بهترین سوییچ‌های اترنت

داشتن یک سوییچ اترنت که به درستی انتخاب کرده‌اید می‌تواند سرعت شبکه شما را افزایش دهد اما قبل از اینکه بهترین سوییچ‌های شبکه را خدمت شما معرفی کنیم ابتدا باید بدانیم که سوییچ اترنت چیست. سوییچ اترنت به طور کلی یک دستگاه توسعه دهنده است و به شما این امکان را می‌دهد تا دستگاه‌های بیشتری را به شبکه خود وصل کنید. به طور کلی این دستگاه تعداد پورت‌های شما را افزایش می‌دهد و شما با خیال آسوده می‌توانید دستگاه‌های خود را به آن وصل کنید.

به عنوان مثال فرض کنید که شما در منزل یا دفتر کاری خود تعداد زیادی کامپیوتر دارید و می‌خواهید آنها را به شبکه خود متصل کنید اما روتر شما تنها 3 پورت اترنت دارد که قبلا هم مورد استفاده قرار گرفته است. سوییچ اترنت در اینجا وارد ماجرا می‌شود شما می‌توانید یک پورت آن را به روتر وصل کنید در حالی که بقیه پورت‌ها توسط دستگاه‌های دیگر استفاده می‌شود. استفاده از سوییچ ساده است و در مدیریت سرعت شبکه شما بسیار تاثیرگذار است. تعداد زیادی از سوییچ‌ها در بازار وجود دارند که تعداد پورت‌های مختلف بین 5 تا 10، 12، 24 و حتی 64 پورت را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

9 تا از بهترین سوییچ شبکه ای که در سال 2019 می‌توانید خریداری کنید!

سوییچ 48 پورت تی پی لینک – بهترین سوییچ رکمونت اترنت

سوییچ 48 پورت تی پی لینک اولین سوییچ موجود در لیست امروز ما است. در حال حاضر این سوییچ در میان سوییچ‌های اترنت گیگابایت موجود در بازار قرار گرفته است. سوییچ TL-SG1048 می‌تواند تقریبا هر چیزی را مدیریت کند و شامل پورت‌های VLAN و ادغامی است. مودم TL-SG1048 یک سوییچ مدیریت شده است و این بدان معناست که این سوییچ می‌تواند با کمک ابزارهای کاربردی برنامه ریزی شود اما یک کنسول فیزیکی که بتوانید از آنجا تنظیمات را مدیریت کنید وجود ندارد.

یکی دیگر از قابلیت‌های این سوییچ تی پی لینک این است که در برد “تست کابل” دارد که اجازه می‌دهد TL-SG1048 کابل‌های اترنت آسیب دیده شما را شناسایی کند و به شما اطلاع دهد بنابراین امنیت کاری را برای شما به ارمغان می‌آورد. مهمتر از همه سوییچ TL-SG1048 از سرعت فوق العاده ای برخوردار است و همان چیزیاست که شما از یک سوییچ گیگابایت انتظار دارید و هیچ مشکلی با سرعت نخواهید داشت. اما از رابط مدیریتی مبتنی بر وب پشتیبانی نمی‌کند و اگر بخواهید تغییراتی در تنظیمات ایجاد کنید باید از ابزار یوتیلیتی بکار رفته در این سوییچ استفاده کنید.

این سوییچ به خوبی کار می‌کند اما مدل‌های تی پی لینک دیگر مانند TL-SG1016DE و TL-SG1024DE می‌توانند از طریق مرورگر وب مدیریت شوند و این باعث تعجب شما می‌شود که چرا تی پی لینک این قابلیت را در TL-SG1048 فراموش کرده است اما فراموش نکنید که نسبت به قیمتی که دارد این سوییچ انتخاب عالی برای خرید است چون قابلیت اتصال 48 دستگاه رادارد و انعطاف پذیری خوبی دارد.

9 تا از بهترین سوییچ شبکه ای که در سال 2019 می‌توانید خریداری کنید!

سوییچ 24 پورت NETGEAR ProSAFE JGS524E

بهترین سوییچ رکمونت گیگابایت

شرکت Netgear سال هاست که به عنوان یکی از تولیدکنندگان پیشرو در صنعت شبکه است که سوئیچ 24 پورت رکمونت گیگابایت NETGEAR ProSAFE JGS524E را به بازار عرضه کرده است. سوییچ JGS524Ev2 به لطف طراحی منحصر به فرد و انتهای فلزی محکم به نظر می‌رسد JGS524Ev2 تا حدودی یک دستگاه به صرفه است اما هنوز باید مدیریت شود و مشکلات افت سرعت را به شما اطلاع نمی‌دهد.

به عنوان یک سوییچ گیگابایت، اگر پورت‌های JGS524Ev2 نوع سرعتی که انتظار دارید را تحویل ندهد به سرعت از خرابی سوییچ جلوگیری می‌کند. با بررسی این سوییچ شاید متوجه شباهت آن با دیگر مدل‌های سوییچ Netgear مانند GS605 شوید اما احتمالا از اینکه بدانید که سرعت JGS524Ev2 بیشتر است خوشحال شوید. طول بلند این سوییچ باعث می‌شود که به راحتی آن را روی میز خود قرار دهید. یکی از ایراداتی که ما متوجه آن شدیم این است که وقتی ظرفیتش کامل می‌شود بیش از حد گرم می‌شود.

9 تا از بهترین سوییچ شبکه ای که در سال 2019 می‌توانید خریداری کنید!

سوییچ دسکتاپ اترنت گیگابایت 8 پورت تی پی لینک

سوییچ بعدی، سوییچ دسکتاپ اترنت گیگابایت 8 پورت تی پی لینک TL-SG1008D است. همه سوییچ‌های اترنت برای مدیت یک تن از دستگاه‌های شبکه‌های بزرگ ساخته نشده اند. اگر شما به دنبال یک سوییچ گیگابایت با تعداد پورت‌های کمتر هستید می‌توانید سوییچ TL-SG1008D را خریداری کنید. سوییچ TL-SG1008D دارای یک طراحی مدرن و کوچک است که در جلوی آن چراغ‌های LED و در پشت 8 پورت قرار گرفته است.

مزیت خوب این سوییچ این است که ارزان است و می‌توانید ان را به راحتی خریداری کنید و یک گزینه بسیار خوب برای محیط‌های خانگی و یا دفاتر کاری کوچک است، علاوه بر این در مصرف انرژی صرف جویی می‌کند و این بدان معناست که هنگامی که یکی از دستگاه‌های شما غیر فعال یا خاموش باشد TL-SG1008D با این دستگاه ارتباط برقرار نمی‌کند و در انرژی صرفه جویی می‌کند. شما می‌توانید به صورت افقی و عمودی از این سوییچ استفاده کنید و یا حتی آن را به دیوار نصب کنید. نکته نهایی اینکه این سوییچ با کابل اترنت عرضه نمی‌شود و باید کابل را به صورت جداگانه خریداری کنید.

سوییچ دسکتاپ اترنت گیگابایت 8 پورت تی پی لینک

سوئیچ اترنت گیگابایت 24 پورت تی پی لینک مدل TL-SG1024DE – سوییچ‌های شبکه

و باز هم تی پی لینک… سوییچ TL-SG1024DE یک دستگاه 24 پورته هست و یک کلاس متفاوت از سوییچ‌های گیگابایت است. این سوییچ قابلیت‌های زیادی دارد به طور مثال دارای قیمت مناسبی است، سرعت بالایی دارد و با اتصال 23 دستگاه به پورت‌های آن سر و صدا یا گرمای زیادی ایجاد نمی‌شود. نرخ فوروارد بسته‌ها 37.5 مگابایت در ثانیه است و استفاده ساده و موثری دارد. اما خب شاید سنگینی و ظاهر این سوییچ طوری نباشد که دوست داشته باشید آن را روی میز ود قرار دهید پس بهتر است آن را روی دیوار نصب کنید.

سوئیچ اترنت گیگابایت 24 پورت تی پی لینک مدل TL-SG1024DE

سوئیچ رکمونت اترنت گیگابایت 16 پورت تی پی لینک مدل TL-SG1016D – سوییچ‌های شبکه

TP-Link در حال حاضر یکی از نقش افرینان اصلی صنعت شبکه است به طوری که تعداد بیشتر لیست امروز محصولات تی پی لینک هست. همیشه محصولات تی پی لینک توانسته است انتظارات ما را براورده کند. تی پی لینک ثابت کرده است که محصولاتش همان مشخصات ارائه شده را دارد و این هم در مورد سوییچ TL-SG1016D صادق است. TL-SG1016D یک دستگاه بسیار ساده است که می‌تواند تا 15 دستگاه را به صورت همزمان ساپورت کند و هیچ تاثیری هم روی سرعت نمی‌گذارد و دارای تهویه خوبی نیز هست به طوری که حتی بعد از چند ساعت کار داغ نمی‌کند.

سوییچ TL-SG1016D یک سوییچ اترنت بسیار ساده است که برای استفاده در محیط‌های اداری و خانگی و انجام فعالیت هایی مانند بازی‌های LAN بسیار مناسب است. در این سوییچ پایه‌های پلاستیکی برای قرار دادن روی میز وجود ندارد اما شما می‌توانید این سوییچ را با استفاده از براکت‌ها به دیوار متصل کنید.

سوئیچ رکمونت اترنت گیگابایت 16 پورت تی پی لینک مدل TL-SG1016D

بهترین سوییچ شبکه دسکتاپ فست اترنت 24 پورته تی پی لینک مدل TL-SF1024M

سوییچ بعدی که معرفی خواهیم کرد سویچ دسکتاپ TL-SF1024M است که دارای 24 پورت می‌باشد و برای کسانی که به دنبال یک سوئیچ مدرن و ساده و همچنین قیمت ارزان هستند مناسب است. از آنجا که سوییچ TL-SF1024M یک سوییچ غیر مدیریت شده است هیچ فن تهویه ای برای ثابت نگه داشتن دما وجود ندارد. این سوییچ از فناوری اترنت گرین استفاده می‌کند که صرفه جویی‌های قابل توجهی را در مصرف انرژی نشان می‌دهد. با وجود اینکه اندازه دستگاه متوسط است اما به لطف گوشش پلاستکی وزن سبکی دارد و عالی کار می‌کند.

سوییچ دسکتاپ فست اترنت 24 پورته تی پی لینک مدل TL-SF1024M

بهترین سوییچ شبکه 16 پورت  NETGEAR ProSAFE GS116E

سوییچ GS116E دارای طراحی براق و یک بدنه فلزی است و قادر به ارائه پهنای باند 2000 مگابیت در ثانیه ای برای هر پورت است و دارای عملکرد بالایی است. واقعیت این است که سوییچ GS116E یک سوییچ تحت وب است که دارای قابلیت‌های پیشرفته مانند مانیتورینگ و کنترل ترافیک از طریق تقسیم شبکه می‌باشد و تعدادی گزینه‌های عیب یابی وجود دارد که در صورتی که اشتباه یا خرابی اتفاق بیافتد بسیار کاربردی خواهد بود. با این حال این سوییچ از مشکل گرما رنج می‌برد اما اگر سوییچ را در یک محیط که تهویه خوبی دارد قرار دهید تا حد زیادی از این مشکل جلوگیری خواهید کرد.

سوییچ 16 پورت  NETGEAR ProSAFE GS116E

بهترین سوییچ شبکه رکمونت اترنت گیگابایت 24 پورت تی پی لینک مدل TL-SG1024

سوییچ 24 پورت تی پی لینک TL-SG1024 یکی دیگر از سوییچ‌های بدون مدیریت است و قیمت آن دو برابر سوییچ TL-SF1024M است چونکه یک سوییچ گیگابایت است که قادر است یک پهنای باند ثابت 1000 مگابیت در ثانیه ای را برای تمام دستگاه هایی که به پورت‌های آن وصل شداه‌اند فراهم آورد.

سوییچ رکمونت اترنت گیگابایت 24 پورت تی پی لینک مدل TL-SG1024

سوییچ های فروشگاه نارستان

 

بهترین سوییچ شبکه 12 پورت NETGEAR ProSAFE XS712T

یکی از سوییچ هایی که پهنای باند 10 گیگابیت را فراهم می‌آورد سوییچ NETGEAR ProSAFE XS712T است و سوییچ مناسبی برای کاربرانی است که کارهایی مانند مجازی سازی را انجام می‌دهند می‌باشد. NETGEAR ProSAFE XS712T دارای رابط گرافیکی است و تا حد زیادی مدیریت سوییچ را ساده کرده است. NETGEAR ProSAFE XS712T به عنوان سوییچ هایی که به صورت هوشمند مدیریت می‌شوند شناخته شده‌اند و دارای لیست جامعی از قابلیت‌های شبکه است.

سوییچ 12 پورت NETGEAR ProSAFE XS712T - سوییچ‌های شبکه