بهترین هارد دیسک‌های اکسترنال پلی استیشن 4

بهترین هارد دیسک‌های اکسترنال پلی استیشن 4 یکی از ضروری ترین بخش هایی است که هر گیمری بدان نیاز دارد. هارد دیسک اکسترنال پلی استیشن 4 یا PS4 نه تنها به شما اجازه می‌دهد تا بازی‌های پلی استیشن بیشتری را ذخیره کنید بلکه شما می‌توانید بازی‌های خود را به هر کجا که می‌روید با خود داشته باشید. علاوه بر این قیمت هارد دیسک‌های اکسترنال به طور مداوم در حال کاهش است و شما می‌توانید 50 تا 80 تا از بهترین بازی‌های پلی استیشن 4 را در هارد 2 تا 4 ترابایتی خود داشته باشید.

قابلیت اطمینان، عملکرد خوب، سرعت و قیمت از عوامل اصلی هستند که برای تعیین بهترین هارد پلی استیشن 4 بکار برده می‌شود. شما برای خرید هارد دو گزینه هاردهای HDD و SSD را در اختیار دارید که هاردهای SSD نسبت به هاردهای HDD دارای سرعت بالاتری هستند و کمتر دچار خرابی می‌شوند اما این دسته از هاردها دارای قیمت بالاتری هستند. با استفاده از هاردهای SSD بازی‌ها سریعتر بارگذاری می‌شوند و فایل‌ها سریعتر کپی می‌شوند. به هر حال ما در ادامه بهترین هارد دیسک‌های اکسترنال پلی استیشن 4 را به شما معرفی می‌کنیم که شامل هر دوی هاردهای HDD و SSD می‌باشد.

 بهترین هارد دیسک‌های اکسترنال پلی استیشن 4

هارد دیسک قابل حمل WD My Passport با ظرفیت 4 ترابایت

بهترین هارددیسک اکسترنال PS4 – قابلیت اطمینان و مقرون به صرفه

هارد My Passport یکی از قابل اطمینان ترین هاردهای HDD وسترن دیجیتال است که شما می‌توانید خریداری کنید. هر کسی که به دنبال یک هارد استاندارد با قیمت مناسب برای پلی استیشن 4 خود است می‌تواند این گزینه را برای خرید بررسی کند. مای پاسپورت با پورت USB3.0 سازگار است، دارای اندازه کوچکی است اما محکم است. اندازه این هارد شبیه به یک گوشی هوشمند بزرگ مانند Galaxy S9 Plus یا iPhoneX است و حتی سری جدید این هارد سبک است. با استفاده از این هارد 4 ترابایتی وسترن دیجیتال شما می‌توانید بیش از 50 بازی را ذخیره کنید.

  • مزایا – فضای ذخیره سازی زیاد، قیمت مقرون به صرفه، سرعت انتقال عالی
  • معایب – مانند هاردهای SSD سریع نمی‌باشد.

هارد دیسک قابل حمل WD My Passport با ظرفیت 4 ترابایت

هارددیسک اکسترنال توشیبا Canvio Basics با ظرفیت 1 ترابایت

بهترین و مقرون به صرفه ترین هارد دیسک پلی استیشن 4

Canvio Basics یک هارد کوچک است اما مانند هارد WD My Passport که در بالا بحث کردیم محکم و قابل اعتماد نیست اما هنوز هم ارزش خریدن را دارد و برای استفاده روزانه مناسب می‌باشد. این هارد دارای تنوع رنگی نمی‌باشد اما دارای قیمت بسیار پایین می‌باشد، دارای تنظیمات ساده ای است، به راحتی مذیریت می‌شود و اندازه آن به قدری کوچک است که می‌توانید در جیب یا کیف لپ تاپ خود قرار دهید. این هارد حتی دارای مدل‌های 1، 2 و 3 ترابایتی می‌باشد بنابراین اگر شما به فضای کمی نیاز دارید این گزینه‌ها برای شما عالی هستند.

  • مزایا – قیمت پایین، سرعت انتقال بالا
  • معایب – سریعترین و بزرگترین گزینه برای انتخاب نمی‌باشد.

هارددیسک اکسترنال توشیبا Canvio Basics با ظرفیت 1 ترابایت

هارددیسک 6 ترابایتی سیگیت مدل Expansion

بهترین و بزرگترین فضای ذخیره سازی با قیمت بسیار کم

این هارد سیگیت از نوع HDD است و دارای ظرفیت ذخیره سازی 6 ترابایتی می‌باشد. این هارد سیگیت نازک و سبک می‌باشد و دارای نسخه‌های 2 ترابایتی تا 6 ترابایتی می‌باشد و ظرفیت 6 ترابایتی آن واقعا ارزش خرید را دارد. شما برای استفاده از این هارد کافیست آن را به پورت USB3.0 وصل کنید و شاهد سرعت انتقال فوق العاده سریع آن باشید اما با این وجود هنوز سرعت خواندن این هارد به پای هاردهای SSD نمی‌رسد اما با استفاده از این ظرفیت ذخیره سازی شما می‌توانید 80 تا 100 بازی پلی استیشن 4 را ذخیره کنید.

  • مزایا – قیمت عالی، فضای ذخیره سازی زیاد
  • معایب – سرعت آن به هاردهای SSD نمی‌رسد.

هارددیسک 6 ترابایتی سیگیت مدل Expansion

هارد SSD وسترن دیجیتال مدل My Passport با ظرفیت 1 ترابایت

بهترین هارددیسک پلی استیشن SSD

ارتقاء هارد به SSD مزایای زیادی به همراه دارد به طوری که در اکثر لپ تاپ‌ها و کامپیوترهای امروزی ما شاهد هاردهای SSD هستیم. هارد‌های SSD نسبت به هاردهای HDD فضای کمتری را در کنسول‌های بازی اشغال می‌کنند. سرعت خواندن و نوشتن این هارد بسیار قابل ملاحظه است بنابراین اگر شما از این هارد SSD در پلی استیشن 4 خود استفاده کنید قطعا متوجه تفاوت مدت زمان کپی فایل و بارگذاری بازی‌ها خواهید بود.

سرعت نوشتن این هارد حدود 300 مگابیت در ثانیه است در حالی که سرعت خواندن آن معادل 390 مگابیت در ثانیه می‌باشد. اگر بخواهیم این اعداد را با هارد WD My Passport HDD مقایسه کنیم متوجه خواهیم شد این سرعت 120 تا 130 مگابیت در ثانیه می‌باشد. خب مسلم است که با چنین سرعتی، سرعت انتقال فایل‌ها به نصف کاهش پیدا می‌کند و به همین دلیل تست که ما این هارد را در اینجا لیست می‌کنیم.

  • مزایا – سرعت خواندن / نوشتن فوق العاده، راه اندازی و نصب ساده، قیمت خوب
  • معایب – نسبت به هاردهای HDD گرانتر هستند

هارد SSD وسترن دیجیتال مدل My Passport با ظرفیت 1 ترابایت

هارد SSD سامسونگ T5 با ظرفیت 500 گیگابایت

بهترین هارد SSD پلی استیشن 4

هارد Samsung T5 یکی از بهترین هاردهای SSD است که می‌توانید برای کنسول بازی پلی استیشن 4 خود انتخاب کنید. اگر به دنبال عملکرد کمی بالاتر از هاردهای WD My Passport SSD هستید T5 انتخاب خوبی برای شما خواهد بود. با این حال قیمت این هارد کمی بالاتر است. سرعت خواندن و سرعت نوشتن در هاردهای T5 سامسونگ بیشتر است. بدون شک قابلیت اطمینان، دوام و پایداری، طراحی جمع و جور از عوامل ایده آلی هستند که در این هارد سامسونگ می‌توانید پیدا کنید.

هارد SSD سامسونگ T5 با ظرفیت 500 گیگابایت

 در پست امروز فروشگاه نارستان ما بهترین هارد دیسک‌های اکسترنال پلی استیشن 4 را به شما معرفی کردیم در بخش بعدی ما بهترین هارد دیسک‌های اینترنال پلی استیشن 4 را به شما معرفی خواهیم کرد.