در حال نمایش 3 نتیجه

داستان ما یک شرکت سوئیسی با تمرکز بر نوآوری و کیفیت ، محصولات و تجربیاتی را که در زندگی مردم هر روز جایگاه دارد ، طراحی می کند. لاجیتک در سال 1981 در لوزان سوئیس تاسیس شد و به سرعت در حال گسترش به دره سیلیکون بود ، ارتباط مردم را از طریق وسایل جانبی رایانه ای ابتکاری و بسیاری از صنایع اولیه از جمله ماوس بی سیم مادون قرمز ، گوی شست با انگشت شست ، ماوس لیزر و موارد دیگر آغاز کرد.
از همان روزهای اول ، ما هم تخصص خود را در زمینه طراحی محصول و هم توان جهانی خود را گسترش داده ایم. ما برای هر یک از محصولات خود بر نحوه ارتباط و تعامل مشتریانمان با دنیای دیجیتال تمرکز می کنیم. ما طراحی را در مرکز هر چیزی که ایجاد می کنیم ، در هر تیم و هر رشته ، حفظ می کنیم تا تجربیات واقعاً بی نظیر و معناداری ایجاد کنیم.
Logitech با تولید محصولاتی که تقریباً در هر کشور جهان به فروش می رسد ، به یک شرکت چند مارک در زمینه تولید محصولاتی که مردم را از طریق موسیقی ، بازی ، ویدئو و محاسبات دور هم جمع می کند ، تبدیل شده است. مارک های Logitech شامل Logitech ، Logitech G ، ASTRO Gaming ، Ultimate Ears ، Jaybird ، Blue Microphones و Streamlabs هستند.