معرفی 10 تا از بهترین کیبوردهای مکانیکی گیمینگ سال 2019 با نور پس زمینه

معرفی 10 تا از بهترین کیبوردهای مکانیکی گیمینگ سال 2019 با نور پس زمینه

بهترین کیبوردهای گیمینگ 2019

اگر شما در حال حاضر یکی از بهترین سیستم های گیمینگ را در اختیار داشته باشید ممکن است قصد داشته باشید برای تجهیز کردن سیستم خود یک کیبورد گیمینگ هم خریداری کنید. بهترین کیبورد گیمینگ به طور قابل توجهی مهارت های شما را در بهترین گیم های کامپیوتری بهبود ببخشد به ویژه اگر شما یک کیبورد مکانیکی خریداری کنید. هنگامی که شما یکی از بهترین کیبوردهای بازی را خریداری می کنید ممکن است با سوئیچ های غشایی مواجه شوید اما بهتر است بدانید که سوئیچ های غشایی معمولا برای بازی مناسب نیستند. در ادامه ما 10 تا از بهترین کیبوردهای گیمینگ سال 2019 را به شما معرفی می کنیم تا انتخاب برای شما ساده تر شود.

بهترین کیبوردهای گیمینگ 2019

کیبورد هانتسمن الیت ریزر Razer Huntsman Elite))

کیبورد هانتسمن الیت ریزر (Razer Huntsman Elite) یک کیبورد سیمی است که کلیدهای آن قابلیت برنامه ریزی را دارد و دارای نور پس زمینه است. سرعت این کیبورد نسبت به کیبوردهای سوئچی غشایی بالاتر است و به عنوان یکی از بهترین کیبوردهای گیمینگ سال 2019 معرفی شده است. احساس تایپ عالی، نور و روشنایی RGB، سرعت بالا، کلیدهای مکانیکی از مزایای این کیبورد گیمینگ است و از معایب آن می توان به گران بودن آن اشاره کرد.

بهترین کیبوردهای گیمینگ 2019

کیبورد گیمینگ Roccat Vulcan 120 Aimo

یکی دیگر از بهترین کیبوردهای گیمینگ 2019 کیبورد Roccat Vulcan 120 Aimo است که دارای دکمه های قابل برنامه ریزی، نور پس زمینه و اتصال سیمی است. این صفحه کلید هم از نوع مکانیکی می باشد و قابلیت بازخود تماس و سرعت عالی را برای گیمرها ارائه می دهد، شما می توانید بدون ایجاد سر و صدا به تایپ های طولانی خود ادامه دهید. به طور خلاصه از مزایای این کیبورد گیمینگ می توان به سرعت بالا، تایپ راحت، نور پس زمینه اشاره کرد و از معایب این کیبورد می توان به گران بودن آن اشاره کرد.

 بهترین کیبوردهای گیمینگ 2019

کیبورد Logitech G513 با نور پس زمینه

صفحه کلید Logitech G513 نیز از اتصال سیمی استفاده می کند و دارای دکمه های قابل برنامه ریزی و نور پس زمینه می باشد. این صفحه کلید نه تنها بهترین کیبورد برای گیمرها می باشد بلکه با استفاده از سوئیچ های Romer-G Linear یک گزینه عالی برای تایپ است. در این صفحه کلید شما شاید کلیدهای Cherry MX Red نخواهید بود چون درست است که برای بازی دکمه های عالی هستند اما برای کار تایپ گزینه مناسبی نیستند. با بدنه فلزی که کیبورد Logitech G513 دارد شما دیگر نگران لک های ناشی از اثر انگشت خود نخواهید بود. سوئیچ های عالی، نور پس زمینه قوی از مزایای این کیبورد است و عدم وجود دکمه های چند رسانه ای از معایب آن می باشد.

 بهترین کیبوردهای گیمینگ 2019

کیبورد و ماوس مخصوص بازی کولر مستر Cooler Master MasterSet MS120

کیبورد Cooler Master MasterSet MS120 یکی از کیبوردهای مکانیکی و سیمی است که دارای طراحی جمع و جور و نور پردازی زیبایی است و علاوه بر این ماوس هم دارد. کیفیت کاری ماوس این کیبورد فوق العاده نیست اما کیبورد آن جزو بهترین کیبوردهای گیمینگ 2019 معرفی شده است. دکمه های این کیبورد گیمینگ از عمق بسیار بالایی برخورد دار است و قابلیت بازخورد تماس عالی دارد و جزو کیبوردهای گران قیمت می باشد.

 بهترین کیبوردهای گیمینگ 2019

کیبورد بی سیم گیمینگ Corsair K63 Wireless

برخی از گیمرها سیم کیبورد را به عنوان یک مزاحم می بینند و تمایل دارند یک کیبورد بی سیم داشته باشند و اینجاست که کیبورد بی سیم گیمینگ Corsair K63 Wireless وارد ماجرا می شود. Corsair K63 Wireless دارای اماکانات عالی است و شما می توانید به راحتی رو کاناپه خود مشغول بازی شوید تنها ایرادی که این کیبورد عالی دارد این است که جایگاه استراحت دست ندارد.

 بهترین کیبوردهای گیمینگ 2019

کیبورد گیمینگ HyperX Alloy Elite

کیبورد HyperX Alloy Elite یکی از محصولات شرکت کینکستون است که نسبت به کیبوردهای سری HyperX Alloy FPS پیشرفته تر است. در کیبورد HyperX Alloy Elite شما شاهد امکاناتی همچون دکمه های چند رسانه ای، نوار نوری و جایگاه استراحت دست هستید. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می فرمایید این کیبورد گیمینگ بسیار ساده است و دارای نور پس زمینه می باشد. از خصوصیات این کیبورد می توان به سیمی بودن، نور پس زمینه، دکمه های چند رسانه ای، قیمت مناسب اشاره و از نقاط ضعف ان می توان به ضخیم بودن سیم و عدم وجود قابلیت ماکرو اشاره کرد.

 بهترین کیبوردهای گیمینگ 2019

کیبورد گیمینگ کورسیر Corsair K95 RGB Platinum

کیبورد Corsair K95 RGB Platinum جزو کیبوردهای سیمی گیمینگی است که از 8 مگابایت حافظه اختصاصی برای ذخیره پروفایل های مختلف استفاده می کند. دکمه های قابل برنامه ریزی ، بدنه آلومنیومی ، نور پس زمینه RGB قوی با قابلیت رقص نور از نقاط قوت و لک شدن جایگاه استراحت دست و اپلیکیشن پیچیده از معایب این صفحه کلید گیمینگ می باشد.

 بهترین کیبوردهای گیمینگ 2019

کیبورد گیمینگ ارزان Razer Cynosa Chroma

کیبورد گیمینگ Razer Cynosa Chroma جزو کیبوردهای سیمی و ارزان قیمتی است که همراه با نرم افزار نسخه بتای Razer Synapse 3 عرضه می شود و به کاربران اجازه می دهد تا المان های نوری را برای خود انتخاب کنند و شما با استفاده از این نرم افزار می توانید وظایف دکمه ها و ماکروها را تعریف کنید. این کیبورد گیمینگ در مقابل ریختم مایعات مقاوم است اما متاسفانه سوئیچ ها به اندازه کافی خوب عمل نمی کنند.

 بهترین کیبوردهای گیمینگ 2019

کیبورد Corsair K68 RGB

کیبورد Corsair K68 RGB هم مانند کیبورد گیمینگ Razer Cynosa Chroma مقاومت خوبی در مقابل ریختن مایعات دارد و جزو کیبوردهای سیمی است که دکمه های آن قابلیت برنامه ریزی را دارد . مجهز به نور پس زمینه می باشد. استایل معمولی، مقاوم بودن در مقابل نفوذ میاعات از مزایا و کم کیفیت بودن جایگاه استراحت دست از نقطه ضعف این کیبورد گیمینگ می باشد.

 بهترین کیبوردهای گیمینگ 2019

کیبورد گیمینگ SteelSeries Apex M750

کیبورد گیمینگ SteelSeries Apex M750 دارای رابط سیمی است، دکمه ها قابلیت برنامه ریزی دارند و مجهز به نور پس زمینه می باشد. شما از این صفحه کلید فقط برای بازی کردن می توانید استفاده کنید. شما از طریق نرم افزار این کیبورد می توانید دکمه ها را شخصی سازی کنید و نور پردازی RGB را تنظیم کنید. محکم بودن، با دوام بودن، بازخورد تماس فوق العاده از مزایای این کیبورد می باشد و پر سر و صدا بودن از نقاط ضعف آن می باشد.

بهترین کیبوردهای گیمینگ 2019

نظرات بازدیدکنندگان