در حال نمایش 16 نتیجه

Silicon Power – Memory is Personal تاسیس شده در سال 2003 توسط گروهی از متخصصان صنعت ذخیره اطلاعات مشتاق ، Silicon Power متعهد به ارائه محصول و کیفیت خدمات برجسته است. با دفتر مرکزی و با پیشرفته ترین سایت تولید خود در تایپه ، ما به یک تولید کننده پیشرو در کارت های حافظه فلش ، درایوهای فلش USB ، هارد دیسک های قابل حمل ، درایوهای حالت جامد ، ماژول های DRAM و محصولات درجه صنعتی تبدیل شده ایم. ما به عنوان یک بازیکن بین المللی با چهار شعبه در سراسر جهان ، به طور مداوم در تلاشیم تا راه حل مناسب ذخیره اطلاعات را برای تمام نیازهای زندگی دیجیتالی دیجیتال ارائه دهیم. با تمرکز قوی بر ترکیب فناوری نوآورانه و طراحی برنده جایزه ، ما به قول نام تجاری خود عمل می کنیم تا با ارزش ترین داده های شما را به طور قابل اعتماد حفظ و محافظت کنیم. زیرا حافظه شخصی است.
ماموریت ما داده های شما در دستان خوب است … و حتی محصولات بهتر ما به تولید و مصرف مقدار زیادی داده متکی هستیم ، اعم از اینکه ما عکس می گیریم و ارسال می کنیم ، فیلم بارگیری و تماشا می کنیم یا خطوط تولید خودکار ماشین را در صنایع تولیدی کنترل می کنیم. به همین دلیل ذخیره و مدیریت هجوم روزافزون داده ها به طور مطمئن ، ایمن و مقرون به صرفه به یکی از بزرگترین چالش های زندگی مدرن تبدیل شده است. ما با توسعه راه حل های هوشمند ذخیره سازی – چه برای مصرف کنندگان نهایی و چه برای مشاغل – در مقابله با این چالش سهیم هستیم. برای اطمینان از اینکه اطلاعات شما در دست خوب و حتی محصولات بهتری هستند.
مسئولیت ما – مراقبت ، اشتراک ، قابل اعتماد ما به مشتریان ، شرکای خود و مدیریت کیفیت محیط اهمیت می دهیم ما به بهبود کیفیت مداوم از طریق کنترل دقیق کیفیت اعتقاد داریم. در سال 2009 ما گواهینامه ISO9001 دریافت کردیم و فرآیندهای دقیق مدیریت کیفیت را به عنوان پایه ای برای توسعه پایدار و رشد تجارت پیاده سازی کرده ایم.
مسئولیت محیط زیست آیا می دانید تایوان یکی از بالاترین نرخ بازیافت در جهان را دارد؟ به دنبال این مثال مترقی ، سلیکون پاور فرآیندهای تولید ، توزیع و دفع مسئولیت محیط زیست را بسیار جدی می گیریم. سلیکون پاور کاملاً با RoHS مطابقت داریم و متعهد می شویم الزامات REACH (ثبت ، ارزیابی ، مجوز و محدودیت مواد شیمیایی) ، WEEE (بخشنامه تجهیزات مربوط به تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی) ، GCC (شورای همکاری خلیج فارس) ، نقطه سبز ، ارزیابی خطر PFOS را برآورده کنیم ( Perfluorooctane Sulfonate) و همچنین محصولات موجود در محصولات بدون هالوژن. سلیکون پاور همچنین دارای گواهینامه ISO14001 هستیم ، استانداردی که چارچوبی را برای سیستم های مدیریت محیط فراهم می کند.
مسئولیت اجتماعی شرکت سلیکون پاور از فرهنگ احترام متقابل ، قدردانی و اعتماد نسبت به شرکای تجاری ، کارمندان و جامعه خود استقبال می کنیم. در حالی که هدف سلیکون پاور سود سالم با محصولات ذخیره سازی دیجیتال هوشمند است ، سلیکون پاور هرگز مسئولیت خود را در قبال ذینفعان و جامعه فراموش نمی کنیم. به عنوان راهی برای بازگرداندن ، سلیکون پاور به طور منظم پروژه های اجتماعی مانند یک پروژه آموزش برای حمایت از کودکان در روستاهای چین یا پروژه رژیم غذایی سالم 2014-2016 برای کودکان بی سرپرست میانمار را سازماندهی و ترویج می کنیم.
فرمول موفقیت سلیکون پاور ترکیبی کامل از نوآوری و طراحی برنده جایزه – برای محصولاتی که داخل و خارج آنها زیبا هستند وقتی محصولات جدیدی را تولید می کنیم ، همیشه مغز خود را برای طراحی هایی ارائه می دهیم که فقط محصولات سلیکون پاور را به چشم واقعی تبدیل نمی کند. آب نبات “بلکه قابلیت استفاده آنها را نیز افزایش می دهد. تلاش های سلیکون پاور برای به چالش کشیدن مداوم راه حل های موجود و یافتن راه حل های بهتر ، جوایز معتبر طراحی بی شماری را در دهه اخیر کسب کرده است.
نام تجاری بین المللی مکان های سلیکون پاور – مدیریت محلی که دفتر مرکزی آن در تایپه است ، سلیکون پاور به طور مداوم شبکه جهانی توزیع و خدمات خود را گسترش می دهیم تا به مشتریان و شرکای تجاری خود در سراسر جهان نزدیکتر باشیم و نیازهای آنها را بهتر تأمین کنیم. طی 10 سال گذشته ، دفاتر شعبه Silicon Power در ژاپن ، هلند ، ایالات متحده آمریکا و هنگ کنگ تأسیس شده است. محصولات سلیکون پاور در کانال های فروش گسترده توزیع می شوند و در چندین سیستم عامل خرده فروشی آنلاین با رتبه بندی بالا در دسترس هستند. شما می توانید آنها را اینجا پیدا کنید. سلیکون پاور مشتاقانه منتظر دیدن شما هستیم به زودی!