در مطلب امروز نارستان قصد داریم به معرفی بهترین کیبوردهای کینگ استار بپردازیم. اگر در حال خرید کیبورد کامپیوتر هستید، کینگ استار برندی است که می توانید به آن اطمینان کنید. قبل از تصمیم گیری در مورد یک کیبورد، چند ویژگی مهم مانند راحتی و اندازه را در نظر بگیرید، به خصوص اگر می خواهید آن را بین چندین دستگاه جابجا کنید.

صد ها کیبورد کامپیوتر در بازار وجود دارد و راه های زیادی برای اتصال و استفاده از آنها وجود دارد.

لیست بهترین کیبوردهای کینگ استار

اگر برای تایپ اولیه به صفحه کلید نیاز دارید، احتمالاً می توانید با هزینه کمتر کنار بیایید. با این حال، هرچه بیشتر از کیبورد خود کار بخواهید، بیشتر باید هزینه کنید زیرا روشنایی داخلی، قاب های آلومینیومی و عملکرد های کلیدی متعدد هزینه اضافی دارند. گزینه های زیادی وجود دارد، و شما باید چیزی را پیدا کنید که متناسب با نیاز و بودجه شما باشد. کینگ استار انواع کیبورد بیسیم و سیمی را در ابعاد مختلف دارد که کار شما را برای انتخاب راحت می کند. در ادامه به معرفی بهترین کیبورد های کینگ استار می پردازیم.

کیبورد با سیم کینگ استار kb63

اگر ساعت ها وقت خود را صرف تایپ کردن روی صفحه کلید جدید خود می کنید، کیبورد کینگ استار kb63 بهترین است. در کل بهتر است صفحه کلیدی با حداقل ویژگی های ارگونومیک اولیه تهیه کنید. در حالی که ارگونومی می تواند اشکال مختلفی داشته باشد، زیرا برخی از کیبورد ها کلید ها را تقسیم می کنند، منحنی دارند. انتظار داشته باشید که تایپ کردن احساس عجیبی و ناراحتی داشته باشد در حالی که دستان شما تنظیم می شوند و نحوه حرکت روی صفحه کلید را دوباره یاد می گیرند. اما مچ‌ ها و دست‌ های شما از شما تشکر می‌ کنند، زیرا صفحه‌ کلید های ارگونومیک مثل کیبورد کینگ استار kb63 فشار وارده به آن‌ ها را هنگام تایپ کاهش می‌ دهند.

کیبورد کینگ استار kb63

این یک صفحه کلید سیمی است و می توانید از طریق پورت USB به کامپیوتر وصل کنید. دارای 115 کلید اصلی و 10 کلید میانبر و مناسب برای استفاده روزمره است. تایپ راحت برای مدت طولانی و دسترسی آسان به تمامی کلید های کاربردی در عین داشتن طراحی نرم و بی صدای کلید ها از ویژگی های کیبورد کینگ استار kb63 است. از سیستم عامل های لینوکس، سیستم عامل مک، ویندوز همه نسخه ها پشتیبانی می کند. کلید میانبر ها و کلیدهای ماشین حساب، ایمیل، موسیقی، آهنگ بعدی، پخش/مکث، قبلی صفحه، قبلی آهنگ، حجم، صفحه اصلی وب و غیره را می توانید به راحتی استفاده کنید.

کیبورد کینگ استار kb66

اکثر کیبورد ها مثل کیبورد کینگ استار kb66 با کلید های میانبر و رسانه های مختلف به جز صفحه کلید های مسافرتی عرضه می شوند. مانند میانبر های صفحه کلید، این کلید ها به شما امکان می دهند وظایف را به سرعت انجام دهید.

اگر از صفحه کلید خود در اتاق نشیمن برای کنترل سیستم رسانه خود استفاده کنید، کلید های رسانه ای، که شامل وظایفی مانند کنترل صدا و ویدیو می شوند، بسیار ارزشمند هستند. کلید های میانبر به شما امکان می دهند وظایف خاصی را با فشار دادن ترکیبی از دکمه ها انجام دهید و بسیاری از کیبوردها این ترکیب ها را با دکمه های تک لمسی جایگزین می کنند. کیبورد کینگ استار kb66 صفحه کلید سیمی و از طریق پورت USB به کامپیوتر وصل کنید. دارای 120 کلید اصلی و 13 کلید میانبر است و مناسب برای استفاده روزمره و تایپ راحت برای مدت طولانی را فراهم می کند.

کیبورد کینگ استار kb66

دسترسی آسان به تمامی کلید های کاربردی و طراحی نرم و بی صدای کلید ها دارد. پشتیبانی از سیستم عامل لینوکس، سیستم عامل مک، ویندوز همه نسخه ها. ماشین حساب، بستن، موسیقی، بی‌صدا کردن، رایانه من، صفحه Nex، آهنگ بعدی، پخش/مکث، قبلی صفحه، قبلی آهنگ، جستجو، ولوم، صفحه اصلی وب است.

صفحه کلید کینگ استار kb72

کیبورد کینگ استار kb72 برای گیمر ها که به دنبال ویژگی های پیشرفته ای هستند که برای مثال یک کارمند اداری به آن نیازی ندارد یا نمی خواهد، هم مناسب است. گیمر ها معمولاً به مدل های یکپارچه، کلید های قابل برنامه‌ریزی، نور پس‌زمینه و پد های اعداد قابل تغییر نیاز دارند تا مزایای خود را افزایش دهند و تجربه بازی را افزایش دهند.

اگر گیمر هستید، به دنبال صفحه کلید هایی باشید که برچسب صفحه کلید بازی دارند. شما می توانید انتظار داشته باشید که قیمت بیشتری برای این ویژگی ها بپردازید، اما بیشتر گیمر های جدی به شما می گویند که ارزش این هزینه را دارند.

کیبورد کینگ استار kb72

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که همه موسیقی و فیلم‌ هایش در رایانه‌شان ذخیره شده یا در رایانه پخش می‌ شوند، هنگام انتخاب صفحه کلید، به دنبال ویژگی‌ های کلید رسانه، مانند دکمه کنترل صدا، پرش آهنگ، و دکمه ‌های پخش/مکث باشید که در کیبورد کینگ استار kb72 هم موجود هستند. تعداد کلید ها در کیبورد کینگ استار kb72 معادل 104 عدد است. نوع اتصال، یو اس بی و رنگ هم مشکی است.

کیبورد کینگ استار kb75

چه وارد کردن داده‌ ها یا کار با دسکتاپ انجام دهید، ساعت‌ ها روی رایانه خود خمیده می‌ شوید. به خود و مچ دست خود لطف کنید و روی یک صفحه کلید ارگونومیک مثل کیبورد کینگ استار kb75 سرمایه گذاری کنید. ارگونومی یک ویژگی برای همه نیست و برخی از کیبورد ها ادعا می کنند که ارگونومیک هستند در حالی که نیستند. به دنبال ویژگی ‌هایی مانند کلید های منحنی و تکیه‌گاه‌ های مچ بالا باشید. برخی از کیبورد ها حتی از هم جدا می شوند تا بتوانید فاصله بین کلید های چپ و راست را سفارشی کنید.

کیبورد کینگ استار kb75

نوع صفحه کلید کیبورد کینگ استار kb75 سیمی است و پشتیبانی از سیستم عامل های لینوکس، سیستم عامل مک، ویندوز همه نسخه ها است. کلید میانبر شامل ایمیل، مورد علاقه، موسیقی، رایانه من، آهنگ بعدی، پخش/مکث، قبلی آهنگ، توقف، ولوم است. دارای 103 کلید اصلی و 10 کلید میانبر و  مناسب برای استفاده روزمره می باشد. طراحی نرم و بی صدای کلید ها و  بادوام و دارای کلید های مات می باشد.

صفحه کلید با سیم کینگ استار kb79

کیبورد کینگ استار kb79 یک صفحه کلید سیمی است و از طریق پورت USB به کامپیوتر می توانید آن را وصل کنید. دارای 91 کلید اصلی و 8 کلید میانبر و نوع فشرده به معنای عدم وجود کلید های عددی در سمت راست صفحه کلید است.

مناسب برای استفاده روزمره و تایپ راحت برای مدت طولانی را فراهم می کند. پس از تهیه کیبورد کینگ استار kb79، می‌ توانید صفحه‌کلید خود را تنظیم کنید و پس از دریافت آن، آن را امتحان کنید تا مطمئن شوید همه چیز کار می‌ کند. هنگامی که کار کرد، یک برنامه پردازش کلمه باز کنید و شروع به تایپ کنید. تا زمانی که بتوانید آن را به رایانه خود وصل کنید، احتمال اینکه کیبورد شما بدون هیچ آماده‌سازی کاملی کار کند، بسیار زیاد است. با این حال، بسته به مدل، ممکن است لازم باشد ابتدا به دنبال درایور صفحه کلید باشید. اگر هر یک از کلید های شما شروع به چسبیدن کند، ممکن است چیزی در صفحه کلید شما نفوذ کرده باشد که باعث ایجاد مشکل شده است.

کیبورد کینگ استار kb79

کیبورد کینگ استار kb79w

یک صفحه کلید بی سیم مثل کیبورد کینگ استار kb79w، سیم مستقیماً به آن متصل نخواهد شد. در عوض، صفحه کلید های بی سیم از اتصال بلوتوث یا دانگل استفاده می کنند و برای اتصال به رایانه بازی شما به باتری نیاز دارند. با خرید صفحه کلید مکانیکی بی سیم کیبورد کینگ استار kb79w، اگر صفحه ‌کلیدی می‌ خواهید، که‌ بتوانید به راحتی با خود ببرید یا دوست ندارید سیم ‌های زیادی روی میزتان شلوغ شود، پس یک صفحه‌ کلید بی‌ سیم مناسب شماست. صفحه‌ کلید های بی‌ سیم آزادی بسیار بیشتری را ارائه می‌ کنند که برای کسانی که از خانه کار می‌ کنند عالی است.

کیبورد کینگ استار kb79w صفحه کلید بی سیم با اتصال دانگل USB (2.4 گیگاهرتز) و دارای 91 کلید اصلی و 8 کلید میانبر است. نوع فشرده به معنای عدم وجود کلید های عددی در سمت راست صفحه کلید است. برد عملیاتی 10 متر است و  مناسب برای استفاده روزمره و تایپ راحت برای مدت طولانی می باشد.

کیبورد کینگ استار kb79w

کیبورد کینگ استار kb83

کیبورد های USB سیمی مثل کیبورد کینگ استار kb83 همه جا هستند، به طوری که ما زیاد به آنها فکر نمی کنیم. ما فقط از آنها به صورت پیش‌فرض استفاده می‌ کنیم، صفحه‌کلید سیمی حداقل یک پورت USB را همیشه از کار می‌ اندازد. اضافه شدن یک ماوس سیمی باعث می شود که این دو پورت USB حتی قبل از شروع کار از بین برود. این امر فضای زیادی را برای اتصال سایر لوازم جانبی که ممکن است در خط کار خود به آن نیاز داشته باشید باقی نمی گذارد. کیبورد کینگ استار kb83 صفحه کلید سیمی و از طریق پورت USB به کامپیوتر وصل کنید و دارای 117 کلید اصلی و 12 کلید میانبر است.

کیبورد کینگ استار kb83

مناسب برای استفاده روزمره و تایپ راحت برای مدت طولانی می باشد. بادوام است و دارای کلید های مات است. برای ری‌استارت سیستم در کیبورد خود در رایانه ویندوزی، کلید های Ctrl+Alt+Delete را فشار دهید تا گزینه های Shut Down، Restart و Sleep را باز کنید. در مک، Control+Power را فشار دهید تا گزینه‌ های Shut Down، Restart و Sleep را باز کنید. همچنین می‌ توانید Control+Command+Power را انتخاب کنید تا مک خود را مجبور کنید تا فوراً ری‌استارت شود و این ها یکی از مواردی است که کلید های میبانبر کیبورد به درد می خورند.

صفحه کلید کینگ استار kb83w

یکی از نکات مثبت استفاده از صفحه کلید خارجی با لپ تاپ این است که می تواند تجربه تایپ ارگونومیک تری را ارائه دهد، که می تواند برای کسانی که زیاد تایپ می کنند مفید باشد. لپ تاپ ها به گونه ای طراحی شده اند که جمع و جور و قابل حمل باشند، به همین دلیل است که صفحه کلید آن ها معمولا کمی کوچک است. علاوه بر این، فاصله کلید ها و مسافت کمتری دارند و اغلب چیدمان آنها به خطر می افتد. همه این ویژگی های صفحه کلید لپ تاپ سرعت تایپ شما را کاهش می دهد و تجربه کلی را ناراحت کننده تر می کند.

از طرف دیگر، صفحه کلید های بی سیم مثل کیبورد کینگ استار kb83w معمولاً بزرگتر هستند و فاصله کلید ها بهتر است. این یک صفحه کلید بی سیم با اتصال دانگل USB (2.4 گیگاهرتز) دارای 117 کلید اصلی و 12 کلید میانبر و برد عملیاتی 10 متر است. مناسب برای استفاده روزمره و تایپ راحت برای مدت طولانی را ممکن می کند.

کیبورد کینگ استار kb83w

کیبورد کینگ استار kb86

اکثر صفحه کلید های بی سیم RF از فرکانس رادیویی 2.4 گیگاهرتز مانند ماوس های بی سیم و سایر دستگاه های مختلف استفاده می کنند. در برخی موارد، حتماً تداخلی وجود خواهد داشت. همین مورد در مورد کیبوردهای بلوتوث نیز صدق می کند. در حالی که نادر است، نمی توان آن را در صورت وقوع نادیده گرفت. یک صفحه کلید سیمی نظیر کیبورد کینگ استار kb86 با چنین محدودیتی روبرو نیست. این تداخل نباید برای کاربران عادی صفحه کلید بی سیم مشکلی ایجاد کند. اما برای یک گیمر، این یک ثانیه بعد از عذاب ابدی است. همانطور که ما به خوبی می دانیم، هر دستگاه بی سیم به منبع تغذیه نیاز دارد.

کیبورد کینگ استار kb86

این می تواند به شکل باتری های قابل شارژ / غیر قابل شارژ باشد. یک عمل ساده مانند شارژ مجدد صفحه کلید بی سیم می تواند به یک کار طاقت فرسا تبدیل شود، به خصوص اگر شما هم فراموشکار باشید. در این مرحله، صفحه کلید های سیمی حتی نیازی به چنین زحمتی ندارند. کیبورد کینگ استار kb86 یک کیبورد سیمی است و از طریق پورت USB به کامپیوتر وصلش می کنید و دارای 120 کلید اصلی و 14 کلید میانبر است. طراحی نرم و بی صدای کلید ها و داشتن کلید های با دوام و مات به جذابیت این مدل افزوده است.

کیبورد کینگ استار kb92

صفحه‌ کلید های سیمی مانند کیبورد کینگ استار kb92 درست مثل ماوس های کامپیوتری سیمی ارزان تر از مدل های وایرلس هستند. یکی از مزایای اصلی داشتن وسایل جانبی سیمی برای رایانه شما این است که چون به رایانه شما (ایستگاه اتصال و غیره) وصل هستند، نیازی به تغذیه با باتری ندارند. این ممکن است بی اهمیت به نظر برسد، باور کنید در کار با مدل های وایرلس یکی از بزرگترین کار هایی که باید انجام دهیم این است که باتری های مختلف را تعویض کنیم. یکی دیگر از مزایا این است که شما لازم نیست نگران اتصال خود به رایانه باشید.

کیبورد کینگ استار kb92

بسته به نوع دستگاه بی‌ سیمی که می‌ خرید، کانکتور ممکن است ارزان باشد یا درست ساخته نشده باشد و به همین دلیل، ناگزیر از کار  می‌افتد. اگر قرار است برای مدت طولانی کار کنید، داشتن تجهیزاتی که بتوانید به آنها اعتماد کنید مهم است.

کیبورد کینگ استار kb92 یک صفحه کلید سیمی است و آن را از طریق پورت USB به کامپیوتر وصل کنید. دارای 115 کلید اصلی و 12 کلید میانبر و مناسب برای استفاده روزمره به همراه دسترسی آسان به تمامی کلید های کاربردی است.

کیبورد بی سیم کینگ استار kb92w

مانند ماوس ها، سیمی یا بی سیم بودن کیبورد شما یک اولویت شخصی است و هر نوع مزایا و معایب خود را دارد. کیبورد های سیمی برد فاصله شما را محدود می‌ کنند، اما هرگز باتری‌ ها را جستجو نخواهید کرد یا مجبور نخواهید بود نگران مشکلات اتصال باشید. کیبورد های بی‌ سیم مانند کیبورد کینگ استار kb92w به شما امکان می‌ دهند در حالی که روی کاناپه می‌ خوابید تایپ کنید، و هرگز در سیم های مزاحم گیر نکنید.

اکثر کیبورد ها از فناوری USB یا بلوتوث برای اتصال بی سیم استفاده می کنند. اگر مسیر بلوتوث را می‌ روید، مطمئن شوید که دستگاه شما از سازگاری بلوتوث داخلی برخوردار است. اگر این کار را نکرد، باید یک گیرنده بلوتوث را بردارید و دستگاه را کانکت کنید. کیبورد کینگ استار kb92w صفحه کلید بی سیم با اتصال دانگل USB (2.4 گیگاهرتز) و دارای 115 کلید اصلی و 12 کلید میانبر می باشد. مزیت اصلی آن برد عملیاتی 10 متر است و مناسب برای استفاده روزمره می باشد. تایپ راحت برای مدت طولانی را ممکن کرده و دسترسی آسان به تمامی کلید های کاربردی را به راحتی خواهید داشت. طراحی نرم و بی صدا کلید ها و دوام بالا و داشتن کلید های مات از دیگر نکات مثبت کیبورد کینگ استار kb92w است.

کیبورد کینگ استار kb92w

صفحه کلید کینگ استار kb97

شاید برای برخی داشتن انبوهی از سیم ها در سراسر میز کار نامفهوم و غیرحرفه ای به نظر می رسد، اما کیبورد کینگ استار kb97 ارزشش را دارد که با سیم و کابل ها سر و کله بزنید. در فضای کاری مدرن امروزی، پیکربندی ‌های زیادی را دیده‌ایم که افراد چگونه محل کار خود را تنظیم می‌ کنند. برای کسانی که لپ تاپ و مانیتور ثانویه دارند، برخی لپ تاپ خود را در سمت راست مانیتور ترجیح می دهند، برخی در سمت چپ، حتی افرادی هستند که لپ تاپ خود را بسته اند و کامپیوتر را پشت مانیتور قرار داده اند. مشکل این است که مهم نیست رایانه شما در کجا روی میز شما قرار دارد، حداکثر شعاع به شما داده می شود که بتوانید روی آن کار کنید. کیبورد کینگ استار kb97 نه انقدر فضا را درهم می کند و نه شما را کلافه می کند؛ در عوض یک صفحه کلید سیمی است و امکان این که از طریق پورت USB به کامپیوتر وصل کنید را دارد. دارای 124 کلید اصلی و 17 کلید میانبر بوده و مناسب برای استفاده روزمره می باشد.

کیبورد کینگ استار kb97

کیبورد کینگ استار kb97w

یکی از مزایای دستگاه های بی سیم مثل کیبورد کینگ استار kb97w این است که ظاهری شیک تر دارند. به نظر بسیاری پس از کار کردن و مقایسه با هر دو، هیچ چیز بدتر از ظاهر دستگاه های شما و سیم های مچاله شده ای که از آنها خارج می شوند و به رایانه شما منتهی می شوند وجود ندارد. در زندگی کاری‌، سیم‌ ها و وسایل اضافی در سرتاسر میز هستند، بنابراین کیبورد کینگ استار kb97w کمی از شلوغی سیم های اطراف میز کار شما را کم می کند. این مدل از برند کینگ استار، یک صفحه کلید بی سیم با اتصال دانگل USB (2.4 گیگاهرتز) بوده و دارای 124 کلید اصلی و 17 کلید میانبر می باشد. برد عملیاتی کیبورد کینگ استار kb97w 10 متر است و مناسب برای استفاده روزمره است. دسترسی آسان به تمامی کلید های کاربردی و سازگاری با سیستم عامل های مختلف، از عامل های محبوبیت کیبورد کینگ استار kb97w هستند.

کیبورد کینگ استار kb97w

1 دیدگاه در “کیبورد کینگ استار چی بخرم؟ معرفی بهترین کیبوردهای کینگ استار

  1. علی گفت:

    بهترینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *