بهترین گوشی‌های میان رده 2019 با بهترین طول عمر باتری

به نظر شما کدام یک از گوشی‌ها دارای عمر بهتری هستند؟ اگر شما گوشی‌های هوشمندی را می‌خواهید که بهترین طول عمر باتری داشته باشند صدها مورد وجود دارد که باید آنها را بررسی کنید که برای راحتی کار شما ما 10 تا از بهترین گوشی‌های سال 2019 را که دارای عمر باتری بهتری هستند را خدمت شما معرفی خواهیم و دلیل این که عمر باتری را برای انتخاب بهترین گوشی انتخاب کرده ایم این است که هر چقدر شما گوشی پیشرفته ای داشته باشید اما این گوشی عمرباتری کمی داشته باشد به شما اجازه نمی‌دهد که از قابلیت‌های پیشرفته گوشی هوشمند خود استفاده کنید. طول عمر بد باتری‌ها چیزی است که همه ما آن را تجربه کرده ایم و تنها به یک برند خاص محدود نمی‌شود. اگر شما به طور مداوم به پریز برق شهری دسترسی ندارید می‌توانید در طول روز از پاور بانک برای شارژ گوشی خود استفاده کنید اما اگر استفاده از پاوربانک‌ها را نمی‌پسندید می‌توانید لیست بهترین گوشی‌های 2019 را بررسی کنید.

ظرفیت باتری

ظرفیت باتری برحسب میلی آمپر ساعت یا mAh اندازه گیری می‌شود، باتری هایی که mAh بالاتری دارند دارای ظرفیت بیشتری می‌باشند اما گوشی هایی که mAh بالایی دارند همیشه گوشی هایی با بهترین طول عمر باتری نخواهند بود. عواملی که روی کارایی پردازنده تاثیر دارند و همینطور اینکه شما چقدر از تلفن خود استفاده می‌کنید عامل هایی هستند که روی عمر باتری تاثیر می‌گذارند. گوشی هایی مه گرانتر هستند غالبا صفحه نمایش بهتری دارند و این به معنای طول عمر باتری کوتاهتر خواهد بود.

هنگام خرید بهترین گوشی 2019 باید به چه عواملی توجه کنیم؟

گوشی هایی که دارای صفحه نمایش QHD بزرگی هستند نسبت به گوشی هایی که دارای صفحه نمایشی با رزولوشن پایینتر هستند سریعتر باتری خالی می‌کنند. بنابراین در اینجا نیاز به اولویت بندی شما است – اگر شما عمر طولانی تر باتری را می‌خواهید شما ممکن است یک گوشی میان رده خریداری کنید و این بدان معناست که گوشی شما هزینه کمتری دارد. بسیاری از تلفن‌های امروزی (نه همه آنها) قابلیت شارژ سریع دارند. اغلب گوشی‌های میان رده دارای عمر باتری خوبی هستند اما قابلیت شارژ سریع ندارند. برای جلوگیری از هر گونه مشکل بهتر است قبل از خرید به این عوامل توجه کنید.

بهترین گوشی‌های هوشمند 2019 کدام‌ها هستند؟

در ادامه شما بهترین گوشی‌های سال 2019 را برحسب عمر باتری مطالعه خواهید کرد.

گوشی هوشمند Huawei Mate 20 Pro

 •  امتیاز تست باتری: 11:35
 • اندازه باتری 4200 میلی آمپر ساعت

گوشی Huawei Mate 20 Proیک گوشی با صفحه نمایش بزرگ و رزولوشن پایین است. این گوشی هوواوی دارای بهترین طول عمر باتری است و به همین خاطر در بالاترین بخش لیست امروز قرار گرفته است. Huawei نه تنها روی طول عمر باتری این گوشی کار کرده است بلکه سه دوربین در عقب و حتی شارژ بیسیم را برای Huawei Mate 20 Pro در نظر گرفته است و حتی نرم افزار بهبود یافته EMUI را به آن اضافه کرده است که گوشی را بهتر از قبل کرده است.

گوشی هوشمند Huawei Mate 20 Pro

گوشی Motorola Moto E5 Plus

 • امتیاز تست باتری: 11:22
 •  اندازه باتری 5000 میلی آمپر ساعت

Moto E5 Plus گوشی با بهترین طول عمر باتری است و این به دلیل مشخصات نسبتا پایین و باتری بزرگ 5000 میلی آپر ساعتی آن است. این گوشی همچنین دارای یک صفحه نمایش بزرگ 6 اینچی است. اگر شما گوشی می‌خواهید که باتری آن دیر تخلیه شود می‌توانید گوشی Moto E5 Plus را انتخاب کنید که برای داشتن طول عمر باتری بیشتر عملکرد را قربانی می‌کند.

گوشی Motorola Moto E5 Plus

Sony Xperia XA2 Ultra – بهترین گوشی هوشمند 2019

 •  امتیاز تست باتری: 09:57
 •  اندازه باتری 3580 میلی آمپر ساعت

XA2 Ultra جزو گوشی‌های بزرگ است اما این به این معنا نیست که با یک پک باتری بزرگ همراه است. مهمتر از همه این گوشی بهترین طول عمر باتری را که تا الان دیده‌اید ارائه می‌دهد و این امر به دلیل استفاده از Android Oreo کارآمد و صفحه نمایشی با رزولوشن پایینر از گوشی‌های بالا رده است. اگر شما اندازه این گوشی را نادیده بگیرید Sony Xperia XA2 Ultra جزو بهترین گوشی‌های سال 2019 است.

گوشی Sony Xperia XA2 Ultra

گوشی هوشمند Moto G6

 •  امتیاز تست باتری: 09:15
 • اندازه باتری 3000 میلی آمپر ساعت

گوشی Moto G6 هم جزو گوشی‌های میان رده است که شما با از دست دادن عملکرد به طول عمر باتری بیشتری دست پیدا می‌کنید. گوشی Moto G6 دارای یک باتری عادی 3000 میلی آمپر ساعتی است که این به معنای قیمت مناسب گوشی و استفاده کارآمد از Android Oreo می‌باشد.

گوشی هوشمند Moto G6

گوشی Oppo RX17 Pro

 • امتیاز تست باتری: 08:57
 •  اندازه باتری 3700 میلی آمپر ساعت

گوشی Oppo RX17 Pro عمر باتری بالا را به همراه شارژ سریع را ارائه می‌دهد. نرم افزارهای مورد استفاده در این گوشی طراحی فوق العاده ای دارند و عکرد آن بالاتر از گوشی‌های میان رده است و دوربین‌های سه گانه را در اختیار شما قرار می‌دهند. گوشی Oppo RX17 Pro یکی از قهرمانان باتری است.

گوشی Oppo RX17 Pro

گوشی BlackBerry Motion

 • امتیاز تست باتری: 08:45
 • اندازه باتری 4000 میلی آمپر ساعت

گوشی BlackBerry Motion بسیار قدرتمند نیست اما طول عمر باتری فوق العاده ای دارد. ظرفیت سلولی بالا بدون توجه به اینکه شما تا چه مدت در حال استفاده از گوشی خود هستید می‌تواند تا ساعت‌ها کار کند این در حالی است که نرم افزار اندروید تمیزی دارد و شما می‌توانید به طور مداوم بروزرسانی‌های امنیتی را دریافت کنید.

گوشی BlackBerry Motionگوشی هوشمند Sony Xperia XA2

 • امتیاز تست باتری: 08:26
 • اندازه باتری 3300 میلی آمپر ساعت

گوشی Sony Xperia XA2 نسخه کوچکتر از گوشی XA2 Ultra است که دارای باتری کوچکتری نیز هست اما هنوز یکی از گوشی‌های پرفروش در بازار است و این به دلیل اندازه قابل کنترل، نرم افزار Android Oreo کارا، یک قیمت عالی و طول عمرباتری بالا است.

گوشی هوشمند Sony Xperia XA2

BlackBerry KEYone بهترین گوشی هوشمند 2019

 • امتیاز تست باتری: 08:26
 • اندازه باتری 3505میلی آمپر ساعت

گوشی BlackBerry KEYone همان امتیاز گوشی Xperia XA2 را بدست آورده است، KeyOne یکی از گوشی BlackBerry در لیست امروز است. صفحه کلید فیزیکی که این گوشی دارد شاید همان چیزی نباشد که شما می‌خواهید اما طول عمر باتری خوبی دارد. این گوشی با استفاده متوسط تا دو روز شارژ خواهد داشت و بروزرسانی‌های امنیتی عالی را ارائه می‌دهد.

گوشی BlackBerry KEYone

گوشی هوشمند Moto G6 Play بهترین گوشی هوشمند 2019

 • امتیاز تست باتری: 08:14
 • اندازه باتری 4000میلی آمپر ساعت

گوشی Moto G6 Play یک گوشی کوچک با ظرفیت باتری بزرگ و یکی از ارزانترین گوشی‌های موجود در لیست امروز است این به معنی این نیست که این گوشی عملکرد بدی دارد. باتری این گوشی به اندازه کافی عمر دارد که بتوانید تمام کارهای خود را با آن انجام دهید. داشتن یک اسکنر انگشت و صفحه نمایش 18:9 با یک قیمت عالی چیزهایی هستند که گوشی Moto G6 Play در اختیار شما قرار می‌دهد.

Moto G6 Play

Nokia 6 (2018) یکی از بهترین گوشی‌های هوشمند 2019

 • امتیاز تست باتری: 08:03
 • اندازه باتری 3000میلی آمپر ساعت

گوشی Nokia 6 (2018) که گاهی گوشی Nokia 6.1 هم نامیده می‌شود یک گوشی است که Android One را اجرا می‌کند و به طور منظم بروزرسانی‌های امنیتی را ارائه می‌دهد. این گوشی از آلومنیوم ساخته شده و کیفیت ساخت بهتری نسبت به قیمتش دارد.