در این پست قصد داریم بررسی کوتاهی در مورد کیبورد گیمینگ ای فورتک مدل A4tech B314 داشته باشیم. کیبوردهای گیمینگ تقریبا به یک صنعت جداگانه تبدیل شده اند؛ مدل ها و تولیدکنندگان زیادی وجود دارند که کیبوردهای گیمینگ از ساده ترین و ارزانترین تا پیچیده ترین و گرانترین را به بازار عرضه می کنند.

برای خرید کیبورد گیمینگ ای فورتک مدل B314 از فروشگاه نارستان کلیک کنید.

کیبورد گیمینگ ای فورتک مدل A4tech B314

امروز ما نگاهی به کیبورد گیمینگ ای فورتک مدل A4tech B314 خواهیم داشت تا با قابلیت های این دستگاه آشنا شوید.

ظاهر کیبورد گیمینگ B314 ای فورتک

کیبورد گیمینگ B314 ای فورتک از یک طراحی آینده نگرانه برخوردار است. طرح بندی کیبورد آشنا است فقط چهار تا از کلیدهای این صفحه کلید به جای رنگ سیاه از رنگ نارنجی برخوردار هستند. این صفحه کلید سیم دار است و از طراحی ارگونومی برخوردار است و تکیه گاه کف دست را به شما ارائه می دهد.

دکمه های بازی کمی بالاتر از دکمه های اصلی قرار دارند. دکمه Shift طولانی؛ دکمه Enter بزرگ و پد عددی جداگانه در سمت راست قرار دارد.

دکمه فاصله به سمت چپ متمایل شده است تا در طول بازی به راحتی فشرده شود. همچنین در زیر این دکمه 4 کلید اضافی از 6 تا 9 وجود دارد.

در سمت چپ کلیدهای اصلی، یک پد اضافی با کلیدهای بازی اعداد 1 تا 5 اضافه شده است.

همچنین در قسمت بالا و سمت چپ دکمه ها یک لوگوی بیضی شکل وجود دارد.

113 دکمه اصلی و 9 دکمه اضافی در این کیبورد گیمینگ وجود دارد.

بررسی کیبورد گیمینگ ای فورتک مدل A4tech B314

در قسمت پشت پایه های قابل ارتقاء با باندهای الاستیکی ضد لغزش وجود دارد. همچنین شش باند الاستیکی برای پایداری پاهای جمع شونده وجود دارد.

حفره هایی هم برای تخلیه مایعات در صورت ریختن آب، قهوه؛ چای و غیره روی صفحه کلید در نظر گرفته شده است. از آنجا که غالبا این کلیدها غشایی هستند؛ نباید از اتصال کوتاه یا آسیب های شدید ناشی از رطوبت بترسید؛ چون محافظت های لازم انجام شده است.

مشخصات صفحه کلید A4tech B314

A4tech B314 یک کیبورد گیمینگ سیمی است که از طریق کابل USB به سیستم شما وصل می شود. طول این کابل 1.8 متر است که برای محافظت از الیاف پارچه ای به عنوان روکش استفاده شده است تا از پارگی و کشش محافظت شود.

دکمه ها دارای نور پس زمینه و نورپردازی قابل تنظیم با قابلیت تغییر رنگ هستند. سه حالت روشنایی وجود دارد، کم نور؛ روشن و متوسط .

رنگ های نور پس زمینه هم سه گزینه دارد که از چپ به راست شامل قرمز – آبی – سبز، آبی – سبز – قرمز و قرمز – آبی – سبز است. روشنایی تک رنگ ارائه نشده است.

بررسی کیبورد گیمینگ ای فورتک مدل A4tech B314

همانند بسیاری از صفحه کلیدهای مدرن؛ کلیدهای توابع دیگری هم ارائه شده است. صفحه کلید اصلی غشایی است اما کلیدهای بازی از جمله کلیدهای B, S, F, C مکانیکی هستند.  این به طور قابل توجهی هم در پاسخگویی آنها و هم بر لمس گیمرها تاثیر می گذارد.

کلیدهای مالتی مدیا و دکمه های قابل برنامه ریزی هم ارائه شده اند. کیبورد گیمینگ ای فورتک مدل A4tech B314 دارای ضخامت و عرض بسیار چشمگیر است و این به خار ارائه استراحتگاه کف دست و دکمه های اضافی است. ابعاد واقی به این شرح است: عرض 240 میلی متر؛ ضخامت 42 میلی متر و طول 495 میلی متر. شما نمی توانید این محصول را دستگاهی سبک بنامید چون دارای وزن 1 کیلو و 20 گرم می باشد.

کاربران چه می گویند؟

بر اساس بررسی های کاربران؛ می توان نتیجه گرفت که خرید کیبورد گیمینگ ای فورتک مدل A4tech B314 ارزش هزینه کردن را دارد. هنگام کار با صفحه کلید کاملا در جای خود ثابت است و در طول بازی جابجا نمی شود. لمس راحت؛ طراحی شیک؛ پاسخ سریع؛ فرورفتگی خوب کلیدها واقعا دلپذیر است؛ اینها تنها برخی از مزایای ذکر شده توسط کاربران هستند.

محل قرار گیری کلیدها برای بازی بسیار مناسب می باشد. دکمه های قابل برنامه ریزی مطابق با سلیقه طرفداران بازی های اکشن است.

جمع بندی

در این مطلب کوتاه ما سعی کردیم به بررسی کیبورد گیمینگ ای فورتک مدل A4tech B314 بپردازیم و امیدواریم برای شما مفید واقع شده باشد. به طور کلی؛ این دستگاه هم از نظر ظاهر و هم از نظر عملکرد؛ مناسب به نظر می رسد.

منبع: desigusxpro

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.