نگاهی به بازی سفر به سرزمین وحشی ها

journey to the savage planet

نگاهی به بازی سفر به سرزمین وحشی‌ها (journey to the savage planet) – در دنیای بازی‌های رایانه ای بسیاری از گیمرهای حرفه ای به دنبال اجرای نوع خاصی از برنامه‌ها روی پلتفرم خود هستند. عده ای از آن‌ها به دنبال بازی هایی هستند که در یک فضای ماجراجویانه رخ می‌دهد. آن‌ها عاشق بازی‌های اکشن و دارای صحنه‌های مبارزات رو در رو بین انسان‌ها می‌باشند. این بازی‌ها در مکان‌های مختلفی می‌تواند رخ دهد.

می توان از بازی هایی که در طراحی خود در گوشه ای از دنیا مثلا در یکی از ایالت‌های کشور آمریکا در جریان هستند نام  برد. می‌توان بازی هایی را پیدا کرد که در کشوری دیگر مانند چین یا ژاپن اتفاق می‌افتند. می‌توان بازی هایی را یافت که مربوط به دوران معاصر هستند و در آن شما با اسلحه‌های نوین درگیر تلاش در صحنه‌های مبارزه برای نجات انسان‌ها هستید و یا می‌توان در بعضی از بازی‌ها هم صحنه‌های مبارزه با اسلحه‌های قدیمی تر را شاهد بود. در سال‌های اخیر بازی‌های زیادی وارد بازار شده‌اند که هر کدام از آن‌ها دارای یکی از ویژگی‌های گفته شده می‌باشند. هرکسی می‌تواند به دسته ای از این بازی‌ها علاقه داشته باشد و به اجرای آن روی پلتفرم خود بپردازد.

اما در این میان بازی هایی هم هستند که مربوط به دنیایی خیالی می‌باشند. این دنیا می‌تواند یک زمین خیالی باشد که دارای موجودات مختلف است و یا این که یک سیاره ی دیگر باشد. شاید شما هم بسیاری از این بازی‌ها را دیده باشید. بازی هایی که در دنیایی که دارای موجودات عجیب و ناشناخته است. این بازی‌ها دارای تفاوت هایی با بازی‌های دیگر که دارای صحنه‌های هیجان انگیز مبارزه هستند می‌باشند. ممکن است این بازی‌ها دارای صحنه‌های مبارزه بین انسان‌ها نباشند، اما از جنبه‌های دیگر می‌توانند بسیار جالب باشند. برای همین است که بسیاری از کاربران از این بازی‌ها بیشتر خوششان می‌آید و ترجیح می‌دهند تا خود را با آن‌ها سرگرم کنند.

سفر به سرزمین وحشی‌ها | journey to the savage planet

سفر به یک دنیای نا شناخته می‌تواند یکی از بازی هایی باشد که کاربران برای سرگرمی خود انتخاب می‌کنند. شاید این دنیا‌های ناشناخته چیزهای جدیدی برای کشف کردن داشته باشند. برای هر کسی  لحظه‌های سر گرم کننده و جالبی در حال جست و جو در یک دنیای ناشناخته وجود خواهد داشت. با توجه به این که این دنیاها به طور واقعی وجود ندارند، باید آن‌ها را بر پایه ی خیالات خود توسعه داد. و حتی در صورتی که این دنیا‌ها واقعی هم نباشند برای بسیاری دارای جذابیت‌های خود است.

به دلیل توجهی که کاربران در دنیای بازی‌ها به این گونه برنامه‌ها دارند، در بسیاری از بازی‌ها بر پایه ی تصورات و خیالات افراد است که در دنباله ای از وقایع خود را نشان می‌دهند. می‌توان بازی‌های زیادی را در سال‌های جدید پیدا کرد که هر کدام دارای ویژگی‌های منحصر به فرد خود است. پرداختن به این بازی‌ها می‌تواند از جنبه‌های مختلفی در صورتی که به این گروه از بازی‌ها علاقه دارید، به سرگرمی شما منجر شود. ما در این جا به معرفی یکی از این بازی‌ها می‌پردازیم که شاید برای شما هم مانند بسیاری از دیگر کاربران در دنیای بازی‌های دجیتالی خیلی جالب باشد. پس ما را در این راه همراهی کنید تا به معرفی یکی از بازی‌های متفاوت در این زمینه بپردازیم.

سفر به سر زمین وحشی‌ها یک بازی بسیار خوب برای شما است تا بتوانید از زمان خود بهترین لذت را ببرید. در حال حاضر این بازی یک بازی منحصر به فرد است. این برنامه یک بازی کوتاه است که با توجه به زمان لازم برای اجرای آن می‌تواند رضایت شما را جلب کند. و باید بگوییم که این بازی تا حدی هم کمدی و خنده دار است. و اگر این ویژگی‌ها برای شما کافی نیست، باید بگوییم که سفر به سرزمین وحشی‌ها بسیار هنرمندانه و جذاب هم هست. وقتی من برای اولین بار از این بازی استفاده کردم، این بازی مرا برای 6 ساعت به خود مشغول کرده بود. آن قدر برای من جالب بود که می‌خواستم بیشتر و بیشتر بازی کنم.

قبل از این که در مورد این بازی توضیحات بیشتری بدهیم باید به شما بگوییم که توسعه دهنده ی این بازی typhoon studios است. ناشر این بازی 505 games است و در تاریخ 28 ژانویه منتشر می‌شود. این بازی جزو بازی‌های اکشن و اکتشافی است و برای افراد نوجوان مناسب است. شما می‌توانید این بازی را به تنهایی یا آنلاین با یک دوست بازی کنید. شما در این بازی شاهد موجوداتی مانند پرنده‌های عجیب، یا گیاهان متفاوت خواهید بود.

نکاتی برای کسانی که می‌خواهند از این بازی استفاده کنند

بازی سفر به دنیای وحشی‌ها یک بازی است که به طور کامل در دنیایی از جزیره‌های شناور اتفاق می‌افتد. شما در این دنیا با ماجراهای بسیاری رو به رو می‌شوید که همان طور که گفته شد تا حدودی کمدی هستند اما بسیار با بازی‌های دیگر متفاوت هستند. این بازی‌ها برای کسانی که به دنبال یافتن یک هویت جدید هستند می‌تواند جذاب تر هم به نظر برسد. در هر صورت این بازی برای شما یک تجربه ی متفاوت را رقم خواهد زد. در این بازی شما به یک سیاره ی ناشناخته سفر می‌کنید.

نام این سیاره AR – Y 26 است. وقتی که شما وارد سیاره می‌شوید می‌بینید که این سیاره دارای ساکنینی است. خیلی روشن است که این سیاره خیلی با آن چه تصور می‌کردید متفاوت است. باید بگوییم که شما پس از مدتی ماندن در این سیاره می‌فهمید که این سیاره تا حدودی دارای فضایی متفاوت است. به نظر می‌رسد که در این سیاره خشونت وجود دارد. و از طرف دیگر رئیس شما که شما را به این سیاره فرستاده است زیاد به امنیت شما در این سیاره اهمیت نمی‌دهد. پس در این میان شما با آغاز یک ماجرا مواجه می‌شوید که برای شما افسانه گونه و در حال و هوای متفاوتی نسبت به زمین اتفاق می‌افتد.

نگاهی به بازی سفر به سرزمین وحشی‌ها (journey to the savage planet)

سفر به سرزمین وحشی ها

سفر به سرزمین وحشی‌ها شما را در در فضایی قرار می‌دهد که یک جستجوگر در آن به طور غیر منظره ای فرود آمده است و این دنیا در واقع سیاره ای است که نمی‌توان آن را یک سیاره ی واقعی نامید. در این دنیا که دارای موجودات وحشی است در واقع شاید وحشی ترین موجود خود شما باشید. شما که برای یک سازمان sci-fi با نام kindred technologies کار می‌کنید، باید این دنیای جدید را به عنوان یک مکان احتمالی برای سکونت انسان‌ها در آینده شناسایی کنید.

حتی شما بید در راه تبدیل این سیاره به یکی از مکان‌های تحت فرمان انسان‌ها تلاش کنید. جست و جوی شما در یک مسیر روشن صورت نمی‌گیرد و شما باید منابع مورد نیاز را برای استفاده از آن‌ها در تجهیزات خود در مکان‌های مختلف پیدا کنید. پیدا کردن منابع همان طور که خواهیم گفت به شما در ارتقا و یافتن منابع جدید کمک خواهد کرد.

سفر به سرزمین وحشی‌ها برای شما می‌تواند یک جست و جو برای یافتن منابع جدید وارتقای توانمندی‌های شما باشد. شما باید برای رو به رو شدن با ماجراهای مختلف توان استفاده از منابع موجود را داشته باشید و هنرمندانه سعی در رویارویی با وقایع مختلف داشته باشید. اما در عین حال در این ماجراها اتفاق هایی می‌افتد که بیشتر شبیه به یک کاریکاتور هم هست.

سفر شما به سیاره ی جدید درست در زمانی است که زمین هم با مشکلاتی در زمینه ی آب و هوای آن رو به رو شده است. برای همین است که انسان‌های روی زمین نیاز به خانه ای جدید برای زندگی دارند. آن‌ها دارند برای یافتن زیستگاهی جدید که دارای هوایی مناسب است می‌گردند. و به همین دلیل ماموریت شما در این سیاره دارای اهمیت بیشتری می‌شود. در همین زمان شیطان صفت‌ها هم سعی دارند تا بر کهکشان تسلط پیدا کنند. آن‌ها می‌خواهند تا یک حاکمیت یگانه را در کهکشان با مدیریت خود بنا نهند.

نگاهی به بازی سفر به سرزمین وحشی‌ها (journey to the savage planet)

سفر به سرزمین وحشی ها

در بازی مورد نظر همه چیز خوب کار می‌کند، محیط‌ها رنگارنگ هستند. شما می‌توانید از جست و جوی خود در این دنیا لذت ببرید. جزیره‌های شناور که دارای جنگل‌های پر از قارچ است، و در کنار آن غار‌های کریستالی هم به چشم می‌خورد. اما در مرکز آن به نظر می‌رسد که یک ساختار اسرار آمیز و بزرگ وجود دارد. یکی از ویژگی‌های این بازی دست یابی به حس آزادی و ارتباط است که بخشی از دنیای ما هم هست.

پیام هایی که در این زمان به شما می‌رسد، نشان گر این است که کهکشان در وضعیت خوبی قرار ندارد. شما به طور مداوم از این اخبار مطلع می‌شوید و باید در موقعیت خود دست به اقداماتی بزنید. شما به عنوان کسی که نقش اصلی را در این بازی دارد حدود 500 هزار دلار هم بدهی دارید. و شما می‌توانید با دادن بخشی از مغز و توانایی‌های ذهنی خود این بدهی را به نصف کاهش دهید. از طرف دیگر قراردادی که با کیندرد (KINDRED) بسته‌اید شما را مجبور می‌کند که تا انجام کامل ماموریت خود به کار ادامه بدهید.

تمام این‌ها به این معنی است که به بیان دیگر باید بگوییم که حتی اگر بمیرید نمی‌توانید از چنگ طلب کاران خود رهایی پیدا نمایید. زمانی به من توصیه شد تا کتاب ” سعی کن ثروتمند باشی به جای این که فقیر باشی” برای من جالب بود. و من با نگاهی به این بازی متوجه شدم علاوه بر تمام ویژگی هایی که برای  آن وجود دارد، در واقع  جنگی که در این زمان برای نقش اصلی وجود دارد از زاویه ای دیگر در واقع مبارزه ای است که با پوشش دموکراسی در جریان است.

نگاهی به بازی سفر به سرزمین وحشی‌ها (journey to the savage planet)

سفر به سرزمین وحشی ها

سفر به سرزمین وحشی‌ها بیش از هر چیز دیگری شما را به یاد روزهای بدی که باید با شکارچی‌ها رو به رو شوید می‌اندازد. موجودات متفاوت و شکارچی‌ها در این سیاره با ظاهری متفاوت برای شما ممکن است مشکلات مختلفی را به وجود آورند. اما یک نکته ی جالب که در این جا می‌تواند بسیار متفاوت باشد این است که هر عنصری در این جا می‌تواند تا حدودی هم کمدی به نظر برسد. برای همین است که شما می‌خواهید تا بیشتر در مورد بعضی از موجودات در این سرزمین بیاموزید و بدانید آن‌ها چه می‌گویند. زیرا که هر چه بیشتر در مورد این موجودات می‌آموزید و در مورد رفتار آن‌ها بیشتر آگاهی پیدا می‌کنید به نظر می‌رسد که حس شادی بیشتری می‌کنید.

یکی از مشخصه‌های این بازی در استفاده از اسکنرهایی است که شما را قادر به آشنایی بیشتر با سیاره ی جدید می‌کند. ممکن است که شما هم مانند ما از استفاده از این اسکنرها بسیار خوشتان بیاید. به طور حتم، اسکن کردن دشمنان و یا فتن پاسخ معماها و حل پازل‌ها در سفر به سرزمین وحشی‌ها می‌تواند برای شما هیجان زیادی را به همراه داشته باشد. اگر چه این اسکن‌ها برای من جالب بود، اما آن چه من بیش از هر چیز به آن علاقه داشتم این بود که این کارها مرا به خنده وا می‌داشت.

در آغاز بازی، ناظر به من گفت که عاشق من است. با شنیدن این حرف کنایه آمیز متوجه شدم که در این بازی باید چیز خاصی نهفته باشد. به این فکر می‌کردم که این بازی به چه نحوی باید باشد. می‌دانستم که به زودی باید کارهای وحشتناکی را باید انجام دهم. من باید پیش از هر چیز طلب بخشش کنم به خاطر کارهایی که قرار است انجام دهم. من دررا باز می‌کنم . با صحنه‌های مختلفی رو به رو می‌شوم.

journey to the savage planet

سفر به سرزمین وحشی ها

بعضی از موجودات در این بازی خیلی هم سر و ساده نیستند. برای همین بازی می‌تواند برای ما دارای پیچیدگی‌های خود باشد. در این جا مهم ترین اسلحه ای که در اختیار دارید یک تفنگ لیزر است که می‌تواند به شما کمک کند. شما علاوه بر تفنگ لیزری یک جت هم برای رفتن به این طرف و ان طرف خواهید داشت. شما می‌توانید از تیررس دشمنان خود فرار کنید.

شاید این بازی شبیه خیلی از بازی‌های دیگر نباشد اما لحظه به لحظه ی آن شما را سرگرم می‌کند. آن چه در این بازی برای من جالب بود مبارزه ی بین روسا در این بازی بود. این مبارزه‌ها خاطره انگیز بودند. البته کنترل بازی گاهی برای شما مشکل است که می‌تواند به عنوان یک عیب برای آن به شمار آید. ممکن است اتفاق‌های غیر منتظره و ناخاسته ای در بازی بیفتد. البته این بازی از لحاظ مبارزه‌ها و حرکت هایی که شما انجام می‌دهید ارتقا می‌یابد. و شما می‌توانید در طول آن مهارت‌های خود را گسترش دهید.

مانند ساختارهای معمول، در این بازی کمدی‌ها به طور متناوب اتفاق می‌افتند و با موفقیت می‌توانند بر سرگرمی بیشتر شما بیافزایند. این اتفاق‌ها چیزی بین هیجان و خنده از یک طرف و اعصاب خوردگی و عجله از طرف دیگر هستند. شما می‌توانید در این بازی نویزهای زیادی را مشاهده کنید. سروصداها و اتفاقاتی که برای شما متفاوت هستند اما چیزی که در این میان مهم است این است که در این بازی مهم ترین لحظه‌ها در زمان مبارزه‌ها و یا در زمانی که بازی دارای سر وصدا است اتفاق نمی‌افتد، بلکه بزرگ ترین لحظه‌ها و سرنوشت سازترین لحظه‌های بازی در زمان هایی اتفاق می‌افتند که سکوت برقرار است.

شما می‌توانید در این بازی عناصری از تئاتر بی صدا را مشاهده کنید که به همراه اتفاق‌های بزرگ در جریان است. در این زمان شما با استفاده از دستان خود سعی در ارتباط با دنیای بیرون خود دارید. در این زمان درخت‌ها با برگ‌های در حال رشد دیده می‌شوند که به پروانه تبدیل می‌شوند. برای دنبال کردن این بازی شما به انرژی زیاد برای جست و جوی بیشتر نیاز دارید.

در این بازی شما به 3 منبع مهم کربن، سیلیکون و آلومینیم دسترسی دارید. که هر چیزی را تمیز و آسان می‌کنند. این بازی برای نجات یافتن و  جزو بازی‌های مرگ و زندگی نیست. این بازی نوع دیگری از بازی است که در آن منابعی که گفته شد تنها برای تهییج شما برای پژوهش و ارتقای سطح بازی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مسیرهایی که کمتر برای مسافرت انتخاب شده است

در اوایل بازی، به من گفته شد تا یک آلیاژ ناشناخته را برای استفاده از آن در جهت ارتقای بازی پیدا کنم. آلیاژ مورد نظر در قطب نمای من مشخص شده بود. اما سرنوشت مرا به جایی هدایت کرد که در نهایت یک آلیاژ دیگر را نزدیک کشتی خود پیدا کردم. در بسیاری از بازی ها، من باید که آلیاژ مشخص شده را می‌گرفتم. این تنها بخشی ار تعامل‌های صورت گرفته در بازی بود. اما من حس می‌کردم که در انتخاب آلیاژها تا حدودی آزاد هستم.

این امر فر من را تا حدودی شبیه به یک سفر شخصی در این بازی می‌کرد تا به یک سفر برای انجام ماموریت برای پیدا کردن یک آلیاژ مشخص، به خصوص در زمانی که من می‌توانستم از تاکتیک‌های مختلف برای دست یابی به هدف خود در بازی استفاده کنم. در این راه من می‌توانستم از جاذبه و دست یافتن به قفل هایی که می‌توانستند به ارتقای بازی کمک کنند استفاده کنم. در این زمان‌ها که من به یک قفل دست می‌یافتم، حس پیروزی برای من بسیار خوشایند بود. در هر صورت این سفر به خوبی طراحی شده و می‌توانست مرا با خود به خوبی سرگرم بکند.

journey to the savage planet

سفر به سرزمین وحشی ها

در این جا می‌توانم به این نکته هم اشاره کنم که در حالی که من بازی را در کمتر از 6 ساعت تمام کردم، تنها 67 درصد آن را به پایان رساندم. پس می‌توانم بگویم با تمام مطالبی که در این جا برای شما در مورد ارتقاها و قفل‌های موجود بیان کردم. و هم چنین با اشاره هایی که به استفاده از قدرت جاذبه، استفاده از منابع آلیاژی، و تفنگ لیزری کردم، هنوز هم با توجه به این که من 67 درصد بازی را به پایان رساندم، قفل‌ها و اسرار زیادی در بازی سفر به سرزمشن وحشی‌ها برای کشف کردن وجود دارد.

می توان با توجه به این مطلب این بازی را برای 10 ساعت هم برای کشف تمام زوایا اجرا کرد. در هر صورت این زمان برای این بازی کافی است و نیازی به زمان بیشتر برای لذت بردن از بازی سفر به سرزمین وحشی‌ها نیست. برا کسانی که به یک بازی کوتاه علاقه دارند این بازی می‌تواند بسیار هم خوب باشد. شما می‌توانید بازی سفر به سرزمین وحشی‌ها را اجرا و بازی کنید. به نظر من شما هر کاری هم که در این بازی بکنید، در نهایت از آن لذت خواهید برد. همان طور که برای من خیلی جالب بود تا اسرار آن را کشف و به ارتقای بازی بپردازم.

شاید شما هم در این زمان دچار هیجان شده باشید. اگر شما به دنبال صحنه هایی آرام اما سرنوشت ساز در بازی هستید، شاید بتوانید در این بازی آن چه نیاز دارید را پیدا کنید. شاید با دیدن تریلر این بازی هم بتوانید در مورد این بازی و فضای آن یاد بگیرید. با توجه به زمان کوتاهی که برای پرداختن به این بازی نیاز خواهید داشت، می‌توانید در صورت علاقه آن را در پلتفرم‌های مختلف و از جمله PC خود اجرا کنید. در انتخاب هر بازی ابتدا با توجه به علایق خود می‌توانید به گزینه ی بهتری دست پیدا کنید.

اما در هر صورت با توجه به توضیحاتی که درباره ی این بازی داده شد شاید این انتخاب برای شما آسان تر شده باشد. برای توسعه دهنده‌های بازی‌ها استانداردهایی وجود دارد که بر اساس آن آن‌ها به دنبال ایجاد یک محیط متفاوت هستند. آن‌ها بر پایه ی خیالات بنا نهاده شده‌اند و همان طور که گفته شد بازی سفر به سرزمین وحشی‌ها هم یکی از بازی هایی است که بر اساس خیالات و در یک دنیای جدید روی داده است. شما هم با توجه به دنیایی که برای بازی کردن دوست دارید می‌توانید این بازی را برای اجرا روی پلتفرم خود انتخاب کنید و تجربه ی جدیدی در یک دنیای خیالی جدید داشته باشید.