نمایش 1–24 از 33 نتیجه

شرکت فناوری تندا (Tenda) در سال 1999 تاسیس شد و در حال حاضر یکی از پیشگامان و تامین کنندگان تجهیزات شبکه است. تندا به ارائه راه حل های آسان برای نصب و مقرون به صرفه شبکه؛ ارائه محصولات نوآورانه و پیشرفته برای تحقق زندگی هوشمند متعهد است. نوآوری هدف اصلی فناوری تندا را تشکیل می دهد. تندا دارای دو مرکز تحقیق و توسعه در شنژن و چنگدو است و حدود 1000 کارمند دارد. مرکز تولید دارای حدود 3000 کارمند و کارخانه جدید دارای مساحت 120000 متر مربع است.

تاریخچه تندا

کارخانه تندا در شنژن چین مستقر است و کسب و کار خود را به بازار جهانی توسعه داده است. تندا بیش از 10 شعبه و 50 دفتر در چین تاسیس کرد. از سال 2007، تندا شروع به راه اندازی استراتژی جهانی برند خود کرده است. از طریق کانال های توزیع در سراسر جهان؛ Tenda محصولات را به بیش از 100 کشور در سراسر جهان توزیع می کند. تا سه ماهه سوم سال 2014؛ میزان فروش تندا بالای داشت. در عین حال، تندا دارای یک تیم خدمات مشتری است که بیش از 160 کارمند را برای حل مشکلات توزیع کنندگان و مشتریان نهایی در جهان به کار گرفته است.

تندا در سال 2012 با Broadcom همکاری استراتژیک برقرار کرده و به مهمنرین شرکت همکاری Broadcom در چین تبدیل شده است. تندا از تراشه Broadcom استفاده می کند و عملکرد فوق العاده ای را برای همه محصولات خود فراهم می آورد.

 • سال 1999 میلادی – تاسیس کارخانه تندا توسط Quan
 • سال 2000 میلادی – ثبت برند Tenda
 • سال 2003 میلادی – کسب عنوان اولین تولیدکننده تجهیزات شبکه در چین
 • سال 2005 میلادی – اولین حضور این شرکت در نمایشگاه CeBIT و معرفی محصولات
 • سال 2006 میلادی – ثبت برند تندا در 35 کشور دیگر
 • سال 2007 میلادی – کسب عنوان برند نوآور سال در دومین مراسم بهترین برندهای فناوری اطلاعات چین
 • سال 2010 میلادی – اولین حضور در نمایشگاه CES
 • سال 2011 میلادی – همکاری با Broadcom
 • سال 2012 – تولید تجهیزات شبکه با استاندارد وایرلس AC11
 • سال 2013 میلادی – تاسیس مرکز خدمات مشتریان جهان در ووهان و مرکز تحقیق و توسعه در چنگدو
 • سال 2014 میلادی – دستیابی به 1.8 میلیارد یوان فروش سالانه؛ ساماندهی پروژه توسعه خدمات مشتریان به صورت آنلاین
 • سال 2015 میلادی – تولید محصولات پر فروش اعم از Tenda FH456 و Tenda F3
 • سال 2016 میلادی – همکاری با D+ به منظور تولید روترهی سری AC11، فراهم نمودن مقدمات تولید در سانگ شانهو

دامنه محصولات تندا

محصولات تندا شامل موارد زیر می باشد:

 • مش
 • روتر شبکه
 • سوئیچ شبکه
 • پاورلاین
 • آداپتور
 • روتر مودم (CPE)
 • روتر 3G/4G
 • اکستندر یا توسعه دهنده
 • دوربین IP

مش تندا

مش به اتصال غنی بین دستگاه ها و گره ها اشاره دارد. شبکه های بی سیم مش اغلب از کلاینت های مش؛ روترها مش و دروازه ها تشکیل شده اند. تحرک و جابجایی گره ها کمتر اتفاق می افتد. اگر گره ها به طور مداوم یا مکرر جابجا شوند؛ مش بیشتر از تحویل داده ها؛ برای بروزرسانی مسیرها اقدام می کند. در یک شبکه مش بی سیم؛ توپولوژی تمایل به ایستایی بیشتری دارد؛ بنابراین محاسبه مسیرها می تواند همگرا باشد و تحویل داده ها به مقصد امکان پذیر می شود.

کلاینت های مش اغلب لپ تاپ ها، گوشی های هوشمند و سایر دستگاه های بی سیم هستند. روترهای مش ترافیک را به داخل و از درگاه ها هدایت می کنند. منطقه تحت پوشش تمام گره های رادیویی که به صورت یک شبکه واحد کار می کنند گاهی اوقات ابر مش (Mesh Cloud) نامیده می شوند.

دسترسی به این ابر مش به این بستگی دارد که گره های رادیویی برای ایجاد یک شبکه رادیویی با هم کار کنند. یک شبکه مش قابل اعتماد است و افزونگی را ارائه می دهد. وقتی یک گره نتواند کار کند؛ بقیه گره ها هنوز می توانند با یکدیگر ارتباط مستقیم و یا ارتباط از طریق چند گره میانی را داشته باشند. شبکه های مش بی سیم با فناوری های بی سیم مختلف از جمله 802.11 ، 802.15 ، 802.16 ، فناوری های تلفن همراه کار می کنند و نیازی به محدود کردن هیچ یک از فناوری ها یا پروتکل ها نیست. nova MW12، nova MW6، nova MW5G، nova MW5c، nova MW5s، nova MW5، nova MW3 از جمله مش های تولید شده توسط تندا می باشد.

روتر شبکه تندا

روترها دستگاه های شبکه ای هستند که در لایه 3 یا لایه شبکه مدل OSI کار می کنند. آنها وظیفه دریافت؛ تجزیه و تحلیل و باز ارسال بسته های داده بین شبکه های کامپیوتری متصل را دارند.

هنگامی که یک بسته داده وارد می شود؛ روتر آدرس مقصد را بررسی می کند؛ برای تعیین مسیر بهینه از جدول مسیریابی استفاده می کند و بعد بسته را در طول این مسیر انتقال می دهد. معمولا روتر گرانتیر از هاب و سوئیچ شبکه می باشد. RX3، TX3، AC23، AC21، AC19، AC10U، AC10 v3، AC8، AC6، AC5V3.0، AC5، F9؛ F6، F3 و N301 نمونه هایی از روتر شبکه تندا می باشد.

مودم روتر تندا

مودم دستگاهی است که به کابل یا خطوط تلفن شما متصل می شود و داده ها و یا اطلاعات ارائه دهنده خدمات اینترنت را برای کامپیوتر یا دستگاه متصل شما تفسیر می کند. روتر دستگاهی است که این داده های اینترنتی را از طریق مودم شما دریافت می کند و با استفاده از سیگنال وایرلس (Wi-Fi) به دستگاه های خانگی شما مانند گوشی های هوشمند؛ تبلت ها و کامپیوترها ارسال می کند.

به جای خرید یک مودم و روتر جداگانه که توسط یک کابل به یکدیگر متصل می شوند شما می توانید برای خرید مودم روتر تندا اقدام کنید. مودم روتر تندا یک دستگاه واحد است که عمالکرد مودم و روتر را با هم ترکیب می کند. Gateway اصطلاح دیگری است که برای این دستگاه ها استفاده می شود. مزیت اصلی مودم روتر؛ راحتی راه اندازی یک دستگاه واحد نسبت به دو دستگاه جداگانه می باشد. اگر به خرید مودم روتر تندا علاقه دارید می توانید از بین گزینه های مختلف از جمله D301v2، D301v4، V300، E101، v1200؛ G103، TES7008، HG1، HG9؛ HG6، V12 و غیره انتخاب داشته باشید.

 روتر 3G/4G تندا

روترهای 3G/4G از قیمت نسبتا پایین تری برخوردار هستند تا بتوانید اتصال 3G/4G خود را به اشتراک بگذارید. با اشتفاده از این دستگاه ها می توانیدتمام دستگاه های خود را متصل کنید و یک شبکه وای فای متشکل از آیپد، آیفون؛ تبلت و گوشی های همراه؛ سییتم های لینوکس، ویندوز 10 و سایر دستگاه های وای فای سازگار را داشته باشید. اگر به دنبال خرید روتر 3G/4G تندا هستید کافیست از بین مدل های 4G185؛ 4G180؛ 4G06، 4G03، 4G680 و 4G09 انتخاب داشته باشید.

سوئیچ شبکه تندا

سوئیچ دستگاهی در شبکه کامپیوتری است که سایر دستگاه ها را به هم متصل می کد. چندین کابل دیتا به سوئیچ متصل می شوند تا ارتباط بین دستگاه های مختلف شبکه را فعال کنند. سوئیچ ها با انتقال یک بسته شبکه دریافتی فقط به یک یا چند دستگاهی که بسته برای آنها در نظر گرفته شده است؛ جریان داده ها را از طریق شبکه مدیریت می کنند. هر دستگاه شبکه متصل به یک سوئیج را می توان با آدرس شبکه آن شناسایی کرد و این به سوئیچ اجازه می دهد تا جریان ترافیک را به حداکثر برساند و امنیت و کارایی شبکه را به حداکثر برساند. یک سوئیچ شبکه هوشمندتر از هاب اترنت است که به سادگی بسته ها را انتقال می دهد و قادر به تشخیص گیرندگان مختلف نیست و به طور کلی بازدهی شبکه کمتری دارد.

یک سوئیچ اترنت در لایه 2 یا لایه پیوند داده مدل OSI کار می کند. سوئیچ شبکه در اکثر شبکه های محل مدرن اترنت استفاده می شود. LAN های متوسط تا بزرگ دارای تعداد سوئیچ مدیریت شده هستند. برای کاربردهای کوچکتر دفاتر کاری یا دفاتر خانگی معمولا از یک سوئیچ یا یک دستگاه همه کاره استفاده می شود. در اکثر موارد دستگاه کاربر نهایی شامل یک روتر و مولفه هایی است که با فناوری پهن باند فیزیکی خاص ارتباط دارند. SG108، SG105، S108V8، S105V10 و S10 از جمله سوئیچ های خانگی تندا و TEG1126P-24-410W، TEG1118P-16-250W، TEG3328F، TEG1105PD، TEG5312F، TEG5310P-8-150W، TEG5328P-24-410W نمونه هایی از سوئیچ های تجاری تندا می باشند.

پاورلاین تندا

پاورلاین نوعی فناوری عالی در شبکه خانگی است که بین فناوری بی سیم و باسیم قرار دارد. به جای اینکه داده های شبکه را به هوا یا از طریق کابل ها ارسال کند، از کابل های برق موجود در خانه و محل کار شما استفاده می کنند.

همچنین از طولانی ترین فاصله این موارد پشتیبانی می کند؛ گرچه عملکرد به شدت به سیم کشی برق و دستگاه هایی که برق مصرف می کنند بستگی دارد. ایده استفاده از پاورلاین ؛ فراهم آوردن اتصال شبکه برای دستگاه های خارج از محدوده Wi-Fi می باشد. PH9؛ PH10؛ PH6؛ PH5؛ PH3 و PW201A+P200 در دسته محصولات پاورلاین تندا قرار می گیرند.

آداپتور یا کارت شبکه USB تندا

شبکه های بی سیم در زندگی روزمره بسیار ضروری شده اند؛ اما همه دستگاه ها قادر به اتصال به یک شبکه بی سیم نیستند (به خصوص برای شبکه های قدیمی). یک کارت شبکه USB با اتصال آداپتور به پورت USB کامپیوتر؛ به شما امکان می دهد تا سیستم خود را به اینترنت متصل کنید. دلایل زیادی وجود دارد که موجب محبوبیت کارت های شبکه USB شده اند که از این بین می توان به عدم نیاز به نصب هر گونه سخت افزار کامپیوتری دیگر؛ تنظیمات سریع و ساده؛ عدم نیاز به کابل برای اتصال دستگاه، قیمت پایین تر از کارت شبکه اینترنال، عدم نیاز به باز کردن کیس برای اتصال اشاره کرد. W311M، W311MA؛ W311MI؛ U1، U2، U3 و غیره نمونه هایی از کارت های شبکه USB تندا می باشند.

اکستندر یا توسعه دهنده Wi-Fi تندا

اکستندر یا توسعه دهنده وای فای دستگاهی است که سیگنال را از روتر بی سیم یا اکسس پوینت دریافت می کند و آن را مجددا برودکست می کند تا یک شبکه پایداری را ایجاد کند. وقتی دو یا چند میزبان باید از طریق پروتکل IEEE 802.11 به یکدیگر متصل شوند و فاصله برای برقراری اتصال مستقیم بسیار زیاد است، از یک توسعه دهنده وای فای برای پر کردن این فاصله استفاده می شود. A18؛ A15، A9 و A301 در دسته محصولات اکستندر یا توسعه دهنده Wi-Fi تندا قرار می گیرند.

دوربین نظارتی تندا

دوربین پروتکل اینترنت یا دوربین IP نوعی دوربین فیلمبرداری دیجیتال است که داده های کنترل را دریافت می کند و داده های تصویری را از طریق شبکه ارسال می کند. این دوربین ها معمولا برای نظارت استفاده می شوند و داده هایی که ضبط می کنند از طریق شبکه انتقال داده می شوند و می توان آنها را با اطمینان به صورت از راه دور مشاهده کرد. CP^ دوربین نظارتی است که توسط تندا تولید شده است.

گارانتی کنندگان و واردکنندگان محصولات تندا

آونگ – آونگ یکی از شرکت های نمایندگی و پشتیبانی برندهای ADATA؛ D-Link و ASUS است که در سال 1385 تاسیس شده است و در حال حاضر سبد محصولات شبکه کاملی را در اختیار کاربران قرار می دهد و به عنوان بهترین عرضه کننده محصولات ذخیره سازی اطلاعات در ایران شناخته می شود. این شرکت در زمینه عرضه و پشتیبانی محصولات فلش درایو، هارددیسک و مموری کارت، محصولات SSD و ماژول ‌های رم فعال است و شما می توانید تجهیزات اکیتو و پسیو شبکه را هم در سبد محصول آونگ مشاهده کنید.

محصولات تندا در فروشگاه نارستان

در حال حاضر شما می توانید برای خرید روتر، مودم؛ کارت شبکه؛ مودم روتر؛ سوئیچ شبکه؛ اکسس پوینت؛ پاورلاین و … تندا از طریق فروشگاه اینترنتی نارستان اقدام کنید. ما تمامی محصولات تندا را با گارانتی معتبر آونگ ارائه خواهیم داد تا تجربه خرید راحت با آرامش خاطر را برای شما فراهم آوریم.