اگر شما به دنبال بهترین کیس گیمینگ ایده ال برای استفاده هستید و برای آن برنامه ریزی کرده‌اید، ما در این جا سعی داریم تا برای شما راهنمایی‌های لازم را فراهم کنیم. با توجه به سخت افزارهایی که برای این کار لازم است، شما نیاز دارید تا در مورد کیس کامپیوتری که برای این کار لازم است تصمیم بگیرید. اما در زمانی که به دنبال انتخاب یک کیس گیمینگ هستید، باید بدانید که در مرحله ی اول به دنبال زیبایی کیس نباشید. باید تا در زمان انتخاب کیس بیشتر به عملکرد آن توجه داشته باشید.

در این جا، ما تعدادی از بهترین کیس‌های گیمینگ را لیست کرده ایم که می‌تواند به شما در انختاب ان‌ها با توجه به نیاز‌های شما کمک کند. این کیس‌ها در سال 2020 برای خرید، بهترین گزینه‌ها بوده و ما به طور خلاصه در مورد آن‌ها صحبت خواهیم کرد. ما سعی می‌کنیم تا به نکاتی اشاره کنیم که در موقع خرید با در نظر گرفتن آن‌ها می‌توانید بهترین انتخاب‌ها را داشته باشید.

COOLER MASTER ELITE 110

بهترین کیس گیمینگ کولر مستر

 این کیس دارای طراحی فشرده ای است که در واقع یک کیس مینی ITX است. این کیس کوچک مکعبی بوده و دارای گردش هایی مناسبی برای استفاده در کاربرد‌های گیمینگ می‌باشد. این گردش هوایی مشخصه ای می‌باشد که برای هر کیسی در استفاده برای گیمینگ لازم خواهد بود.

پنل جلویی به خوبی در کنار کیس قرار می‌گیرد و دارای سه پورت USB 3.0 و دو ورودی صدا و میکروفون می‌باشد. هم چنین این کیس دارای یک فن جلویی و دو فن اضافی در دو طرف آن است. ابعاد این کیش برابر با 260 * 208 * 280 میلی متر است و از جنس فلز می‌باشد. همان طور که گفته شد شکل آن به صورت MINI ITX است و در کل خرید آن برای هر کسی آسان خواهد بود. این کیس به خوبی ساخته شده است و برای بهترین سیستم‌های گیمینگ می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد.

بهترین کیس گیمینگ کولر مستر

اگر شما از آن دسته فرادی هستید که به دنبال مشخصه‌های بسیار خارق العاده برای کیس خود نیستید، این کیس با دارا بودن ظاهری جذاب و فشرده می‌تواند برای استفاده ی شما از بهترین کیس‌ها در بازار باشد. اما با توجه به این که این کیس دارای اندازه ی کوچکی است و فن آن هم از بهترین فن‌های موجود در بازار نیست ممکن است که شما در فکر کیس بهتری باشید که دذر ادامه می‌توانید از گزینه هایی که برای شما شرح داده خواهد شد یکی را انتخاب کنید. با توجه به نکات گفته شده در بالا می‌توان گفت که مزایای این کیس شامل موارد زیر است:

 • مزایا: کوچک و قابل حمل، دارای قیمت مناسب، دارای کیفیت ساخت مناسب
 • معایب: نیاز به فن اضافی، در بار زیاد فن جلویی دارای صدای زیادی است

FRACTAL DESIGN NODE 202

بهترین کیس گیمینگ سال 2020

در حالی که ما در مورد فشرده بودن کیس‌ها صحبت می‌کنیم، شاید برای شما سخت باشد تا فشرده تر از این کیس را در بازار در بین بهترین کیس‌های گیمینگ پیدا کنید. این کیس دارای طراحی ساده و تمیزی است و بیشتر شبیه کنسول است تا یک کیس کامپیوتر. ممکن است که بسیاری از کاربران از این طراحی خوششان بیاید. پس اگر شما هم به دنبال یک کیس کوچک گیمینگ برای اتاق خود هستید این کیس می‌تواند برای شما از بهترین کیس‌ها برای انتخاب در سال 2020 باشد.

البته شاید شما در این مورد حق داشته باشید تا در زمینه ی خنک شدن بهینه ی کیس نگران باشید، اما باید بدانید که این کیس به خوبی از پس خنک کردن خود با توجه به اندازه ی کوچک خود بر می‌آید و نیازی به نگرانی در این زمینه ندارید. به طور ساده می‌توان گفت که با توجه به ساختار داخلی کیس  فن به خوبی از پس خنک کردن آن بر خواهد آمد. این کیس هم مانند حالت قبل دارای طرح MINI ITX است و دارای ابعاد 377 * 82 * 330 میلی متر می‌باشد.

بهترین کیس گیمینگ سال 2020

جنس این کیس هم از فلز بوده و در کل با توجه به طراحی کنسول مانند آن دارای یک سیستم خنک سازی بهینه می‌باشد. با نگاهی به ساختار این کیس می‌توان فهمید که طراحی آن برای گیمینگ بهینه شده است. می‌توان از این امر مطمئن بود که این کیس توان جادادن یک پیکربندی پر قدرت گیمینگ را در خود دارد. این پیکر بندی می‌تواند شامل یک GPU باشد که در کنار حفظ ساختار فشرده ی کیس می‌تواند در آن به کار گرفته شود.

اما در این کیس کم بودن فضا منجر به وجود مشکلاتی در زمینه‌های مختلف می‌شود: این کیس تنها از واحد‌های تغذیه ی توان SFX پشتیبانی می‌کند. هم چنین از درایو‌های 3.5 اینچی پشتیبانی نمی‌کند. علاوه بر  این امکان استفاده از درایوهای نوری در ان وجود ندارد. با توجه به این که GPU‌ها از نظر دمایی خیلی سریع گرم می‌شوند هم در این سیستم باید از فن‌ها برای خنک کردن آن‌ها بهترین استفاده را داشت.

 • مزایا: بسیار فشرده، پشتیبانی از  GPU با اندازه کامل، طراحی کنسول مانند که آن را برای استفاده در اتاق مناسب می‌کند
 • معایب: دارای سازگاری سخت افزاری محدود، دارای بهترین خنک کننده‌ها نیست.

NZXT H200

بهترین کیس گیمینگ در سال 2020

این کیس دارای ویژگی هایی است که کمی بیشتر توجه ما را به خود جلب می‌کند. این هم از کیس‌های کوچک دیگری است که دارای طراحی بسیار زیبا می‌باشد. این کیس دارای پنلی شیشه ای است که دارای چند رنگ متفاوت می‌تواند باشد. این رنگ‌ها شامل سیاه، سیاه-سفید، سیاه و قرمز و سیاه و آبی است. ابعاد این کیس برابر با 210 * 334 * 372 میلی متر است و از جنس فلز می‌باشد.

این کیس دارای دو فن در جلو، یک فن در عقب و یکی هم در بالای کیس می‌باشد. در کل می‌توان گفت که H200 یکی از بهترین کیس‌های موجود در بازار در سال 2020 برای خرید است که دارای اندازه ی کوچک بوده و با دارا بودن چند رنگ می‌تواند برای انختاب شما بهترین کیس هم باشد.

بهترین کیس گیمینگ در سال 2020

اما باید بگوییم که در کنار مزایایی که برای این کیس وجود دارد، کمی هم از نظر قیمت گران است که می‌تواند از معایب آن محسوب شود. اما تا زمانی که زیبایی و کیفیت در کنار بازده خنک سازی مد نظر شما باشد، این قیمت چندان هم بالا نخواهد بود و می‌توان این کیس را بهترین کیس در سال 2020 برای خرید در بازار دانست که برای گیمینگ بهترین مشخصه‌ها را دارد.

 • مزایا: ظراحی زیبا با امکان انتخاب در چند رنگ، کیفیت ساخت بالا، دارای چند فن رادیاتور
 • معایب: دارای اندازه کمی بزرگ تر در مقایسه با کیس‌های MINI ITX، دارای قیمتی بالا تر

THERMALTAKE VERSA H17

بهترین کیس گیمینگ برای گیمرهای حرفه ای

 در این کیس‌ها ما با اندازه ای بزرگ تر در مقایسه با کیس‌های قبلی مواجه خواهیم بود که برای بسیاری از جنبه‌های مختلف برای خرید بهتر است.  این کیس اگر چه دارای اندازه ای بزرگ تر است اما دارای طراحی تمیزی است که آن را از بهترین کیس‌های کامپیوتر گیمینگ کرده است. فرمت این کیس به شکل MICRO ATX است و دارای اندازه ای برابر با 390 * 205 * 380 میلی متر است.

جنس این کیس هم فلزی است و تنها دارای رنگ بدنه ی سیاه می‌باشد. می‌توان در جلوی این کیس سه فن را دید که در کنار فن بالایی و کناری کیس می‌توانند به خنک کردن داخل کیس کمک کنند. هم چنین یک رادیاتور در جلو و دیگری هم در عقب کیس وجود دارد.

بهترین کیس گیمینگ برای گیمرهای حرفه ای

در کل کیس VERSA H17 دارای تنظیمات مناسبی است و در مقایسه با کیس‌های MINI ATX می‌توان گفت که قیمت مناسب تری هم دارد. اگر شما به دنبال کیسی هستید که می‌تواند فن‌های بیشتری را پشتیبانی کند و د آن از مادربرد بزرگ تری استفاده شود، می‌توانید از این کیس در بازار در سال جاری خرید کنید. در کنار همه ی این‌ها هنوز هم امکان داشتن پیکربندی نسبتا جمع و جور در این کیس هم وجود دارد.

تنها مشکلی که در این کیس می‌توان مورد اشاره قرار داد در این است که در پنل جلویی امکان جریان هوا برای خنک کردن به خوبی مهیا نیست. برای همین است که نمی‌توان ادعا کرد که این کیس دارای بهترین سیستم خنک سازی برای گیمینگ است.

 • مزایا: ظاهری تمیز، دارای کیفیت ساخت بالا، قابل خرید با قیمت مناسب
 • معایب: دارای بهترین سیستم جریان هوا برای خنک سازی نیست

COOLER MASTER MASTERBOX LITE 3.1

کیس کولر مستر مخصوص بازی

 در این جا ما سیستمی بهتر داریم که دارای مشخصه‌های شفاف تر و پنل شیشه ای می‌باشد. این کیس برای کسانی که به RGB علاقه دارند و یا برای کسانی که ترجیح می‌دهند از شیشه یا پلاستیک به جای فلز استفاده کنند مناسب است.

این کیس دارای ابعادی باربر با 456 * 208 * 381 میلی متر است. رنگ ان سیاه بوده و دارای دو فن در جلو و یک فن در عقب است. یک ردیاتور هم در جلو و یکی هم در عقب کیس قرار می‌گیرد. این کیس از تعداد زیادی فن در مقایسه با کیس مورد اشاره در قسمت قبل استفاده نمی‌کند، برای همین می‌توان گفت که دارای بهبود زیادی نسبت به کیس VERSA H17 نمی‌باشد. در کنار این مورد باید به این مزیت هم اشاره کنیم که MASTER BOX LITE 3.1 دارای ظاهر زیبایی است.

کیس کولر مستر مخصوص بازی

اما باید بگوییم که با توجه به سیستم خنک سازی ان هم نمی‌توان آن را کیسی بهینه از لحاظ جریان هوا برای کاهش دمای داخلی کیس دانست. در کل H17  و LITE 3.1 دارای نقص هایی در زمینه ی خنک سازی می‌باشند. اما اگر شما نیازی به کاربرد‌های گیمینگ سخت ندارید که نیاز به کلاک بالا دارند، می‌توانید روی استفاده از این کیس‌ها حساب باز کنید.

 • مزایا: طرحی شیشه ای و شفاف، با فن‌های RGB و LED خیلی زیبا به نظر می‌رسد، قابل خرید با قیمتی معقول
 • معایب: دارای بهترین سیستم گردش هوا نیست

NZXT H400

بهترین کیس گیمینگ 2020 را خریداری کنید!

در این کیس می‌توان گفت که ما یک قدم رو به جلو برداشته ایم. این سیستم به ترکیب زیبایی ظاهری با بازده ی خنک سازی پرداخته است. در کل NZXT H400 با طراحی MICRO ATX خود بسیار زیبا به نظر می‌رسد. این طراحی شبیه به کیس H200 می‌باشد. هم چنین این کیس دارای چند رنگ متفاوت بوده که برای شما انتخابی بهتر را در سال 2020 در بازار با توجه به سلیقه ی شما به همراه خواهد داشت.

ابعاد کیس H400 برابر با 210 * 393 * 421 میلی متر می‌باشد. رنگ‌های موجود از این کیس در بازار می‌توانند ترکیبی از سیاه با سفید، قرمز و آبی باشند. این کیس دارای فن‌های بیشتری است که شامل دو فن در جلو، یکی در عقب و دو فن در بالای کیس است. هم چنین دو رادیاتور در جلو و یکی در عقب کیس H400 می‌تواند قرار بگیرد.

بهترین کیس گیمینگ 2020 را خریداری کنید!

می توان گفت که با توجه به این که H400 کمی از کیس H200 بزرگ تر است، می‌تواند برای خنک سازی با استفاده از تعداد بیشتری فن بهتر عمل کند. عملکرد این کیس در دمای بالا برای خنک کردن قطعات بسیار عالی می‌باشد. این کیس به طور حتم گزینه ای در سال جاری برای کسانی است که خواهان استفاده از یک کیس فشرده و پر بازده برای گیمینگ هستند می‌باشد.

البته باید در این جا ذکر کنیم که در این کیس بزرگ ترین مشکل در قیمت H400 می‌باشد. زیرا که قیمت این کیس در حدود دو برابر هر یک از دو کیس اشاره شده در بالا می‌باشد. هم چنین با توجه به این که این کیس دارای چندین فن می‌باشد می‌تواند در مواقعی نویز بیشتری را در زمان استفاده ایجاد کند. در کنار این‌ها می‌توان به عیب‌های کوچک دیگری هم در عملکرد این کیس گیمینگ اشاره کرد.

 • مزایا: دارای طراحی زیبای خارجی، دارای خنک سازی بهینه و جریان هوای مناسب
 • معایب: دارای قیمتی بالا، فن‌ها می‌توانند نویز بالایی را برای شما در پی داشته باشند

COSIAR CRYSTAL SERIES 570X

بهترین کیس بازی

در این قسمت ما در مورد کیس ساخته شده توسط CORSAIR صحبت خواهیم کرد. این کیس با دارا بودن طراحی شیشه ای در خارج خود و هم چنین فن‌های RGB خیلی عالی به نظر می‌رسد. اما به طور حتم برای کیس‌ها همه چیز در مورد ظاهر ان‌ها نیست که دارای اهمیت است. در مورد این کیس‌ها ویژگی‌های خنک سازی هم مهم است که می‌توان گفت اینن کیس از پس ان هم می‌تواند به خوبی بر آید.

شکل و فرمت این کیس به صورت ATX می‌باشد. ابعاد آن برابر با 480 * 234 * 512 میلی متر است و در رنگ‌های مشکی، قرمز، سفید می‌باشد. این کیس دارای 3 فن در جلو، یکی در عقب و دو فن در بالای خود است. هم چنین یک رادیاتور در جلو، یکی در عقب و یکی هم در بالای آن است.

بهترین کیس بازی

با د نظر گرفتن این مشخصه‌ها که در این جا در مورد کیس 570X گفته شد، این کیس به عنوان گزینه ای برتر در سال جاری برای انتخاب کاربران در بازار وجود دارد. این کیس زیبایی و بازده بالا را در کنار هم برای کاربران فراهم خواهد نمود. هم چنین همان طور که اشاره شد این کیس در چند رنگ در بازار برای انتخاب وجود دارد و از سوی دیگر دارای شاسی زیبایی هم می‌باشد. اما در کنار همه ی این‌ها باید بگوییم که این کیس از لحاظ قیمت زیاد هم برای ما می‌تواند مناسب نباشد. زیرا که از نظر بودجه ی مورد نیاز کمی گران تمام می‌شود. برای همین است کهباید بگوییم این کیس برای هر کسی نیست.

 • مزایا: دارای ظاهری زیبا از بیرون، دارای فن‌های RGB
 • معایب: دارای قیمت بالاتر

CORSAIR CARBIDE100R

بهترین کیس بازی 2020

گزینه ی دیگر در لیست ما کیس متعادل تر CORSIAR است که با نام CORBIDE 100R شناخته می‌شود. اگر چه این کیس از لحاظ ظاهری دارای تاثیر بالا مانند کیس 570X نیست، اما در عین حال هنوز هم یک کیس دارای کیفیت بالای ATX است. بسیار مهم تر از این باید در این جا به شما بگوییم که این کیس از لحاظ قیمت برای خرید شما از دیگر محصول این شرکت که در قسمت قبل مورد اشاره قرار گرفت مناسب تر است. این کیس دارای ابعاد 429 * 200 * 470 میلی متر است . دارای دو فن در جلو، دو فن در بالا و یک فن در عقب کیس است. هم چنین یک رادیاتور در جلو و یکی در عقب آن می‌تواند قرار بگیرد.

بهترین کیس بازی 2020

در کل کیس CORBIDE 100R محصولی است که توان بر قرار نمودن تعادل کیفیت و قیمت را برای خریداران دارد. برای همین در سال 2020 می‌توان آن را از گزینه‌های مناسب برای شما دانست. در حالی که CORBIDE 100R دارای قیمت چندان زیادی نیست، دارای ساخت خوب و جریان هوای مناسب می‌باشد. هم چنین دارای پنل‌های شفاف است.

البته باید بگوییم که برای بسیاری این کیس چندان جذاب به نظر نمی‌رسد که به دلیل خنک سازی محدود آن و بخش پلاستیکی خارجی آن است که برای عده ای این حس را به همراه دارد که این کیس‌ها چندان برای استفاده مناسب نیستند. اما از لحظ قیمت باید بگوییم که این کیس یکی از بهترین کیس‌های قابل خرید در سال جاری می‌باشد که دارای ظاهری زیبا هم در کنار ارزش هزینه ای مناسب است.

 • مزایا: ساخت مناسب، قابل خرید با قیمت مناسب، ارزش متناسب با ویژگی‌های آن
 • معایب: دارای بهترین سیستم خنک سازی نیست، پنل جلویی پلاستیکی ممکن است کمی ارزان به نظر برسد

NZXT H700

کیس گیمینگ

این هم یکی از کیس‌های NZXT می‌باشد که برای خرید در سال جاری برای گیمینگ مناسب است. بر خلاف دو کیس فشرده ی قبلی،  دارای فضای بیشتری در کیس است. H700 با دارا بودن این فضای بیشتر می‌تواند در خنک کردن بهتر عمل کند. می‌توان در آن تعداد فن‌ها و رادیاتورهای بیشتری را مورد استفاده قرار داد. اما جدای از این ویژگی ها، این کیس مانند کیس‌های H400 و H200 است. فرمت H700، EATX می‌باشد و دارای ابعاد 494 * 494 * 230 میلی متر است و در رنگ‌های مختلف سیاه با قرمز، سفید و آبی مانند دو محصول دیگر این شرکت در بازار برای خرید وجود دارد.

کیس گیمینگ

این محصول دارای 3 فن در جلو، 3 فن در بال و یک فن در عقب کیس است که به همراه یک رادیاتور جلو، یکی در عقب و یکی هم در بالا می‌تواند در کیس مورد استفاده قرار گیرد. H700 از کیس‌های متوسط ایستاده است که حتی می‌تواند مادربردهای EATX را در خود جا دهد. با توجه به آن چه در بالا گفته شد، شما می‌دانید که این کیس توان جا دادن 7 فن را در خود دارد. هم چنین می‌توان تا 3 رادیاتور را هم پشتیبانی کند.

البته بسیار روشن است که با این ویژگی ها، قیمت H700 برای بسیاری می‌تواند یک مشکل در خرید آن‌ها در بازار باشد. این قیمت در حدود قیمت کیس 570X است. اگر شما نیاز به فضای بیشتر و خنک سازی بیشتر دارید، این قیمت در هر حال می‌تواند برای شما مناسب باشد. اما اگر به دنبال این ویژگی‌ها نیستید، شما با انتخاب کیس‌های دارای قیمت کم تر که در این جا مورد اشاره قرار گرفت چیزی از دست نخواهید داد.

مزایا: دارای طراحی بیرونی زیبا، توان پشتیبانی از چند فن و رادیاتور، دارای 4 فن با کیفیت بالا

معایب: گران قیمت، فن‌ها در زیر بار دارای کمی صدای بالاتر خواهند بود

THERMALTAKE LEVEL 20 GT

کیس گیمینگ 2020

این کیس آخرین کیس در لیست ما می‌باشد که یک کیس کاملا ایستاده ی EATX می‌باشد. THERMAL TAKE LEVEL 20 GT دارای اندازه ی بزرگی است که در یک طراحی عالی عرضه شده است. هم چنین این کیس با 3 فن زیبای RGB RIING که به خوبی عملکرد سیستم در جریان بهتر هوا را بهبود می‌بخشند در بین کیس‌های مورد اشاره در این جا قابل انتخاب است. ابعاد این کیس برابر است با 580 * 592 * 294 که در رنگ‌های سیاه و ترکیبی از سیاه با قرمز، سفید و آبی قابل انتخاب است.

این کیس دارای سه فن در جلو، سه فن در بالا، یک فن در عقب و دو فن در پایین کیس است. هم چنین این کیس دارای 5 رادیاتور است که یکی در بالا، یکی در عقب، یکی در جلو و یکی هم در پایین و دیگری هم در سمت راست آن می‌تواند استفاده شود.

کیس گیمینگ 2020

می توانید با توجه به ویژگی هایی که در مورد این کیس گفته شد به این امر پی ببرید که 20 GT دارای طراحی جدی رای استفاده در کاربردهای سخت گیمینگ است. این کیس می‌تواند خنک سازی بسیار خوبی داشته باشد که برای کاربران به طور ایده ال در بازی‌های مختلف مورد استفاده قرار گیرد. کاربرانی که به دنبال عملکرد بالا، در کنار خنک سازی و بهره بردن از تمام ظرفیت سی پی یو و یا GPU هستند می‌توانند این کیس را در بازار برای انتخاب در سال 2020 در نظر بگیرند.

باید بگوییم که در مورد این کیس هم قیمت آن از ویژگی هایی است که به عنوان یک عیب برای بسیاری از کاربران دارای اهمیت است. از سوی دیگر این کیس خیلی سنگین است و حرکت دادن آن آسان نیست. اما هر یک از این دو عیب در صورتی که شما به دنبال عملکرد بهینه هستید چندادن هم دارای اهمیت نخواهند بود.

 • مزایا: طراحی مناسب، دارای کیفیت بسیار بالا، دارای خنک سازی بسیار عالی، دارای چندین فن RGB
 • معایب: خیلی گران، دارای وزن بالا