در پاسخ به سوال اسپیکر چی بخرم؟ ما به معرفی بهترین اسپیکرهای کینگ استار خواهیم پرداخت. یک دستگاه سخت افزاری خروجی که به عنوان بلندگو یا اسپیکر شناخته می شود برای تولید صدا به کامپیوتر متصل می شود. کارت صدای کامپیوتر سیگنال مورد نیاز برای تولید صدایی که از بلندگوی کامپیوتر منتشر می شود را تولید می کند.

لیست بهترین اسپیکرهای کینگ استار

اسپیکر یکی از دستگاه های خروجی است که به شما کمک می کنند صداهای قابل پخش از سیستم؛ گوشی و غیره را بشنوید. سیستم های کامپیوتری اغلب از بلندگو هایی از این قبیل استفاده می کنند. دستگاه های مختلف نیاز به طراحی و توسعه متفاوت این بلندگو ها دارند. هدف اصلی ارائه صدایی است که کاربران بتوانند بشنوند. کارت صدا به تولید سیگنال هایی که بلندگوی کامپیوتر ارسال می کند کمک می کند. سازنده و کالیبر محصولی که عرضه می کنند به طور مستقیم بر قیمت بلندگو ها تأثیر می گذارد. انواع مختلف اسپیکر از سازندگان مختلف مثل کینگ استار موجود است. در این مطلب هم به معرفی بهترین اسپیکرهای کینگ استار می پردازیم.

اسپیکر کینگ استار بلوتوثی KBS302

تا به حال به این فکر کرده اید که چرا اسپیکر های بلوتوثی مثل اسپیکر کینگ استار بلوتوثی KBS302 انقدر محبوب شده است؟ هنگامی که بلندگو های بی سیم و سیمی را مقایسه می کنید، از راحتی قابل حمل گرفته تا سادگی استفاده، بلندگو های بلوتوث یک برگ آس در دنیای فناوری صوتی هستند. و وقتی صحبت از بهترین ها در این تجارت می شود، اسپیکر کینگ استار بلوتوثی KBS302 یک سر و گردن بالاتر از بقیه است. با وزن 2400 کیلوگرم و ابعاد 202 × 142 × 420 سانتی متر، کینگ استار این بلندگو بلوتوثی رومیزی را با ظرفیت باتری (mAh) 1800 تولید کرده است. زمان پخش 6 ساعت با 50 درصد ولوم و زمان شارژ 4 ساعت در این مدل در نظر گرفته شده است.

اسپیکر کینگ استار بلوتوثی KBS302

اسپیکر کینگ استار بلوتوثی KBS530

اسپیکر کینگ استار بلوتوثی KBS530 یک اسپیکر دسکتاپ بلوتوثی است که پشتیبانی از  FM.Radio، USB، Aux دارد. دارای باتری لیتیومی پلیمری و دارای ریموت کنترل و همینطور دارای LED RGB می باشد. همچنین این مدل میکروفون وایرلس هم دارد.

RMS: 25 وات در اسپیکر کینگ استار بلوتوثی KBS530 داریم. دوران سیم های درهم و محدودیت حرکت با داشتن اسپیکر کینگ استار بلوتوثی KBS530 گذشته است. با استفاده از فناوری بلوتوث می توانید با دردسر گره خوردن سیم ها خداحافظی کنید و به صدای بی سیم سلام کنید. چه در  یک خانه خنک باشید و چه در بیرون از یک فضا، یک بلندگوی بلوتوث بی سیم مانند اسپیکر کینگ استار بلوتوثی KBS530 هر کجا که می روید صدای متعادل و واضحی را ارائه می دهد.

اسپیکر کینگ استار بلوتوثی KBS530

اسپیکر کینگ استار بلوتوثی KBS485

اسپیکر کینگ استار بلوتوثی KBS485 دارای وزن 3 کیلوگرم و ابعاد 28 × 22 × 23 سانتی متر است. این مدل از نوع بلندگو بلوتوثی با ظرفیت باتری (mAh) 3000 میلی آمپر ساعت و زمان پخش 5 ساعت با ولوم 80 درصد، 6 ساعت با 50 درصد ولوم و همینطور  زمان شارژ 5-6 ساعت می باشد. کاملا برای یک جشن چند ساعته بی نقص کار می کند و حداکثر دامنه صدا 10 متر را پوشش می دهد. اندازه یا ابعاد از اهمیت خاصی برخوردار است، اما در مورد بلندگو های بلوتوث، کوچکتر بهتر است. اسپیکر کینگ استار بلوتوثی KBS485 شاهدی بر این موضوع است که صدایی قدرتمند را در یک طراحی جمع و جور و قابل حمل قرار می دهد. با چندین ساعت زمان پخش و فناوری شارژ سریع، می توانید آهنگ های مورد علاقه خود را در هر کجا که دوست دارید، پخش کنید.

اسپیکر کینگ استار بلوتوثی KBS485

اسپیکر کینگ استار بلوتوثی KBS635

وزن 16.5 کیلوگرم و ابعاد 34 × 32 × 86.2 سانتی متر برای اسپیکر کینگ استار بلوتوثی KBS635 در نظر گرفته شده است. ظرفیت باتری (mAh) 7500 میلی آمپر ساعت و زمان استند بای و پخش 5 ساعت با ولوم 80 درصد، 6 ساعت با 50 درصد ولوم دارد. زمان شارژش بین 5 تا 6 ساعت طول می کشد. اندازه درایور 12*2 اینچ و دارای پورت USB است. اسپیکر کینگ استار بلوتوثی KBS635 رادیو، میکروفون، aux را ‌پشتیبانی می کند. P.M.P.O هم 1400 وات است. کانکت کردن دستگاه خود با یک بلندگوی بلوتوث به آسانی است. با فناوری بلوتوث پیشرفته، بلندگو های کینگ استار مانند اسپیکر کینگ استار بلوتوثی KBS635 اتصال یکپارچه را ارائه می‌ کنند و به شما امکان می‌ دهند بدون مشکل وارد لیست‌ های پخش مورد علاقه خود شوید.

اسپیکر کینگ استار بلوتوثی KBS635

اسپیکر کینگ استار بلوتوثی KBS640

اسپیکر کینگ استار بلوتوثی KBS640 چه از طرفداران اندروید باشید و چه از طرفداران آیفون، جز اسپیکر های بلوتوثی است که به خوبی با دیگر دستگاه ها کانکت می شود. آنها با مجموعه ای از دستگاه ها مخلوط می شوند و آنها را به یک دستگاه همه فن حریف در دنیای فناوری شما تبدیل می کند. فناوری بلوتوث در اسپیکر کینگ استار بلوتوثی KBS640 به گونه ای طراحی شده است که مصرف انرژی را کاهش دهد. این بدان معناست که می توانید برای مدت طولانی تری از آهنگ های مورد علاقه خود لذت ببرید بدون اینکه نگران تخلیه باتری دستگاه خود باشید. به عنوان مثال، بلندگو های کینگ استار مثل این مدل، 5 ساعت زمان پخش را ارائه می دهند و به موسیقی اجازه پخش مداوم و روشن می دهند.

اسپیکر کینگ استار بلوتوثی KBS640

اسپیکر کینگ استار بلوتوثی KBS655

کیفیت صدای بلوتوث در اسپیکر کینگ استار بلوتوثی KBS655 راه طولانی را طی کرده است. اسپیکر های بلوتوث امروزی صدایی را ارائه می دهند که با همتایان سیمی خود رقابت می کند. با اسپیکر کینگ استار بلوتوثی KBS655، می‌توانید از صدای قدرتمند و شفافی که اتاق را پر می‌کند لذت ببرید. بلندگو های بلوتوث کینگ استار برای صدای عالی طراحی شده اند. از صدای پر جنب و جوش و متعادل بزرگ گرفته تا باس عمیق کامل، هر بلندگو تجربه صوتی منحصر به فردی را ارائه می دهد که مطمئناً تحت تأثیر قرار می دهد. اسپیکر کینگ استار بلوتوثی KBS655 زود هم طی 5-6 ساعت فول شارژ می شود و بعد هم بدون نقص چندین ساعت پشت سر هم کار می کند.

اسپیکر کینگ استار بلوتوثی KBS655

اسپیکر کینگ استار بلوتوثی KBS465

اسپیکر کینگ استار بلوتوثی KBS465 یک بلندگوی بلوتوثی است که پشتیبانی از Micro، FM.Radio، Flas، Aux دارد. قابلیت تریبل و باس و دارای ریموت کنترل و قابلیت ضبط صدا می باشد. اسپیکر کینگ استار بلوتوثی KBS465 دارای میکروفون می باشد. یکی از ترفند های بسیار خوب در مورد بلندگو های بلوتوث، مهارت آن در دستکاری اتصالات با چندین دستگاه به طور همزمان است. این مانند یک مجری سیرک متبحر با فناوری است که بدون زحمت نمایش را بدون از دست دادن یک حرکت ادامه می دهد.

این بدان معنی است که می توانید بدون نیاز به قطع و وصل مجدد بین منابع صوتی جابجا شوید و تجربه صوتی خود را روان تر و لذت بخش تر کنید. بلندگو های بلوتوث به گونه ای طراحی شده اند که محکم و بادوام باشند. بسیاری از مدل‌ ها، مانند اسپیکر کینگ استار بلوتوثی KBS465، با مواد مقاوم ساخته شده‌اند که می‌ توانند در برابر سختی‌ های استفاده در فضای باز مقاومت کنند. بنابراین، چه به ساحل بروید و چه به سمت کوهپیمایی می‌ روید، این بلندگو ها برای مقاومت در برابر همه شرایط کنار شما ساخته شده‌اند.

اسپیکر کینگ استار بلوتوثی KBS465

اسپیکر کینگ استار بلوتوثی KBS443

اسپیکر کینگ استار بلوتوثی KBS443 بلندگوی بلوتوثی است که پشتیبانی از Micro، FM.Radio، Flas، Aux دارد. قابلیت تریبل و باس، دارای ریموت کنترل، قابلیت ضبط صدا و دارای میکروفون می باشد. بسیاری از بلندگو های بلوتوث دارای ویژگی های مقاومت در برابر آب و هوا هستند. از طراحی های ضد گرد و غبار گرفته تا ضد آب، این اسپیکر ها برای تحمل شرایط آب و هوایی مختلف ساخته شده اند.

بلندگو های بلوتوثی مثل اسپیکر کینگ استار بلوتوثی KBS443 فقط صدای عالی نیستند. آنها همچنین در مورد سبک عالی هستند. با انواع طرح‌ ها، رنگ‌ ها و اندازه‌ های موجود، می‌ توانید بلندگوی بیابید که نه تنها صدای خوبی داشته باشد، بلکه ظاهر خوبی نیز داشته باشد. به عنوان مثال، همین مدل صدای برتر را با طراحی‌ های پایدار و شیک ترکیب می‌ کند و بلندگو های آن‌ها را به فضایی شیک تبدیل می‌ کند.

اسپیکر کینگ استار بلوتوثی KBS443

اسپیکر کینگ استار بلوتوثی KBS280

اسپیکر کینگ استار بلوتوثی KBS280 بلندگوی بلوتوثی می باشد که پشتیبانی از Micro، FM.Radio، Flas، Aux و قابلیت همگام سازی با اسپیکر مدل دیگر را دارد. می دانید که یکی از شیرین ترین معاملات در مورد بلندگو های بلوتوث مثل اسپیکر کینگ استار بلوتوثی KBS280 چیست؟ بدون خرج اضافی از پس انداز خود می توانید از صدای درجه یک لذت ببرید. صرف نظر از بودجه شما، بلندگوی وجود دارد که موسیقی را به گوش شما می رساند و با کیف پول شما مهربان است و ثابت می کند که کیفیت صدای عالی همیشه با قیمت گزاف همراه نیست. بنابراین، چه در حال خرید از بهترین مارک ها باشید یا چه مدل مقرون به صرفه‌تر کینگ استار را انتخاب کنید، مطمئن باشید شما را راضی می‌ کند.

اسپیکر کینگ استار بلوتوثی KBS280

اسپیکر کینگ استار بلوتوثی KBS410

اگر به دنبال یک اسپیکر کوچک و جمع و جور تر هستید، اسپیکر کینگ استار بلوتوثی KBS410 با وزن 1.8 کیلوگرم و ابعاد 33 × 22 × 17 سانتی متر در دسترس شما است. توان خروجی 20 وات و ظرفیت باتری (mAh) 2200 میلی آمپر ساعت با زمان پخش 5 ساعت با ولوم 80 درصد، 6 ساعت با 50 درصد ولوم و حجم صدا برای اسپیکر کینگ استار بلوتوثی KBS410 در نظر گرفته شده است.

پس از طی شدن مدت زمان شارژ، چیزی حدود 5-6 ساعت، می توانید از کیفیت فوق العاده این اسپیکر لذت ببرید. حداکثر دامنه صدا در اسپیکر کینگ استار بلوتوثی KBS410 ده متر است. RMS این مدل 20 وات و اندازه درایور 8 می باشد. پشتیبانی از کارت حافظه، پورت USB، میکروفون، رادیو و AUX را کامل انجام می دهد. همانطور که به افق نگاه می کنیم، آینده بلندگو های بلوتوث بی سیم روشن تر از همیشه است. با پیشرفت‌ های فناوری، این گجت‌ های جذاب حتی قدرتمندتر، قابل حمل و کاربرپسندتر می‌ شوند.

اسپیکر کینگ استار بلوتوثی KBS410

اسپیکر کینگ استار بلوتوثی KBS265

اسپیکر کینگ استار بلوتوثی KBS265 همانطور که مشخص است، یک بلندگوی بلوتوثی است که پشتیبانی از میکرو، FM.Radio، Flas، Aux-in را دارد. قابلیت اتصال به گوشی و مکالمه هندزفری داشته و یک مزیت بزرگی که اسپیکر کینگ استار بلوتوثی KBS265 را از بسیاری رقبا متمایز می کند، ضدآب بودن آن است. دنیایی را تصور کنید که در آن بلندگوی بلوتوث شما می تواند با سیستم خانه هوشمند شما همگام شود، به دستورات صوتی پاسخ دهد یا حتی حالات موسیقی شما را پیش بینی کند. به گوش شما شبیه رویا می رسد، اینطور نیست؟ ادغام بلندگو های بلوتوث با سیستم های خانه هوشمند یک تغییر بزرگ است. تصور کنید که بلندگوی خود را با یک فرمان صوتی ساده به دستیار گوگل یا الکسا خود کنترل کنید.

اسپیکر کینگ استار بلوتوثی KBS265

اسپیکر کینگ استار بلوتوثی KBS275

اسپیکر کینگ استار بلوتوثی KBS275 وزن 2.60 کیلوگرم، ابعاد 40 × 19.5 × 15.7 سانتی متر  ورودی برق 5 ولت – 1 آمپر و توان خروجی 7.5*2 دارد. حداکثر دامنه صدا در اسپیکر کینگ استار بلوتوثی KBS275 ده متر در نظر گرفته شده است. ظرفیت باتری (mAh) 7.4 ولت / 1800 میلی آمپر ساعت و زمان پخش 6 ساعت با 50 درصد ولوم و توان صدا را دارد. زمان شارژ حدود 4 ساعت است و پاسخ فرکانس 90 هرتز ~ 16 کیلوهرتز با پورت USB دارد. اسپیکر کینگ استار بلوتوثی KBS275 قابلیت پشتیبانی از کارت حافظه، رادیو، AUX، TWS را بدون هیچ مشکلی انجام می دهد.

با خانه های هوشمند، اسپیکر بلوتوث شما چیزی فراتر از یک بلندگو می شود – به بخشی از سبک زندگی شما تبدیل می شود. ظهور فناوری فرمان صوتی، بلندگو های بلوتوث را راحت‌تر کرده است. نیازی نیست با تلفن خود دست و پنجه نرم کنید یا در منو های پیچیده سرچ کنید – فقط کلمه را بگویید و بلندگو بقیه کار ها را انجام خواهد داد. چه بخواهید از آهنگی رد شوید، چه میزان صدا را تنظیم کنید یا یک لیست پخش جدید را کاوش کنید، دستورات صوتی آن را آسان می کند.

اسپیکر کینگ استار بلوتوثی KBS275

با پیشرفت در هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ، این می تواند به زودی به واقعیت تبدیل شود. بلندگوی بلوتوث شما می تواند عادت های گوش دادن شما را تجزیه و تحلیل کند، ترجیحات شما را یادداشت کند و حتی خلق و خوی شما را بر اساس زمان روز، آب و هوا یا فعالیت اخیر شما تشخیص دهد. نتیجه؟ یک تجربه صوتی شخصی سازی شده که شبیه هیچ چیز دیگری نیست.

1 دیدگاه در “اسپیکر چی بخرم؟ معرفی بهترین اسپیکرهای کینگ استار

  1. Syair Hk گفت:

    اسپیکر چی بخرم؟ معرفی بهترین اسپیکرهای کینگ استار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *