هیچ محصولی یافت نشد.

درباره فناوری Kingston Technology Kingston Technology در سال 1987 ، Kingston با یک محصول واحد وارد بازار شد. بنیانگذاران جان تو و دیوید سان با کمبود شدید تراشه های حافظه سطح نصب شده با یک ماژول حافظه که برای تعریف مجدد استانداردهای صنعت برای سالهای آینده کار می کنند ، برطرف شدند.
Kingston Technology با ترکیب یکی از گسترده ترین و دقیق ترین فرایندهای آزمایش در صنعت حافظه ، یک مرکز پشتیبانی رایگان فناوری استثنایی و گسترش مداوم فناوری های نوآورانه ، استانداردهای صنعت را از نظر کیفیت و قابلیت اطمینان در طول تاریخ خود تنظیم کرده است.
قابلیت اطمینان سنگ بنای استراتژی محصول کینگستون است. این نقش اساسی در حفظ روابط طولانی مدت طی سالهای گذشته با مشتریان داشته است. کینگستون با حفظ قابلیت اطمینان محصولات خود ، متعهد است که با هر پیشرفت جدیدی از استانداردهای صنعت فراتر رود.
کینگستون امروز کینگستون به بزرگترین تولید کننده مستقل محصولات حافظه در جهان تبدیل شده است. کینگستون با داشتن دفتر مرکزی در فونت دره ، کالیفرنیا ، بیش از 3000 نفر را در سراسر جهان استخدام می کند. مجله Fortune به عنوان یکی از “بهترین شرکت ها برای کار در آمریکا” شناخته می شود ، اصول احترام ، وفاداری ، انعطاف پذیری و یکپارچگی کینگستون یک فرهنگ سازمانی مثال زدنی را ایجاد می کند. کینگستون بر این باور است که سرمایه گذاری در کارمندان ضروری است و هر یک از کارکنان یک بخش حیاتی از موفقیت شرکت است.
کینگستون به یک شبکه بین المللی توزیع کننده ، فروشنده ، خرده فروش و مشتری OEM در شش قاره خدمات ارائه می دهد. این شرکت همچنین خدمات ساخت مدیریت و مدیریت زنجیره تأمین را برای تولیدکنندگان نیمه هادی و OEM های سیستم فراهم می کند.