در این مقاله قصد داریم به معرفی 11 تا از بهترین کول پد و پایه خنک کننده لپ تاپ سال 2021 بپردازیم. شما ممکن است شخصی باشید که دائما در حال سفر و جابجایی باشید. یا بخواهید در هر جایی که هستید به اخبار جهان؛ بازی ها یا حتی موارد دیگر دسترسی پیدا کنید. بنابراین لپ تاپ یک ابزار بسیار مفید و کاربردی برای شما خواهد شد.

لیست بهترین پایه خنک کننده لپ تاپ سال 2021

لپ تاپ ها معمولا به خاطر اندازه کوچکی که دارند؛ هنگامی که تحت فشار قرار می گیرند با مشکل گرم شدن مواجه می شوند. کامپیوترهای شخصی معمولا بزرگتر از لپ تاپ ها هستند. آنها تهویه مطبوع بهتری دارند؛ بنابراین خیلی با مشکل گرم شدن مواجه نیستند.

اگر روی لپ تاپ بازی می کنید؛ ویدیو ویرایش می کنید یا کارهای سنگین دیگری را انجام می دهید خیلی زود داغ می کند. بنابراین عملکرد لپ تاپ شما کاهش پیدا می کند. اگر می خواهید عملکرد لپ تاپ را افزایش دهید برای پایین آوردن دما می توانید از کول پد / پد خنک کننده لپ تاپ استفاده کنید. این دستگاه های تهویه هوای اضافی را فراهم می آورند در نتیجه لپ تاپ شما به صورت بهتری کار می کند.

در این مقاله بهترین خنک کننده های لپ تاپ که از دستگاه شما در برابر گرم شدن محافظت می کند انتخاب شده است.

پایه خنک کننده لپ تاپ 5 فنه AICHESON S035  – بهترین کول پد  2021

 • قابل استفاده برای لپ تاپ های 17.3 اینچی
 • دارای 5 فن
 • دارای میله فلزی در پایین برای مکانیزم ارتفاع
 • همراه با کابل USB

کول پدهای لپ تاپ AICHESON به دلیل طراحی ارگونومی و همچنین کارایی که دارند در بازار بسیار محبوب هستند. AICHESON S035 هم مقاوم است و هم قابل اعتماد؛ از مش فلزی ساخته شده است و می تواند برای مدت طولانی مورد استفاده قرار بگیرد. با این حال پایین پایه خنک کننده از پلاستیک ساخته شده است تا وزن زیادی نداشته باشد و به راحتی بتوان آن را حمل کرد.

این کول پد لپ تاپ به راحتی می تواند دستگاه های 17.3 اینچی را در خود جای دهد. یک فن بزرگ در مرکز پد خنک کننده وجود دارد در حالی که چهار فن دیگر در هر دو طرف پد قرار گرفته اند. این فن ها قدرتمند و در عین حال بدون سر و صدا هستند؛ بنابراین می توانند لپ تاپ را بدون سر و صدای زیاد خنک نگه دارند.

یک گریپ سیلیکونی در دو طرف کول پد وجود دارد که به عنوان درپوش عمل می کند و از کج شدن لپ تاپ جلوگیری می کند. در پایین پایه یک میله فلزی وجود دارد که از آن می توان برای تنظیم ارتفاع استفاده کرد. می توانید ارتفاع را بین 4 سطح تنظیم کرد.

11 تا از بهترین کول پد و پایه خنک کننده لپ تاپ 2021

در کل دو پورت و یک کلید وجود دارد که می توان برای جابجایی تنظیمات مختلف فن و نورپردازی از آنها استفاده کرد. کلید را بچرخانید تا سرعت فن تغییر کند. همین کلید می تواند روشنایی LED ها را هم زیاد کند. از آنجا که فقط یک کلید برای کنترل فن ها و نورپردازی وجود دارد؛ کنترل تنظیمات کمی سخت است و اگر کلیدهای جداگانه ای برای هر یک از این موارد وجود داشت بهتر بود.

یک کابل USB به USB در جعبه وجود دارد که کاملا بلند است و به راحتی می توانید از این کابل برای اتصال کول پد به لپ تاپ خود استفاده کنید.

 • مزایا – دارای 5 فن قدرتمند؛ دارای کابل USB؛ قابلیت تنظیم ارتفاع در 4 سطح
 • معایب – فقط یک کلید برای تغییر تنظیمات فن و نورپردازی وجود دارد.

کول پد 4 فنه Tree New Bee – بهترین پایه خنک کننده لپ تاپ گیمینگ

 • دارای 4 فن 120 میلیمتری
 • سازگار با طیف گسترده ای از لپ تاپ ها
 • برای لپ تاپ های گیمینگ توصیه می شود.
 • سطح غیر لغزش

پایه خنک کننده لپ تاپ گیمینگ Tree New Bee با عملکرد بالا برای تمام علاقمندان به بازی توصیه می شود. با یک شکل برش منحصر به فرد و تیز ارائه می شود. سطح مش فلزی اجازه عبور هوا را می دهد و تهویه هوای یکنواخت را تضمین و از گرم شدن لپ تاپ جلوگیری می کند.

به راحتی می توانید از این کول پد برای لپ تاپ های 12 تا 17.3 اینچی استفاده کنید. تقریبا با تمام برندهای اصلی لپ تاپ مانند دل، کروم بوک؛ لنوو؛ ایسوس، مک بوک پرو سازگار است.

این پد در مجموع دارای 4 فن قدرتمند است. اندازه همه فن ها یکسان است و از قدرت بالایی برخوردار هستند. شما می توانید هر چهار فن را در گوشه های پد خنک کننده لپ تاپ پیدا کند. فن ها حتی به تهویه هوا کمک می کنند و عالی کار می کنند؛ اما در عین حال فن ها بدون سر و صدا هستند. بنابراین در هنگام استفاده از پد مجبور به تحمل سر و صدای بالا نخواهید بود.

11 تا از بهترین کول پد و پایه خنک کننده لپ تاپ 2021

در مورد طراحی پد خنک کننده باید بدانید که ارتفاع کول پد را می توانید تنظیم کنید. با توجه به ساخت سبک؛ می توانید آن را به راحتی حمل کنید. حتی وقتی که لپ تاپ را روی کول پد قرار می دهید نمی لغزد. پایه خنک کننده لپ تاپ به راحتی می تواند وزن دستگاه های سنگین تر را تحمل کند. در مجموع؛ از نظر طراحی عالی است. دو پورت USB داخلی وجود دارد. یکی را می توان برای اتصال پد به لپ تاپ استفاده کرد در حالی که دیگری را می توان برای اتصال دستگاه دیگر به پد استفاده کرد. یک جایگاه داخلی در کول پد هم وجود دارد که می توانیم کابل USB را در آن قرار دارد. کابل USB دارای روکش نایلونی است بنابرای با دوام است و به راحتی پاره نمی شود. به خاطر انعطاف خوبی که کابل دارد می توان به راحتی آن را جمع کرد.

 • مزایا – همراه با یک کابل USB با روکش نایلونی؛ دارای 4 فن قدرتمند و در عین حال بدون سر و صدا، ارتفاع را می توان تنظیم کرد؛ دارای جایگاه برای نگهداری کابل USB در صورت عدم استفاده
 • معایب – گریپ های ضد لغزش شل هستند

بهترین پایه خنک کننده لپ تاپ گیمینگ TopMate C5

 • دارای فن های کوچک 2400 دور در دقیقه و فن بزرگ 1200 دور در دقیقه
 • دارای 5 سطح تنظیم ارتفاع
 • صفحه نمایش LCD
 • چراغ های LED که به صورت بصری سرعت فن را نشان می دهند

TopMate گزینه ای ایده آل برای اکثر لپ تاپ های بزرگ تا کوچک است. این دستگاه یکی از بهترین پایه های خنک کننده است که می توان برای لپ تاپ های 12 تا 15.6 اینچ استفاده کرد. این محصول دارای 5 فن قدرتمند است. فن بزرگتر با سرعت 1200 دور در دقیقه کار می کند در حالی که فن های کوچکتر با سرعت 2400 دور در دقیقه کار می کند. فن بزرگ در وسط و فن های کوچک در اطراف آن قرار گرفته اند.

سرعت فن را می توان در 6 سطح تنظیم کرد. یک LCD کوچک وجود دارد که اطلاعات مربوط به سرعت خنک کننده را نشان می دهد. صفحه نمایش بسته به اینکه تنظیمات پد خنک کننده شما چیست؛ حالت های مختلف خنک سازی را نمایش می دهد. چراغ های LED آبی به بررسی نحوه کار فن ها کمک می کنند. نور روشن تر نشان می دهد که فن ها با سرعت بیشتری کار می کنند.

این دستگاه همچنین دارای 5 سطح تنظیم ارتفاع است و گریپ های ضد لغزش از پایین آمدن دستگاه شما جلوگیری می کنند. از طریق اتصال USB انرژی مورد نیاز پد تامین می شود و بنابراین نیازی به برق اضافی ندارد. این محصول فقط برای لپ تاپ های 12 تا 15 اینچ طراحی شده است اما اگر یک لپ تاپ 17 اینچی دارید باید مدل دیگری را متناسب با اندازه لپ تاپ خود انتخاب کنید.

11 تا از بهترین کول پد و پایه خنک کننده لپ تاپ 2021

از نظر قیمت؛ این پد خنک کننده در رنج متوسط قرار دارد؛ بنابراین یک انتخاب عالی برای لپ تاپ شما خواهد بود.  در مجموع این پد عالی است که از گرم شدن بیش از حد لپ تاپ جلوگیری می کند؛ کارآمد؛ بادوام و قابل اعتماد است.

کنترل سرعت پد کمی دشوار است چون با استفاده از دکمه پاور باید بین حالت های مختلف سوئیچ کرد. اما به غیر از این، نقطه ضعف دیگری در مورد TopMate C5 وجود ندارد.

 • مزایا – دارای مش و ساخته شده از مواد پلاستیکی؛ دارای دو پورت USB؛ صفحه LCD؛ گریپ ها از سر خوردن لپ تاپ شما جلوگیری می کنند.
 • معایب – تغییر حالت سرعت فن از طریق دکمه پاور

Thermaltake Massive 20 RGB – بهترین کول پد بدون سر و صدا

 • کنترل نور و سرعت فن ساده است
 • سه تنظیم ارتفاع قابل تنظیم
 • فن بدون سر و صدا و در عین حال کارآمد
 • استفاده از مواد فلزی و پلاستیک با کیفیت بالا

فرض کنید که شما در جستجوی کول پدی هستید که به راحتی متناسب با همه اندازه های لپ تاپ باشد. در این حال  Thermaltake Massive 20 RGB یک گزینه ایده آل است. یک فن 200 میلیمتری وجود دارد که با جریان هوای خود؛ دمای لپ تاپ شما را کاهش می دهد و حتی می توانید سرعت فن را بیشتر تنظیم کنید. این محصول برای لپ تاپ های 19 اینچی هم مناسب می باشد؛ بنابراین مطمئن باشید حتی وقتی که دستگاه خود را تحت فشار قرار می دهید بیش از حد داغ نمی شود.

11 تا از بهترین کول پد و پایه خنک کننده لپ تاپ 2021

شما می توانید هنگام اجرای کارهای سنگین مانند بازی یا تماشای فیلم برای خنک نگه داشتن دستگاه سرعت فن را کم و زیاد کنید. نازک و سبک بودن پد خنک کننده به شما امکان می دهد تا جهت لپ تاپ خود را متناسب با راحت ترین حالت تنظیم کنید که باعث راحتی بیشتر شما در هنگام استفاده از لپ تاپ می شود. قرار گرفتن در سه ارتفاع 3؛ 9 و 13 درجه به راحتی امکان پذیر است و بهترین زاویه دید را در اختیار شما قرار می دهد. کول پد Thermaltake دارای پنج طرح نورپردازی است. تعداد زیادی فن خنک کننده در آن وجود ندارد و تنها یک فن را می توان در مرکز آن پیدا کرد که تقریبا عملکرد بدون سر و صدایی دارد. یک ترکیب مناسب از افکت های نورپردازی و سایر قابلیت های وجود دارد که انتخاب این محصول را ایده ال می کند. پد خنک کننده به دو اتصال USB نیاز دارد و سطح آن کمی لغزنده است.

با توجه به ویژگی های اشاره شده قیمت پایه خنک کننده لپ تاپ نسبتا بالا است. اما با توجه به سبک بودن؛ ارتفاع قابل تنظیم، افکت های نور پردازی هنوز ارزش خرید را دارد.

 • مزایا – 256 رنگ RGB؛ دارای سه سطح ارتفاع قابل تنظیم, سازگار با لپ تاپ های 10 تا 19 اینچی
 • معایب – سطح لغزنده

Havit HV-F2056 Slim Portable  – بهترین کول پد قابل حمل و نازک

 • پایه تاشو با تنظیم ارتفاع در دو سطح
 • سرعت فن در سرعت 1100+/-200 دور در دقیقه
 • چراغ های LED شیک و زیبا
 • مناسب لپ تاپ های 17 اینچی

اگر عاشق بازی یا ویرایش فیلم هستید و لپ تاپ شما بعد از مدتی داغ می شود؛ دیگر نگران نباشید. پایه خنک کننده لپ تاپ Havit HV-F2056 می تواند یک راه حل عالی برای شما باشد. سه فن بدون سر و صدا با سرعت چرخش 1100+/- 200 دور در دقیقه وجود دارد که از گرم شدن لپ تاپ شما جلوگیری می کند. شما می توانید از این محصول برای لپ تاپ های 15.6 تا 17 اینچ استفاده کنید.

11 تا از بهترین کول پد و پایه خنک کننده لپ تاپ 2021

اگر عاشق لپ تاپ های صفحه بزرگ هستید؛ پس این گزینه برای شما مناسب خواهد بود. نور LED آبی و شیک شاسی باعث زیباتر شدن این محصول می شود و مطمئنا از این پد لذت خواهید برد. سبک؛ بادوام و باریک بودن کول پد به این معناست که می توانید به راحتی آن را با خود حمل کنید و از لپ تاپ خود به هر جا که می روید محافظت کنید. اگر از کول پد خود روی سطح نرم استفاده می کنند ممکن است کمی برای شما ناخوشایند باشد. در هر صورت بهتر است که از این محصول روی سطح صاف یا سخت استفاده کنید. ارتفاع تا دو سطح قابل تنظیم است. از نظر طراحی؛ فن های خنک کننده به صورت مثلثی قرار گرفته اند تا جریان هوای یکنواخت را تضمین کنند. این پد خنک کننده بسیار سبک است و دارای دو پورت USB است. یک پورت برای وصل کردن پد به لپ تاپ استفاده می شود و دیگری را می توان به دستگاه دیگر متصل کرد. این محصول دارای قیمت متوسطی است؛ ویژگی های جالبی دارد؛ کیفیت مواد به کار رفته بالا است و یکی از قابل اطمینان ترین محصولات موجود در بازار است.

 • مزایا – دارای سه فن با سرعت چرخش 1100+/- 200 دور در دقیقه؛ فن های بدون سر و صدا؛ سطح مش فلزی؛ دارای دو پورت USB
 • معایب – چراغ LED فاقد کلید خاموش کردن است؛ با توجه به موقعیت فن؛ قسمت جلوی لپ تاپ ممکن است گردش هوای زیادی را تجربه نکند.

Kootek بهترین کول پد لپ تاپ با کیفیت بالا

 • دارای 6 سطح تنظیم ارتفاع
 • دارای 5 فن با نور پردازی LED
 • مناسب لپ تاپ های 12 تا 17 اینچ

پایه خنک کننده Kootek ظاهر قابل توجهی ندارد. مثل یک جعبه مستطیلی است؛ اما از ویژگی های قابل توجهی برخوردار است. این محصول برای لپ تاپ های 12 تا 17 اینچی مناسب است. Kootek یک کول پد 5 فنه است. فن مرکزی 5.9 اینچی است و با سرعت 1000 دور در دقیقه کار می کند و چهار تای دیگر 2.76 اینچی هستند و با سرعت 2000 دور در دقیقه کار می کنند.

همچنین چندین گزینه برای اجرای فن ها را در اختیار شما قرار می دهد. شما یا می توانید فن وسط را اجرا کنید؛ یا می توانید چهار فن کناری را اجرا کنید و یا می توانید هر 5 فن را به صورت همزمان اجرا کنید؛ این به نیاز خنک کنندگی شما بستگی دارد.

11 تا از بهترین کول پد و پایه خنک کننده لپ تاپ 2021

مشخصه قابل توجه ایت محصول بی صدا بودن فن های آن است. هنگام استفاده از کول پد Kootek لزوما صداهای تحریک کننده را تجربه نخواهید کرد. شما می توانید به راحتی تعداد فن های در حال اجرا را تغییر دهید و همه فن ها را به صورت همرمان اجرا کنید.

پایه خنک کننده Kootek از طراحی ضد لغزش بهره می برد. دو ثبیت کننده برای ثابت نگه داشتن لپ تاپ روی سطح صاف بهتر کار می کنند. دو پورت USB به ما این اجازه را می دهند تا دستگاه های USB بیشتری را به هم متصل کنیم. این پد می توانید در 6 سطح ارتفاع تنظیم شود که باعث راحتی مچد دست شما از زوایای مختلف برای تماشای فیلم و بازی می شود. همچنین تنظیم کننده ارتفاع دارای میله پشتیبانی است که به شما کمک زیاد می کند تا به سطح مورد نظر خود دست پیدا کنید.

قیمت پایه خنک کننده Kootek با توجه به ویژگی هایی که ارائه می دهد مقرون به صرفه است و تقریبا با تمام لپ تاپ های اچ پی؛ دل؛ مک بوک و ایسوس سازگاری دارد.

 • مزایا – دارای 6 سطح ارتفاع قابل تنظیم؛ پایه تاشو؛ تنظیمات مختلف فن ها
 • معایب – فن وسط کمی کند است؛ ظاهر زیبایی ندارد.

کول پد فوق العاده نازک TECKNET

 • دارای 2 فن قدرتمند
 • سبک
 • مناسب برای لپ تاپ های 12 تا 16 اینچ
 • دارای دو پورت USB

لپ تاپ خود را با دو فن و سطح مش فلزی خنک کنید و لپ تاپ خود را برای کار طولانی مدت و رهایی از گرما آماده کنید. حالا می توانید ساعت ها بدون نگران شدن در مورد داغ کردن لپ تاپ با دستگاه خود کار کنید. این محصول سبک, دارای طراحی ارگونومی؛ قابل حمل و دارای یک نشانگر LED آبی است که فعال بودن پد خنک کننده را تایید می کند. دو پورت USB وجود دارد که یکی برای اتصال پد به لپ تاپ و دیگری برای استفاده از دستگاه دیگری به کار می رود.

11 تا از بهترین کول پد و پایه خنک کننده لپ تاپ 2021

مواد به کار رفته در کول پد با کیفیت و با دوام بوده و در عین حال موجب وزن سبک پد می شوند. بنابراین این وسیله برای افرادی که همیشه در حال جابجایی هستند و به پایه خنک کننده لپ تاپ نیاز دارند که بتوانند به راحتی با خود حمل کننده بسیار ایده آل است.

سطح مش فلزی آن تبال حرارتی خوبی را ارائه می دهد. به غیر از این که جریان هوا افزایش پیدا کرده؛ مش فلزی موجب استحکام و دوام کول پد می شود. این محصول هیچ گزینه تنظیم ارتفاعی ندارد اما روی پای شما بسیار راحت کار می کند. روی پد خنک کننده هیچ کنترل کننده فنی وجود ندارد.

 • مزایا – دارای LED؛ مناسب برای لپ تاپ های 12 تا 16 اینچ، دارای 2 فن خنک کننده کارآمد
 • معایب – فاقد تنظیم ارتفاع؛ فاقد کنترل کننده فن برای پیکربندی تنظیمات فن

 Cooler Master NotePal  بهترین پایه خنک کننده لپ تاپ 2021

 • دارای 2 سطح تنظیم ارتفاع
 • سارگار با لپ تاپ های 15 تا 17 اینچی
 • دارای LED آبی
 • دارای کنترل کننده سرعت فن

کول پد لپ تاپ Cooler Master NotePal برای دستگاه های مخصوص بازی طراحی شده است. این پد دارای وزن کمی بیشتر؛ یک قاب براق با یک فن بزرگ 200 میلیمتری است. طراحی این پد خنک کننده به جای یک مستطیل ساده, کمی متفاوت است. این محصول از طراحی X مانند استفاده می کند و دارای دو سطح تنظیم ارتفاع است که راحتی شما را فراهم می آورد. می توانید ارتفاع و موقعیت آن را تنظیم کنید. کولر مستر از یک دکمه خاموش و روشن و یک دکمه کنترل سرعت استفاده کرده است. از این کنترل ها می توان برای یپکربندی تنظیمان روشنایی و تغییر تنظیمات فن استفاده کرد. دو پایه در پایین پد خنک کننده لپ تاپ قرار دارد. بنابراین نمی توان از آن روی پاها استفاده کرد و باید پد را روی یک میز با سطح صاف قرار دهید.

11 تا از بهترین کول پد و پایه خنک کننده لپ تاپ 2021

کولر مستر نور را به داخل سطح مش هدایت می کند. دریچه جلو هوای تازه را فراهم می آورد و دستان شما را خشک و خنک نگه می دارد؛ دیگر با مشکل عرق کردن دستها مواجه نمی شوید. این کول پد برای لپ تاپ های 15 تا 17 اینچی مناسب می باشد اما قیمت بالایی دارد.

 • مزایا – دارای فن 200 میلیمتری و دکمه تنظیم سرعت؛ دارای دو سطح تنظیم ارتفاع؛ دارای دریچه جلویی برای جلوگیری از عرق کردن دست ها
 • معایب – برای بازی طراحی شده است اما یک فن برای بار سنگین کارآمد نیست؛ دو پایه جداگانه برای استفاده روی پاها مناسب نیست.

کول پد لپ تاپ گیمینگ ENHANCE راحت ترین  بهترین پایه خنک کننده لپ تاپ

 • سرعت فن مرکزی 1264 دور در دقیقه؛ سرعت فن پایینی 2630 دور در دقیقه
 • سازگار با لپ تاپ های 17 اینچی
 • سرعت فن قابل تنظیم همراه با نورپردازش
 • امکان تنظیم 3 سطح ارتفاع

اگر شما یک گیمر هستید و عاشق بازی هستند و به دنبال کارایی خنک کنندگی و یک کول پد با ظاهری زیبا هستید که تنظیمات سازی شما را روشن کند؛ این پد خنک کننده می تواند یک انتخاب عالی باشد.

کول پد گیمینگ ENHANCE همراه با نورپردازی چراغ های LED است که لپ تاپ و فضای کار شما را روشن می کند. چراغ های LED همراه با سرعت فن قابل تنظیم هستند و باعث می شوند تا یک پد خنک کننده با فن های قدرتمند و دستگاهی با درخشش بیشتر داشته باشید. هر چه سرعت فن ها بیشتر باشد؛ چراغ ها هم روشن تر می شوند.

وقتی که نوبت به طراحی می رسد؛ یک پد خنک کننده مستطیلی شکل برای یک لپ تاپ 17 اینچی بسیار کارآمد است. 4 فن در کنار هم نمی توانند خنک کنندگی کارآمد لپ تاپ های کمتر از 14 اینچ را فراهم آورند.

11 تا از بهترین کول پد و پایه خنک کننده لپ تاپ 2021

در این پایه خنک کننده لپ تاپ یک فن بزرگتر در وسط قرار دارد که 1400 میلیمتری است و چهار فن کوچکتر دارای اندازه 70 میلیمتری هستند. فن های کول پد عالی و در عین حال عملیات بدون سر و صدایی را ارائه می دهند به طوری که هنگام کار به سختی متوجه عملکرد آنها خواهید شد. فن مرکزی سرعت 1264 دور در دقیقه را ارائه می دهد که برای همه اندازه ها مناسب است و سایر فن ها سرعت 2630 دور در دقیقه را ارائه می دهند که برای یک لپ تاپ 17 اینچی مناسب است؛ لپ تاپ خود را خنک نگه دارید در حالی که به سختی با آن کار می کنید.

کول پد لپ تاپ گیمینگ ENHANCE همراه به سه رنگ نور LED قرمز؛ سبز و آبی است که می توانید در هنگام خرید طرح های مختلف نور را انتخاب کنید. اما بیشتر کاربران پایه های خنک کننده با نور قرمز را دوست دارند.

کول پد لپ تاپ گیمینگ ENHANCE دارای 3 سطح تنظیم ارتفاع است تا بتوانید به راحتی همزمان بازی کنید و یا سخت کار کنید و از راحتی خود اطمینان حاصل کنید. این کول پد با قیمتا نسبتا ارزانی به فروش می رسد و در نهایت برای ارتقاء تجربه بازی طراحی شده است. بنابراین اگر یک گیمر هستید؛ کول پد لپ تاپ گیمینگ ENHANCE ارزش خرید را دارد. با این حال، لپ تاپ های کوچکتر از 14 اینچ ممکن است به پد خنک کننده دیگری نیاز داشته باشند.

این واقعیت که پد خنک کننده لپ تاپ با 3 سال گارانتی ارائه می شود؛ نشانگر افتخار و اعتماد کامل سازنده به کیفیت محصول است.در طول مدت گارانتی؛ سازنده مسئولیت کامل هر گونه آسیب یا تعمیر احتمالی پایه خنک کننده لپ تاپ را به عهده می گیرد.

 • مزایا – دارای سطح قابل تنظیم ارتفاع؛ مناسب برای لپ تاپ های حداکثر 17 اینچی؛ دارای 5 فن؛ 3 سال گارانتی
 • معایب – طراحی مستطیل شکل؛ برای لپ تاپ های زیر 14 اینچ مناسب نیست

کول پد MeFee RGB – یک پایه خنک کننده با رابط بصری

 • دارای 6 فن پرسرعت توربو با عملکرد بدون سر و صدا
 • سازگار با لپ تاپ های 15.6 تا 21 اینچی
 • دارای 7 نوع نور
 • تنظیم ارتفاع در 7 سطح و پایه تلفن
 • رابط بصری LCD
 • دارای 6 فن اصلی برای خنک سازی 360 درجه

کول پد MeFee RGB برای خنک کننده دینامینک فن 360 درجه عالی است؛ این پایه خنک کننده تقریبا برای همه اندازه های لپ تاپ مناسب است. خنک کننده لپ تاپ با فن های خنک کننده شش گانه از ثبات و اطمینان بیشتری برخوردار است؛ سه تای این فن ها دارای اندازه 70 میلیمتری است و با سرعت 2400 دور در دقیقه کار می کنند و 3 تای دیگر دارای اندازه 120 میلیمتری است و با حداکثر سرعت 1400 دور در دقیقه کار می کنند.

فن ها دارای عملکرد بدون سر و صدا و سرعت بالا هستند و خنک کنندگی عالی را فراهم می آورند، خنک کنندگی پویایی همه جانبه 360 درجه برای لپ تاپ های 15.6 تا 21 اینچ عالی ظاهر می شود, بنابراین از گردش هوای راحت و یکنواخت اطمینان داشته باشید و لپ تاپ شما به راحتی دمای خنک خود را حفظ خواهد کرد.

این کول پد دارای 6 فن بی صدا، یک صفحه فلزی خالص قابل حمل و یک سطح مش بزرگ برای آزادسازی جریان هوا است. ساختار فلزی هم باعث می شود تا پایه خنک کننده محکم باشد و از دوام بالایی برخوردار باشد.

11 تا از بهترین کول پد و پایه خنک کننده لپ تاپ 2021

در هنگام کار، فن های منجر به صدای 20 دسیبلی خواهند شد که بسیار بی سر و صدا هستند. کول پد دارای نور پر رنگ و روشن با میلیون های رنگ RGB و 7 افکت نوری است. یک LCD کوچک به وضوح سرعت فن و حالت نورپردازی را نشان می دهد؛ چراغ های تنظیم شده حالت نور RGB و سرعت فن را به راحتی از طریق صفحه کنترل داخلی کنترل می کند. دو پورت USB 2,0 و طراحی سوئیچ برق پورت USB لپ تاپ را برای اتصال دستگاه های USB بیشتر اشغال نمی کند. یک ویژگی فوق العاده استند تلفن است که گوشی شما را در یک براکت نگه می دارد. این استند در قسمت کناری کول پد واقع شده است و در هنگام استفاده از لپ تاپ امکان قرارگیری و مشاهده موبایل را ساده می کند. این ویژگی قابل تحسینی است که اکثر پایه های خنک کننده لپ تاپ دیگر فاقد ان هستند.

شما می توانید ارتفاع را در 7 سطح تنظیم کنید که به شما کمک می کند هنگام بازی کردن؛ تماشای فیلم یا کار راحت ترین زاویه را بدست آورید. زبانه های مخفی از لغزش لپ تاپ به سمت جلو خودداری می کنند, تنظیم کننده ارتفاع میله ای به راحتی روی پاها قابل تنظیم است.

از نظر قیمت؛ کول پد MeFee RGB گرانقیمت است. با ویژگی هایی که دارد؛ به خصوص شش فن؛ استند گوشی و بسیاری موارد دیگر؛ این وسیله انتخابی عالی برای لپ تاپ شما خواهد بود. این وسیله در مقایسه با سایر کول پدها کمی گران است اما کیفیت و کارایی آن ارزش هزینه کردن را دارد.

 • مزایا – دارای 6 فن؛ دارای صفحه نمایش ال سی دس؛ قابلت تنظیم ارتفاع در 7 سطح؛ دارای هولدر گوشی
 • معایب – قیمت بالا

پایه خنک کننده لپ تاپ AICHESON – با دوام ترین کول پد

 • قابلیت تنظیم ارتفاع در 7 سطح
 • دارای چراغ های رنگی در بالا و پایین
 • سازگار با لپ تاپ های 14 تا 17.3 اینچی
 • دارای صفحه فلزی با زبانه های ضد لغزش

Aicheson پد خنک کننده دیگری را با ویژگی های فوق العاده تولید کرده استک یک فن مرکزی با سرعت 800 دور در دقیقه کار می کند. ساختار این کول پد با یک صفحه فلزی بزرگ ساخته شده است که اتلاف گرما را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. به غیر از اتلاف حرارتی بهتر؛ ساختار فلزی همچنین پایه خنک کننده لپ تاپ را محکم و بادوام می کند.

این پد خنک کننده لپ تاپ همراه با چراغ های رنگی در بالا و پایین ارائه می شود. یک دکمه روشنایی جداگانه باعث صرفه جویی در باتری لپ تاپ شما می شود و تجربه بهتری را در هنگام بازی به شما می دهد. پایه خنک کننده لپ تاپ Aicheson تقریبا با لپ تاپ های 14 تا 17.3 اینچ سازگار است.

شما می توانید این دستگاه را در 8 سطح ارتفاع مختلف از 10 تا 30 درجه تنظیم کنید که به راحتی دست، مچ و پشت شما کمک می کند. علاوه بر این می توانید لپ تاپ را مطابق درجه ای که با آن احساس راحتی می کنید شیب دهید.

11 تا از بهترین کول پد و پایه خنک کننده لپ تاپ 2021

2 پورت USB وجود دارد که یکی از آنها برای اتصال پد به لپ تاپ استفاده می شود و دیگری برای اتصال سایر دستگاه های شما قابل استفاده است. علاوه بر این؛ دو سوئیچ جداگانه برای کنترل نور و فن کول پد وجود دارد. با توجه به نیاز و تنظیمات خود می توانید چراغ ها را روشن یا خاموش کنید و بین تنظیمات فن سوئیچ کنید.

قیمت این دستگاه نسبت به سایر پایه های خنک کننده لپ تاپ کمی کمتر است, در حالی که ویژگی ارتفاه آن برای انتخاب این پد خنک کننده لپ تاپ بسیار مناسب است. فقط یک فن در این پد وجود دارد. بنابراین مدتی طول می کشد تا دمای لپ تاپ کاهش پیدا کند؛ اما با وجود تک بودن فن؛ هنوز فن قدرتمند و قابل اعتماد است.

 • مزایا – نورهای رنگی در بالا و پایین؛ قابلیت تنظیم ارتفاع در 7 سطح مختلف 10 تا 30 درجه
 • معایب – فقط یک فن برای کاهش دمای لپ تاپ وجود دارد که ممکن است خنک کنندگی مدتی طول بکشد.

راهنمای خرید پایه خنک کننده لپ تاپ

اگر می خواهید هنگام خرید پایه خنک کننده لپ تاپ انتخاب درستی داشته باشید، عوامل و ویژگی های خاص وجود دارد که باید آنها را در نظر بگیرید. شما باید مطمئن شوید که پایه خنک کننده لپ تاپ خریداری شده دارای ویژگی های زیر می باشد.

تعداد فن ها

اولین و اصلی ترین چیزی که باید در کول پد لپ تاپ مورد توجه قرار دهید؛ تعداد فن ها است. بسته به اندازه لپ تاپ و میزان گرمای تولید شده؛ باید یک کول پد با تعداد مناسب فن را انتخاب کنید. بهترین کار این است که یک پایه خنک کننده لپ تاپ انتخاب کنید که ترکیبی از فن های کوچک و بزرگ را ارائه می دهد. به این ترتیب می توانید فن ها را مورد به مورد روشن کنید و یا همه آنها را به طور همزمان اجرا کنید. بدین ترتیب درجه قابل توجه تری از سفارشی سازی های را دریافت خواهید کرد و به راحتی می توانید تنظیمات فن را متناسب با آن تنظیم کنید.

تنظیم ارتفاع

معمول است که کاربران از لپ تاپ ها دی جهت های مختلفی استفاده می کنند؛ گاهی اوقات شما از لپ تاپ روی پاهای خود استفاده می کنید و بعضی اوقات آن را روی یک میز قرار می دهید. بنابراین همیشه به دنبال پایه خنک کننده لپ تاپی باشید که از قابلیت تنظیم ارتفاع پشتیبانی می کند. به این ترتیب به راحتی قادر خواهید بود با توجه به نیاز خود تنظیمات ارتفاع را انجام دهید.

نگهدارنده های لپ تاپ

نگهدارنده لپ تاپ از ویژگی های مهم پایه خنک کننده لپ تاپ است. لپ تاپ شما را از لغزش به سمت جلو باز می دارد. این نگهدارنده ها معمولا در قسمت جلوی پایه خنک کننده لپ تاپ قرار می گیرند. این محافظ ها که در قسمت جلو قرار دارند این اطمینان را به شما می دهند که حتی زمانی که لپ تاپ را بالای کول پد قرار می دهید و حتی اگر پد را کج کنید؛ دستگاه شما نمی لغزد و به پایین نمی افتد. به عبارت دیگر؛ این نگهدارنده ها از لپ تاپ محافظت می کنند و از آسیب دیدگی و خرابی آن جلوگیری می کنند.

دکمه جداگانه برای تنظیم سرعت فن و نورپردازی

اکثر پایه های خنک کننده لپ تاپ همراه با چراغ و نورپردازی ارائه می شوند. اما برخی از گزینه ها وجود دارمد که تنظیمات نور و فن آنها با استفاده از یک دکمه قابل انجام است. این باعث می شود که تغییر حالت بین تنظیمات مختلف نور و فن کمی سخت و نامید کننده باشد. گاهی اوقات شما از لپ تاپ خود در نور شدید استفاده می کنید و مایلید که تنظیمات نورپردازی را تغییر دهید. اگر کول پد لپ تاپ شما یک دکمه جداگانه داشته باشد، به راحتی می توانید تنظیمات خود را انجام دهید.

ویژگی های اضافی

برخی از ویژگی های اضافی وجود دارد که ممکن است بخواهید هنگام خرید کول پد لپ تاپ در نظر بگیرید. اگر عاشق بازی هستید یا تنظیمات مختلف نور را دوست دارید، یک پایه خنک کننده لپ تاپ با طرح های مختلف نور انتخاب کنید. برخی از پایه های خنک کننده لپ تاپ دارای یک کابل USB و همچنین فضایی برای نگهداری کابلی که استفاده نمی کنید هستند. این قابلیت اضافی برای افرادی که همیشه در حال جابجایی هستند بسیار مفید واقع می شود.

هنگام خرید کول پد لپ تاپ؛ همیشه بهتر است گزینه ای را انتخاب کنید که دارای گارانتی است. این محصولات به مراتب بهتر از محصولاتی هستند که گارانتی ندارند و در صورت مواجه شدن با هر مشکلی می توانید به راحتی با فروشنده تماس بگیرید و از آنها بخواهید که کول پدتان را تعویض کنند.

جمع بندی

انتخاب بهترین پایه خنک کننده لپ تاپ سال 2021 که متناسب با بودجه شما باشد؛ به کاری که با لپ تاپ خود انجام می دهید بستگی دارد. اگر یک کاربر عادی هستند که چند تا فیلم تماشا می کند؛ برای دوستان و خانواده خود ایمیل ارسال می کند, نیازی به پایه خنک کننده لپ تاپ با ویژگی های زیادی ندارید.

اگر فریلنسر یا گیمر هستند و لپ تاپ شما در تمام طول روز روشن است؛ به دنبال پایه های خنک کننده لپ تاپ عالی باشید. این دستگاه ها نسبت به نمونه های معمولی گران تر هستند اما ویژگی های منحصر به فرد؛ طراحی و فن های آنها ارزش هزینه کردن را دارد.

راهنمای بالا می تواند به شما کمک کند تا بهترین پایه خنک کننده لپ تاپ را در سال 2021 انتخاب کنید. حتما به این ویژگی ها توجه داشته باشید.

منبع: laptopsfact

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *