز دیجیتال تعییت کنید و با پیش بینی بازار هدف تجارت بیت کوین خود را شروع کنید. سرمایه گذاران حتی نیازی به زنجیر کردن خودشان به میز کارشان ندارند چونکه برخی از شرکت ها برای تجارت اپلیکیشن های گوشی همراه را طراحی کرده اند و به سرمایه گذاران اجازه می دهند تا در هر مکانی که هستند سریع وارد عمل شوند.

البته باید توجه داشت که بی ثباتی بیت کوین این قدرت را داشته است که حتی تاجران سختکوش را عصبی و مضطرب کند. علاوه بر این داستان های نگران کننده ای که در اخبار منتشر می شود باعث می شد که از خود بپرسید که آیا خرید بیت کوین ایمن است؟

خوشبختانه این همه عذاب و ناراحتی لازم نیست. اگر می خواهید به تجارت بیت کوین بپردازید، قوانین شبیه به سایر تجارت ها است. تحقیقات خود را انجام دهید و متوجه شوید که صرافی های بیت کوین چگونه درآمد کسب می کنند و متوجه شوید که چگونه آنها کوین های شما را ایمن نگه می دارند. بعد از انتخاب بورس، یک برنامه تجاری تهیه کنید و مشخص کنید که چقدر می توانید هزینه کنید، چه مدت و چند مرتبه می خواهید تجارت کنید و آیا قصد استفاده از اهرم را دارید. از آنجا که اکثر تاجران در برخی از مقاطع سرمایه خود را از دست می دهند شما باید آمادگی هر گونه اتفاقی را داشته باشید.

ماینینگ بیت کوین

در مورد نحوه کسب درآمد و کسب سود از بیت کوین صحبت به میان آمده است و بدون اشاره به ماینینگ این کار غیر ممکن خواهد بود. همه ما شنیده ایم که ماینینگ چقدر ساده است. خیلی ساده سیستم خانگی خود را تنظیم کنید تا به شبکه جهانی بپیوندید تا معماهای پیچیده رمزنگاری شده مورد نیاز بلاک چین را حل کنید و برای حل معماها پاداش کسب کنید. در واقع هزاران شرکت کننده در روزهای نخست از ماینینگ سود خوبی کسب کردند.

متاسفانه برای اکثر ما این روش دیگر گزینه خوبی نیست چونکه هزینه های نجومی خرید و اجرای تجهیزات محاسباتی پیچیده برای ماینینگ بیت کوین نیاز است که بسیار بیشتر از سودی است که بدست خواهید آورد.

با این وجود برخی از افراد که پردازنده های قدرتمندی دارند می توانند با ماینینگ کوین های دیجیتال جایگزین (آلت کوین ها) درآمد کسب کنند. ماینینگ ابر یا اجاره تجهیزات ماینینگ از افراد دیگر می تواند به شما در این راه کمک کند. با این حال؛ در حالی که برخی از شرکت های قانونی ماینینگ ابری وجود دارند، کلاهبرداران زیادی هم در بین آنها وجود دارند. بنابراین قبل از کار هر شرکت را به طور کامل بررسی کنید.

پلت فرم های لندینگ (Lending) ارز دیجیتال

بسیاری از سرمایه گذاران در حال حاضر بیت کوین را نگه می دارند و تصمیم می گیرند که در درازمدت سود کسب کنند. جالب اینجاست که روش دیگری برای کسب درآمد از بیت کوین هم وجود دارد. پلت فرم های لندینگ یا وام دهی ارز دیجیتال این امکام را به سرمایه گذارن می دهند تا بیت کوین های خود را به دیگران وام دهند و سود کسب کنند. با توجه به اینکه برخی از سایت ها نرخ بهره بین 8 تا 15 درصد را ارائه می دهند و نیاز به حداکثر تلاش وام دهندگان دارند، این امر می تواند بسیار جذاب به نظر برسد.

7 روش کسب سود از بیت کوین

با این حال این جایی است که بخش غیر متمرکز و کنترل نشده ارزهای دیجیتال می تواند علیه ما کار کند. در حالی که اگر یک بانک شکست بخورد، به دلیل اینکه سپرده های آنها به طور معمول بیمه می شوند برای کوین های دیجیتال چنین محلفظتی وجود ندارد و این یعنی شما می توانید همه چیز را از دست بدهید به همین دلیل با جدیت تحقیق کنید و با احتیاط زیاد عمل کنید.

سهام بیت کوین بخرید

در نهایت اکر کمی رقابت سالم را دوست دارید می توانید به دو روش زیر کسب درآمد کنید، تاجرانی که مشتاق به نمایش مهارت های خود هستند می توانند در رقابت Bitcoin Brawl شرکت کنند:

Bitcoin Brawl یا نزاع بیت کوین

قوانین ساده هستند. شرکت کنندگان با توجه به حجم معاملاتی که دارند به 3 لیگ تقسیم می شوند. سودآورترین تاجران ممکن است جایگاه رهبری را کسب کنند و این جایی است که برای کسب سهام از 25 صندوق جوایز بیت کوین (در حال حاضر به ارزش 233319 دلار)  تاجران دیگر در صف ایستانده اند.

مسابقه Bulls’ Run

روش دیگر مسابقه Bulls’ Run است. تجارت در سایت و دعوت از دوستان برای پیوستن به سایت مد نظر برای شما امتیازهایی به همراه خواهد داشت. وقتی که به اندازه کافی امتیاز کسب کردید می توانید در  هئیت رهبری Bulls’ Run جایگاهی کسب کنید و در این مسابقه شرکت کنید تا بتوانید سهمی از 25 صندوق بیت کوینی را بدست آورید. در نهایت برندگان با موفقیت می توانند 1775 بیت کوین را در دور آخر مسابقه کسب کنند.

منبع: currency

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.