در مقاله امروز نارستان قصد داریم به نقد و بررسی روتر ایسوس مدل Asus RT-N12 + بپردازیم. در حال حاضر شبکه ارتباطی در حال تغییر به شبکه WAN است. کاربران تجاری و همچنین کاربران خانگی شبکه بی سیم را برای گشت و گذار در اینترنت ترجیح می‌دهند. قابلیت جابجایی و تجرک اصلی ترین قابلیت مورد علاقه این فناوری است. اگر شما هم جزو کاربرانی هستید که می‌خواهید از Wi-Fi در دفتر کاری یا خانگی خود استفاده کنید باید یکی از روترهای Wi-Fi را انتخاب کنید.

نقد و بررسی روتر ایسوس مدل Asus RT-N12 +

معرفی روتر ایسوس مدل Asus RT-N12 +

روتر ایسوس مدل Asus RT-N12 + می‌تواند در دفتر کاری و همچنین خانه شما نصب شود چونکه می‌تواند عملکرد بی سیم و دامنخ پوشش باور نکردنی را ارائه دهد. این روتر دارای دو آنتن است تا از قابلیت هایی مانند فناوری انتقال داده قابل تنظیم برخوردار شوید. این آنتن‌ها افزایش قدرت سیگنال را ممکن می‌سازد و همچنین به از بین بردن نقاط مرده کمک می‌کند تا عملکرد بهتر را به کاربران ارائه دهد. مهم نیست که در خانه ویلایی خود هستید یا در آپارتمان تان؛ روتر ایسوس مدل Asus RT-N12 + می‌تواند سیگنال بی سیم قوی را برای دسترسی مداوم به اینترنت بدون هیچ مشکلی در اختیار شما قرار دهد.

قابلیت‌های روتر وای فای ایسوس مدل Asus RT-N12 Plus

روتر وای فای ایسوس مدل Asus RT-N12 Plus قابلیت‌های زیادی را به همراه دارد و شما باید از این قابلیت‌ها اطلاع داشته باشید تا بتوانید آن را با محصولات مشابه به خوبی مقایشه کند و بهترین روتر وای فای را خریداری کنید.

  • نقد و بررسی مودم روتر بی سیم دو بانده ایسوس مدل DSL-AC55U

این دستگاه در واقع عملکرد سه دستگاه مجازی روتر Wi-Fi، تکرار کننده بی سیم و توسعه دهنده دامنه را با هم ترکیب می‌کند و در قابل یک دستگاه واحد به نام Asus RT-N12 + در اختیار شما قرار دهد. تکرار کننده دامنه گسترش شبکه بی سیم شما را فراهم می‌آورد. یک دکمه WPS برای فعال کردن رمزگذاری امنیت بی سیم وجود دارد. نکته اصلی این است که سرعت انتقال بی سیم 300 مگابیت در ثانیه است.

آنتن‌ها دارای قدرت 2.5 دسیبل هستند. استانداردهای وای فای پشتیبانی شده شامل IEEE 802.11n (با سرعت 300 مگابیت در ثانیه)، IEEE 802.11g (با سرعت 54 مگابیت در ثانیه) و IEEE 802.11b (با سرعت 11 مگابیت در ثانیه) هستند. رمزگذاری داده‌های شیکه از طریق فناوری 64/ 128 بیتی WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK امکان پذیر است. علاوه بر این روتر بی سیم Asus RT-N12 +  از عملکرد سرور VPN پشتیبانی می‌کند.

نقد و بررسی روتر ایسوس مدل Asus RT-N12 +

رابط کاربری داشبورد ASUSWRT Dashboard UI کنترل کامل دستگاه را برای بهینه سازی عملکرد شبکه بی سیم ارائه می‌دهد. SSID با LAN 4 و WAN 1 کنترل دسترسی بی سیم انطاف پذیر را برای شما فراهم می‌آورد.

روتر بی سیم Asus RT-N12+ از اکثر زبان‌ها (از جمله انگلیسی، چینی، برزیلی، اسپانیایی، مجارستانی، ایتالیایی، ژاپنی، کره ای و غیره) پشتیبانی می‌کند.

نقد و بررسی روتر ایسوس مدل Asus RT-N12 +

اکر بخواهیم در مورد مشخصات فنی روتر بی سیم Asus RT-N12 Plus صحبت کنیم باید بگوییم که Asus RT-N12 Plus یک دستگاه 3 در 1 است که می‌توانید از آن به عنوان روتر بی سیم، تکرار کننده و گسترش دهنده دامنه بی سیم خود از آن استفاده کنید. رابط‌های مورد پشتیبانی شامل WAN, 2.5MM DC Jack, LAN هستند.

دو آنتن با قدرت کلی 5 دسیبل سرعت انتقال 300 مگکابیت در ثانیه و فرکانس انتقال 2.4 گیگاهرتز را فراهم می‌آورند. پروتکل انتقال وای فای 802.11/b/n/g  با رمزگذاری 64 و 128 بیتی WEP, WPA-PSK,WPA2-PSK و البته مجوز CCC و CE از قابلیت‌های دیگر این روتر ایسوس می‌باشد.

نقد و بررسی روتر ایسوس مدل Asus RT-N12 +

محتویات جعبه شامل یک عدد روتر؛ یک عدد آداپتور برق و یک عدد دفترچه راهنما می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.