بهترین بازی هایی که برای سال 2020 در راهند!

قبلا بهترین بازی‌های سال 2019 را به شما معرفی کردیم، در این جا ما با شما در مورد بهترین بازی هایی که در سال 2020 در راه هستند، صحبت خواهیم کرد. آشنایی با این بازی‌ها برای کسانی که به دنبال انتخاب پرطرفدارترین بازی‌ها در امسال هستند می‌تواند بسیار جالب باشد. لازم به ذکر است که این بازی‌ها در پلتفرم‌های مختلفی قابل اجرا خواهند بود. این بازی‌ها روی PS4، Xbox One، Nintendo Switch و PC یا  تعداد خاصی از این پلتفرم‌ها قابل اجرا خواهند بود.

در نهایت ما با عبور از سال 2019 به سال 2020 رسیدیم. به نظر می‌رسد که این سال برای ما تعداد خیلی زیادی بازی ویدئویی به همراه داشته باشد. با توجه به علاقه مندی‌های خود تنها کافی است که برای اینکه از تعداد زیاد بازی‌ها آگاه شوید، نگاهی به Jam- packed line up بیندازید. با توجه به این امر به نظر می‌رسد که تعداد خیلی زیادی بازی در حال آمدن به بازار برای پر کردن وقت ما هستند.

بازی‌های زیادی را می‌توان برای شما مثال زد. این بازی‌ها می‌توانند Animal crossing: New Horizons،  cyberpunk 2077، final fantasy 7 و یا the last of us 2 باشند. با توجه به این همه بازی می‌توان گفت شاید انتخاب بهترین آن‌ها برای شما کار سختی باشد. زیرا که شما دارای بازی‌های زیادی برای این که در چند ماه آینده با آن‌ها سرگرم باشید خواهید بود.

هم چنین تنوعی از ورژن‌های جدید برنامه‌های indie که بسیار هم هیجان آمیز هستند برای مشاهده در 2020 وجود دارند. می‌توان از این میان به نمونه هایی مانند  time-looping thriller، the dungeon crawling love fest boyfriend dungeon، و the touching، cosy management، spiritfarter، اشاره کرد و شما باید باور کنید که این‌ها تنها تعدادی از بازی‌ها و برنامه هایی هستند که در میان تعداد خیلی بیشتری بازی و برنامه برای شما در سال جدید وجود دارند تا از بین آن‌ها انتخاب خود را به عنوان بهترین سرگرمی برای یک بازیگر رایانه ای داشته باشید. به سادگی می‌توان دید که لیست بازی‌های استلار (stellar games) در حال بزرگ تر شدن است و بازی‌های بیشتری را می‌توان با گذشت زمان در سال جاری در آن یافت.

بهترین بازی‌های سال 2020

این لیست در بر گیرنده ی اکثر بازی‌های مهیجی است که در سال 2020 برای شما وجود خواهد داشت و از سوی دیگر می‌توانید در این سال این بازی‌ها را در پلتفرم‌های متفاوتی ببینید. برای بازی هایی که در این سال منتشر (release) خواهند شد، آن چیزی که می‌توان از این جا دید و از ابتدای امر مشخص است این است که سال 2020 سالی پر از بازی‌های مهیج برای ما خواهد بود. ما حتی سعی می‌کنیم به فراتر از سال 2020 هم نگاهی کرده تا دستی بر آینده و بازی هایی که باید منتظر انتشار آن‌ها باشیم برای دادن یک دید بهتر به شما در زمینه ی آن‌ها گذاشته باشیم.

اگر چه در بعضی موارد در مورد این بازی‌های جدید که در سال‌های آینده به بازار خواهند آمد باید بگوییم که این بازی‌ها تا زمان اجرای Xbox series X و PS5 امکان اجرا نخواهند داشت. پس با ما در این متن همراه باشید تا تعدادی از بازی‌های مهیج را برای شما به طور خلاصه لیست کنیم. ما علاوه بر لیست این بازی‌ها به پلتفرم‌های مورد نیاز برای اجرای آن‌ها هم اشاره می‌کنیم. هم چنین به تاریخ انتشار آن‌ها اشاره کرده و در مورد آن‌ها تویح مختصری هم خواهیم داد. امید می‌رود این بازی‌ها که ما از میان تعداد زیادی بازی جدید که در سال 2020 منتشر خواهند شد جزو بازی‌های محبوب شما باشند و اطلاعات داده شده برای شما مفید واقع شود.

بازی Kentucky Route Zero: TV Edition

 • پلتفرم ها: XBOX ONE، PS4, NINTENDO SWITCH
 • تاریخ انتشار: 28 ژانویه ی 2020

این بازی که برای اولین بار در سال 2013 منتشر شد برای بازی کردن با کامپیوترها مناسب بود و سه بازی جدید دیگر هم در سال‌های پس از 2013 منتشر شد که در طول هفت سال وارد بازار شد. و در نهایت در سال جاری ما نسخه ی پنجم این بازی‌ها را می‌توانیم مورد استفاده قرار دهیم. این بازی ما را به یک فضای داستان گونه به سفری می‌برد که برای اولین بار از زمان انتشار نسخه ی اول برای کامپیوترها با استفاده از کنسول‌ها آغاز شد. این سفر در طول ورژن‌های مختلف بازی دنیال شده است. این سفر که با بزرگراه‌های مخفی در کنتاکی آغاز می‌شود، شما را به  ملاقات افراد مختلفی هدایت می‌کند که با شما در طول راه برخورد می‌کنند و شاید بیشتر آن‌ها در حال طی مسیری مشابه هستند.

بازی Kentucky Route Zero: TV Edition

این سفر که به زیبایی نوشته شده است و به طور منحصر به فردی از سبک ویژه ای برخوردار است، شما را به یک مسافرت خارق العاده با اتفاق هایی که می‌تواند بسیار هم عجیب باشد برده و برای شما یک برنامه ی زیبا را فراهم می‌کند. اگر شما هنوز هم می‌خواهید تا به داستان منحصر به فرد این بازی ادامه بدهید، می‌توانید از نسخه ی جدید این بازی که در سال نو منتشر شده است برای ادامه ی مسافرت خود استفاده کنید. مطمئن باشید که شما از ادامه ی این بازی احساس پشیمانی نخواهید کرد و برای شما لذت فراوانی را هم به دنبال خواهد داشت.

Zombie Army 4: Dead War بهترین بازی

 • پلتفرم ها:  PS4, XBOX ONE, PC
 • تاریخ انتشار: 4 فوریه ی 2020

لشگر زومبی و یا نبرد مردگان برای شما در سال جدید به بازار می‌آید. با نسخه ی جدید این بازی، شورشی‌ها اقدام به آوردن گروه هایی از موجودات چندش آور UNDEAD می‌کنند. بله شما در این بازی شاهد یک هیتلر زومبی شده خواهید بود که با ارتش زومبی خود به بازی وارد می‌شوند. شاید برای عده ای این بازی جالب نباشد اما این بازی برای کسانی که عاشق غلبه بر زومبی‌ها و نجات دادن جان انسان‌ها هستند یک بازی کاملا هیجان آمیز است که می‌تواند به آن‌ها در راه نجات انسان‌ها کمک کند.

Zombie Army 4: Dead War بهترین بازی

این بازی شامل کمپین‌های جدید و گروه‌های زیادی است که در حال گسترش هستند و پر از صحنه‌های اکشن کشتن زومبی‌ها و هم چنین صحنه‌های مبارزه می‌باشد. با اجرای برنامه ی لشگر زومبی‌ها شما می‌توانید در این مبارزه‌ها به نجات جان انسان‌ها با کشتن دیگر موجودات چندش آور بپردازید و از وقت خود بیشترین لذت را ببرید.

گیم Ori and the Will of the Wisps

 • پلتفرم ها: PC, XBOX ONE
 • تاریخ انتشار: 11 مارس 2020

بازی Ori and the blind forest که در آن اوری در حال کشف مناطق جدید و رویارویی با ماجراههای تازه است برای بسیاری از بازیگران رایانه ای یک بازی مدهوش کننده است که دارای یک داستان تاثیر گذار بوده و دارای یک پلتفرم دو بعدی است که به سختی می‌توان از ان چشم پوشید. می‌توانیم به شما بگوییم که خوشبختانه این بازی با جذابیت‌های خود ما را به دنیای زیبا اما پر از خیانت ori می‌برد این دنیا به ما مناطق جدید و موجوداتی را نشان می‌دهد که در جنگل وجود دارند.

گیم Ori and the Will of the Wisps

جزئیات این بازی هنوز به طور کامل مشخص نیست.  اما به نظر می‌رسد که ori در این بازی در پی تشکیل یک تیم از جغدهای پر صورتی می‌باشد که به نظر می‌رسد نسل آن‌ها در اثر یک فاجعه از بین رفته است.

Animal Crossing: New Horizons بهترین گیم

 • پلتفرم: switch
 • تاریخ انتشار: 20 مارس 2020

خوشبختانه باید بگوییم که  شرکت تولید بازی هی رایانه ای Nintendo به درخواست‌های ما برای انتشار یک نسخه ی جدید از بازی خود پاسخ مثبت داد و یک ماجراجویی جدید را برای ما در سال جدید با نام عبور حیوانات در افق‌های جدید و یا  Animal Crossing: New Horizons منتشر می‌کند. از همین حالا می‌توان دید که این بازی به طور غیر قابل تصوری هیجان انگیز است. این بازی که در یک جزیره ی گرمسیری و بیابانی آغاز می‌شود، شما را در حالی که به دنبال یک تعطیلات طولانی مدت هستید، با وقایع زیادی رو به رو می‌کند.

Animal Crossing: New Horizons بهترین گیم

این بازی در کنار وقایع مختلف و به همراه سفارشی سازی‌ها و بسیاری از مشخصه هایی که در دنیای animal crossing وجود دارد بسیار منحصر به فرد است. البته باید بگوییم که این وقایع جذاب ممکن است شما را از پیوستن به tom nook و  Isabelle باز دارد و این باعث می‌شود تا این بازی صبر شما را لبریز کند.

بهترین بازی سال 2020 – Doom Eternal

 • پلتفرم ها: PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH
 • تاریخ انتشار: 20 مارس 2020

بازی سرنوشت ابدی دارد منتشر می‌شود و این بازی نه تنها یک بازگشت معجزه اسا برای توسعه دهنده ی بازی‌های رایانه ای FPS veteran است که با توجه به طراحی جدید بازی و نحوه ی داستان پردازی آن یک فضای تازه را برای بازی کننده‌های حرفه ای به منظور لذت بردن از این برنامه مهیا کرده است. بازی Doom Eternal یک بازی با خوفناکی زیاد است که ناشی از جهنمی است که وقایع مختلف برای terra firma به همراه داشته است.

بهترین بازی سال 2020 - Doom Eternal

از سوی دیگر خواهید دید که doomguy به دلیل این که terra firma دچار وحشت شده است، خوشحال به نظر می‌رسد. اگر می‌خواهید در سرنوشت ابدی خود را برای رو به رو شدن با یک صحنه ی مبارزه ی افسانه ای با پانتئون‌های زیر زمینی و دوستان شیطان صفت آن‌ها و دیگر موجودات بسیار زشت آماده کنید تنها کافی است تا منتظر انتشار این بازی در ماه مارس و اوایل بهار باشید.

بازی Persona 5 Royal

 • پلتفرم: ps4
 • تاریخ انتشار: 31 مارس 2020

در این بازی باز هم شما شاهد خواهید بود که دزدان پانتوم باز خواهند گشت تا در یک چرخش تمام عیار با ایجاد صحنه هایی پر از محتواهای متفاوت حضور داشته باشند. Royal در این میان یک فصل کاملا جدید را آغاز می‌کند که دارای کاراکترهای جدید، صحنه‌های جدید و داستان‌های تازه است. اگر شما در ماجراجویی هایی که در دور اول برای شما مهیا شده بود حضور نداشتید، می‌توانید در این دور از بازی، آن را جبران کنید و در صحنه‌های مهیج موجود در بازی غرق شوید. شاید اتفاق‌های مختلفی برای شما رخ دهد و حتی شاید که قلب شما در این زمان توسط دزدهای پانتوم دوباره بنا به دلایلی به طور کامل دزدیده شود.

بازی Persona 5 Royal

Half-Life: Alyx

 • پلتفرم: PC (احتمالا با کنسول)
 • تاریخ انتشار: مارس 2020

بله درست نیمه ی زندگی هم دارد برای شما وارد لیست بازی‌های جدید می‌شود. بازی نیمه ی زندگی و یا HALF LIFE در سال 2020 در راه است. در این بازی Valve بازی را به دنیای VR می‌برد. در این بازی شما نقش الکس ونس (ALYXE VANCE) را بازی می‌کنید که به طور اتفاقی سرنوشت دیگر انسان‌ها در دستان او قرار گرفته است و باید که انسان‌های دیگر را نجات بدهد.

Half-Life: Alyx

به عنوان بخشی از مقاومت برای نجات انسان ها، شما باید سعی کنید تا یک نسل دیگر از موجودات را که با نام Combine شناخته می‌شوند را برای نجات انسان‌ها به کار گیرید. همان طور که می‌توان تشخیص داد، مهیج بودن این بازی برای بازیگران حرفه ای زیاد است. این بازی با حل پازل هایی درگیر است که برای شرایطی که نیاز به تعامل عمیق است مهم است و در مبارزه‌ها باید از حل این پازل‌ها بهره برد.

Resident Evil 3 Remake یکی از بهترین بازی‌های سال 2020

 • پلتفرم ها: PC, PS4, XBOX ONE
 • تاریخ انتشار: 3 آوریل 2020

این بازی که در ارتباط با بازگشت شهروندان شیطانی است در سال جاری برای پلتفرم‌های مختلفی آماده خواهد شد تا بتوانید از اجرای آن لذت ببرید.  باید بدانید که این بازی به طور رسمی توسط Capcom منتشر می‌شود. این بازی برای متحد کردن ما با کارلوس اولیوریا (carlos oliveria) می‌باشد. ما در سال جاری با یکی از بهترین نسخه‌های این بازی رو به رو خواهیم بود. این بازی ما را به ماجراجویی دیگری برای رویارویی با زومبی‌های وحشتناک و چندش آور خواهد برد. شاید خیلی زیبا باشد که در سال 2020 بتوانیم یک بازی جدید بر پایه ی بازی منتشر شده در سال 1999 داشته باشیم و از آن لذت کافی را ببریم. این بازی دارای بازیگرهای چندگانه برای حضور در پروژه ی مقاومت برای پیروزی می‌باشد که بر اساس بازی اوریجینال ساخته شده است.

Resident Evil 3 Remake یکی از بهترین بازی‌های سال 2020

Final Fantasy 7 Remake بهترین گیم 2020

 • پلتفرم: PS4
 • تاریخ انتشار: 10 آوریل 2020

شاید اگر شما یک بازیگر حرفه ای باشید، خیلی دنبال این بازی بودید و بی صبرانه منتظر ورژن جدید بازگشت آخرین فانتزی بودید. اگر چنین است باید به شما گفت که در سال جدید به ورژن جدید این بازی مهیج و ماجاجویی‌های موجود در آن رسیدید. بازیگران حرفه ای به دنبال سری جدید بازی Final Fantasy 7 Remake بودند و حال زمان استفاده از تصویرهای مدرن و صحنه‌های مهیج این بازی رسیده است. تا به حال با پیگیری تریلرها و اخبار ما در مورد جزئیات این بازی بیش از آن چه تصور می‌شد، یاد گرفته ایم. یکی از این جزئیات این حقیقت است که ورژن جدید بازی Final Fantasy 7 Remake برای تقسیم شدن به چندین اپیزود آماده شده است که در هر کدام از ان‌ها می‌توان یک بازی مجزا را با هیجان بیشتری دنبال کرد. هم چنین اگر به دنبال صحنه‌های مبارزه هستید، این اپیزودها شامل مبارزه‌های سنگین مانند مبارزه‌های موجود در بازی  Final Fantasy 15 خواهند بود.

Final Fantasy 7 Remake بهترین گیم 2020

می توانید برای دیدن تعداد بیشتری از بازی‌های برگزیده برای سال 2020 و پس از آن به ادامه مطلب مراجعه کنید.

Waste land 3 بهترین بازی 2020

 • پلتفرم ها: PS4, XBOX ONE, PC
 • تاریخ انتشار: 19 می‌2020

در زمین‌های یخ زده ی کولورادو و در دوران‌های پیش از زمین شناسی در زمان‌های خیلی دور، شما شاهد وقایع مختلفی در این بازی خواهید بود. ین بازی بیشتر شبیه یک داستان فانتزی به نظر می‌رسد که شما می‌توانید آن را برای پر کردن وقت خود انتخاب کنید. می‌توانید این بازی را به تنهایی و یا با دیگران تجربه کنید. باید بدانید که در این بازی انتخاب‌های شما اهمیت ویژه ای دارند. انتخاب‌های زیادی که برای شما وجود دارد، این بازی را تبدیل به برنامه ای می‌کند که برای بارها می‌توانید آن را با داستان‌ها و ماجراجویی‌های جدید دوباره بازی کنید. این بازی ارزش نگاه کردن دارد و صحنه‌های آن با جذابیت تمام برای داشتن دیالوگ‌ها و صدای بازیگران به نحو خوبی توسعه یافته است. شما با wasteland 3 تجربه ی دیگری با بازی‌ها خواهید داشت.

Waste land 3 بهترین بازی 2020

The last of us 2 بهترین بازی سال 2020

 • پلتفرم: PS4
 • تاریخ انتشار: 29 می‌2020

بازی اخرین بازمانده از بین ما دونفر و یا the las of us 2 در برگیرنده ی داستان ژوئل (joel) و ایلیا (ellie) است که پنج سال دارد. این دو نفر ماجراهای زیادی را در یک بازی به نمایش می‌کشند. آن‌ها از یک جنگ جهانی جان سالم به در برده‌اند و شخصیت‌های اصلی بازی هستند. می‌توان دید که این بازی در سرزمین سیاتل در حال اجرا است و حداقل بیشتر بخش‌های آن در سیاتل است. در این بازی ما نمی‌توانیم برای دیدن اتفاق هایی که برای ellie می‌افتد صبر کنیم و می‌خواهیم تا ببینیم که او از کجا ما را با خود وارد داستان می‌کند. تصمیم هایی که در این بازی گرفته می‌شود برای شخصیت‌های اصلی بسیار مهم خواهد بود. پس باید با دقت این بازی را دنبال کرد تا دید در پایان چه اتفاقی می‌افتد.

The last of us 2

بازی سال 2020 – tell me why

 • پلتفرم ها: PC, XBOX ONE
 • تاریخ انتشار: تابستان 2020

در این ماجراجویی ما شاهد به هم پیوستن دوقلوهایی با نام‌های الیسون و تیلور خواهیم بود. آن‌ها با هم ارتباط خاصی دارند. و از ارتباط خاص خود برای کشف اسرار مربوط برای حل مشکلات موجود استفاده می‌کنند. بازی بر محور حافظه ی آن‌ها و ایده ی استفاده از آن به جلو می‌رود. مانند بازی‌های سری‌های قبل این مجموعه شما قادر به گرفتن تصمیم هایی خواهید بود که داستان این دوقلوها را شکل می‌دهد. خوشبختانه این داستان در سه فصل است و تمام آن‌ها در تابستان منتشر خواهند شد. پس شما در تابستان قادر خواهید بود تا بازی به من بگو چرا را از آغاز فصل اول تا انتهای آن دنبال کنید در کنار لذت بردن از آن، یک تجربه ی متفاوت را در زمینه ی این بازی و ماجراجویی‌های این دوقلو داشته باشید.

به من بگو چرا و یا tell me why

 Ghost of tsushima

 • پلتفرم: PS4
 • تاریخ انتشار: تابستان 2020

وقتی که بازی روح توشیما برای اولین بار منتشر شد ما را با یک سورپرایز رو به رو کرد. در این بازی که یک سامورایی در داستانی مربوط به کشور ژاپن و در سال‌ها پیش نقش اساسی را بازی می‌کند، شما می‌توانید نقش یک شمشیر زن که با نام روح یا GHOST شناخته می‌شود را داشته باشید. این شمشیر زن که در حال مبارزه با نیروهای تجاوز گر امپراطوری مغول است، در این راه ماجراهای بسیاری را رقم می‌زند. باید بدانید که این بازی بر اساس وقایع تاریخی ساخته شده است و مربوط به داستان‌ها و اتفاقات سال 1274 میلادی است. تریلر این بازی به ما نشان داد که زمان انتشار این بازی تابستان سال جاری خواهد بود.

روح توشیما و یا Ghost of tsushima

این تریلر هم چنین چندین صحنه ی مبارزه را به ما نشان می‌دهد. با مشاهده ی این تریلر به خوبی خواهید آموخت که چطور باید در این بازی مبارزه کرد و نقش یک شمشیر زن ماهر را بازی کرد. این تریلر ما را برای آماده کردن خودمان برای ایفای نقش در این بازی در آینده ای نزدیک تشویق می‌کند. باید ذکر کنیم که این بازی مربوط به جامعه ی فئودالی ژاپن است که در آن سامورایی‌ها نقش اساسی در وقایع مهم داشتند وشما در این بازی می‌توانید نقش ارزنده ای در سرنوشت بازی ایفا کنید.