5 تا از بهترین باتری‌های قابل تعویض گوشی سامسونگ Galaxy S4

در 27 آوریل سال 2013 بود که سامسونگ یکی از مدل‌های گوشی هوشمند خود را به نام Samsung Galaxy S4 به بازار عرضه کرد. شاید بتوان گفت که گوشی Samsung Galaxy S4 یکی از بهترین گوشی هایی است که تاکنون سامسونگ تولید کرده است چونکه دارای تعداد زیادی از قابلیت‌ها مانند چرخش هوشمند، اسکرول هوشمند، سنسورهای دما و رطوبت و غیره است، اما باتری اصلی این گوشی که یک باتری لیتیوم یون 2600 میلی آمپر ساعتی است هم مانند گوشی‌های دیگر ممکن است بعد از چند مدت عملکرد اولیه را ارائه ندهد و در این موقع است که شما باید به دنبال بهترین باتری قابل تعویض برای گوشی Galaxy S4 خود باشید (مخصوصا اگر شما می‌خواهید گوشی دوست داشتنی خود را برای مدت طولانی داشته باشید).

5 تا از بهترین باتری‌های قابل تعویض گوشی سامسونگ S4

بهترین باتری RAVPower 2800mAh برای گوشی Samsung Galaxy S4

RAVPower در حال تلاش است که در صنعت باتری اعتبار بدست بیاورد. باتری Galaxy S4 تولید شده این برند یکی از بهترین محصولاتی است که شما را به هدف مورد نظر خود می‌رساند. همانطور که این برند ادعا کرده است باتری‌های سلول A آنها تا 500 سیکل را تحویل می‌دهند و این بدان معناست که شما می‌توانید از این باتری به مدت بیشتر از 24 ماه استفاده کنید. ما فکر می‌کنیم که این زمانبندی منطقی است. آنچه که این باتری را متمایز کرده است قابلیت‌های ساخته شده ای است که مانع از شارژ شدن بیش از حد و گرم شدن بیش از حد می‌شود.

برخلاف باتری‌های قابل تعویض دیگر این باتری مجهز به NFC است که به شما این امکان را می‌دهد تا گوشیتان با سایر دستگاه‌ها به صورت بیسم ارتباط برقرار کنند. سازنده این باتری پیشنهاد می‌کند که برای اینکه بهترین عملکرد را داشته باشید 5 سیکل شارژ و دشارژ (تخلیه شارژ) را داشته باشید. از معایب این باتری این است که ممکن است پتانسیل کامل این باتری را تا یک دو ماه استفاده کردن درک نکنید.

باتری RAVPower 2800mAh برای گوشی Samsung Galaxy S4

بهترین باتری RAVPower 6000mAh برای گوشی Samsung Galaxy S4

شما علاوه بر خرید باتری RAVPower 6000mAhبرای گوشی Samsung Galaxy S4 یک کاور و محافظ رایگان برای گوشی خود دریافت خواهید کرد، علاوه بر این چه چیزی می‌تواند بهتر از یک باتری 6000 میلی آمپر ساعتی باشد، همه این گزینه‌ها باعث شده است که باتری RAVPower 6000mAh بهترین انتخاب برای گوشی Samsung Galaxy S4 باشد.

سازنده این باتری ادعا می‌کند که این باتری نسبت به باتری استاندارد شما 230 درصد ظرفیت را ارائه می‌دهد و تاکنون تنها باتری بوده است که نتایج مشابه با خود باتری گوشی Samsung Galaxy S4 را ارائه داده است. این بدان معناست که شما می‌توانید بدون وقفه بیش از 12 ساعت با گوشی خود کار کنید و این به معنای مدت زمان مکالمه بیشتر و گوش دادن به موسیقی هایی است که از آن لذت می‌برید. از معایب این باتری این است که احساس می‌شود که باتری سنگین تر از حد معمول است.

باتری RAVPower 2800mAh برای گوشی Samsung Galaxy S4

بهترین باتری B600BC 2600mAhبرای گوشی Samsung Galaxy S4

در حالی این گوشی در ژاپن ساخته می‌شود اما مونتاژ آن در چین انجام می‌شود با این حال این چیز تعجب برانگیزی نیست چونکه اپل هم تقریبا همین کار را انجام می‌دهد ( طراحی در ایالات متحده آمریکا انجام می‌شود اما مونتاژ در چین انجام می‌شود). این باتری سامسونگ از فناوری لیتیوم یون پیشرفته برای به حداکثر رساندن مدت شارژ مجدد استفاده می‌کند.

علاوه بر این، این باتری قابل تعویض است و تاثیری در حافظه ندارد. باتری B600BC 2600mAh دارای گواهی CE است، علاوه بر اسن قابلیت NFC را ارائه می‌دهد که این به معنای استفاده از فناوری‌های مدرن برای برقراری ارتباط با دستگاه‌های دیگر است. سازنده این باتری 3.8 ولی وعده داده است که گوشی شما بیش از 24 ساعت شارژ نگه می‌دارد. بعضی از کاربران گزارش داده‌اند که باتری‌ها به جای اینکه در ژاپن ساخته شود در کره ساخته شده اند.

 B600BC 2600mAhبرای گوشی Samsung Galaxy S4

 باتری Samsung S4 Mini i9190 Battery B500BE 4-Pin

این نوع باتری به طور خاص با S4 Mini طراحی شده است. باتری از نوع لیتیوم یون است و 3.8 ولتی می‌باشد و اینکه 1900 میلی آمپر ساعتی است و تنها 18 گرم وزن دارد که نه خیلی سبک است و نه خیلی سنگین. چیزی که در مورد این باتری قابل توجه است کیفیت بالایی است که دارد. بلتری لیتیوم یون استفاده ساده ای دارد و تنها اقدام احتیاطی که شما باید انجام دهید این است که اجازه دهید باتری به طور کامل شارژ شود و بعد استفاده کنید. به نظر ما این باتری به خوبی تا 12 ماه کار می‌کند اما عملکرد آن عموما بعد از این مدت به اندازه 20 درصد کاهش پیدا می‌کند.

 Samsung S4 Mini i9190 Battery B500BE 4-Pin

باتری Samsung Galaxy S4 Mini i9190/i9192

این باتری با فناوری لیتیوم یون پیشرفته ساخته شده است و بهترین باتری جایگزین برای Samsung Galaxy S4 است. با 1900 میلی آمپر ساعت ظرفیت، این باتری به شما اجازه می‌دهد که در تمام طول روز با گوشی خود بدون وقفه کار کنید، و در صورتی که به اینترنت متصل نشوید و تنها تماس داشته باشید می‌توانید از آن به مدت بیش از 24 ساعت استفاده کنید تنها عیبی که این باتری دارد این است که وزن آن 50 گرم است و سنگینی باتری احساس می‌شود.

باتری Samsung Galaxy S4 Mini i9190/i9192